Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne önerirsiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mr.turan28 tarafından paylaşıldı.

1. mr.turan28

mr.turan28 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Önümüzdeki bir iki ay içinde ilk üst seviye bisikletimi almayı düşünüyorum. Eski ve ağır bir bisikletim var ama geçen yaz arka tekerlek göbeği bozuldu zaten her yıl bir sorun çıkartıyor. Bu yıl için kısmetse biraz daha güzel birşey almayı düşünüyorum. Ayarlayabildiğim para şuan 1000 lira. Aklımda Sedona 751 var ama onun da fiyatı internette gördüğüm kadarıyla benim bütçemin biraz yukarısında 1500 lira civarında. 751 için okuduğum yorumlar çok güzel olduğu yönünde. Ben sürekli parça ya da bisiklet değiştiren birisi değilim. O yüzden uzun ömürlük bakımlarını yaptığım sürece sorun çıkartmayacak bir model arıyorum. Parçalar sağlam mıdır ya da kadro da sorun var mı pek bilmem. O yüzden size soruyorum. Bana önerebileceğiniz güzel bir model var mı yoksa biraz daha zorlayıp 751 i mi almalıyım. Bisikleti genelde şehir içinde kullanırım ama arada turla da katılmaya başlayacağım. Özellikle istediğim sadece hidrolik disk fren var onu deneyimlemek istiyorum. Onun dışında aradığım bir özellik yok. Yardımlarınızı bekliyorum.