Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ne olacak bu contador un hali

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında güven aktaş tarafından paylaşıldı.

1. güven aktaş

güven aktaş Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben contador hayranıyım ve şu an fransa bisiklet turunu takip ediyorum tur bol kazalı ve biraz kırıcı geçiyor bundan en çok etkilenende contador kazalardan dolayı 1.30 dakkadan fazla kaybetti birde giro dan yorgun gelince formu biraz düştü ve şu an liderle 4 dakkalık fark var yokuş etaplarda atak beklerken bakıyorum ataklara karşılık vermekte zorlanıyor çok üzülüyorum yarışın sonunu izliıyemiyorum ama giderek toparlanıyor inşallah alp lerde beklediğim atakları yapacak zamana karşısıda iyi (bu arada dizinde sakatlıkta var) tur un sonunda yine sarı mayo ile görmeyi diliyorum giro daki mükemmel performansını yakalarsa eminimki yine sarı mayo contadorun

2. Salih Dinçer

Salih Dinçer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Herhalde sakatlık ve moral bozukluğu buna etkili...

3. güven aktaş

güven aktaş Üye

Seviye:
    evet moral bozukluğuda var inşallah aklanır

4. Machete01

Machete01 Misafir

Bence çok zeki bir adam ve rol yapıyor yorgun gözükmeye çalışıyor.

Alplere gelince hepsinin ifadesini alıcak

5. Özgün ÇETİN

Özgün ÇETİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    ''If I was asked to organise the 2012 Tour de France I’d have the same stages but only time the last two kilometres; and I fit wing mirrors to the Schleck’s bikes - and have masseurs on hand at the finish line to give them neck massages for all that strain caused by looking behind. ''
    87 tdf kazananı stephen roche, şileklerin durumunu özetliyor.

Bence bu durumda olmasına rağmen yine de en iyi durumda olan contador. Şilekler contador korkusundan atak yapamıyorlar.

6. Hasan Seçkin

Hasan Seçkin Üye

Seviye:
    Merhaba, Fransa turunu ben de takip etmekteyim. Kazalar turun neşesini kaçırdı. Televizyon çekim ekibinin yarışçılara Sarıyer-beşiktaş hattı çalışan minibüsçüler gibi dalışı unutulmaz ve affedilmez bir vahşetti. Biz tvleri başında en heyacanlı görüntüler bekleyenler yarış seyretmek istiyoruz. Sevdiğimiz yarışçıların üzücü görüntülerini görmekte düşünmekte istemiyoruz. Gelelim bizim ispanyola adı temize çıkmadan adını bile anmak istemiyorum. Temiz dopingsiz şikesiz şaibesiz ve kazasız seyirler.

7. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Andy schleck kazanır umarım :)

8. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    ama contador gerçekten masumsa, iyi olan kazansın derim :)

9. güven aktaş

güven aktaş Üye

Seviye:
    evet malesef kazalar çok kötüydü özellikle arabanın çarpması sonucu düşen iki bisikletçi çok ucuz atlattılar kazayı adamın nerdeyse üzrinden geçecekti.
    bence tur asıl alplerde başlıyacak ben asıl atakları orada görmeyi bekliyorum özelliklede contadordan yoksa turun zevkini alamıyacağız gerçi contador zamana karşıda schleck kardeşlere karşı en az 2 dakka fark atar çünkü hem 40km lik uzun bir etap hemde schleck lerin zamana karşıları çok kötü orada contadorun tek rakibi cadel evans sadece o direnir onun da yokuşu diğelerine göre biraz zayıf gibi inşallah çarşmabadan sonra çok zevkli olacak bu arada contadorun temiz olduğunu düşünüyorum zaten mikta çok az ve daha öncede o maddenin etten geldiğini birkaç bisikletçide ispatlamıştılar bu arada mark cavendısh in sprintleride harika:in:

10. Sinan SOYDAR

Sinan SOYDAR Yeni Üye

Seviye:
    ben de bir contador hayranı olmama rağmen Giro dan sonra böyle bir senaryo çoğu kişiyi üzdü ama zannetmiyorum ki oranın yorgunluğu bu yarışı etkilesin en kısa sürede toparlanmasını bekliyor ve umuyorum...

11. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Zaten Contador bu kadar hayranının gazıyla mutlaka birşeyler yapmak isteyecektir ancak bu arada kaç etaptır sırtından sarı mayoyu çıkarmayan Voeckler' i de hesaba katmak gerek artık sanırım. Mayo sırtına yapışıp kalacak gibi, ayrıca ekip sorumlusunun ve kendisinin sürekli iddialı olmadıkları, nasılsa mayoyu kaptıracakları tarzı açıklamalar sanki stratejinin bir parçası, eğer iş motivasyonsa şu anda en motive üç isim Voeckler, Contadorun en önemli rakibi olarak lanse edilmenin verdiği gazla A. Shleck ve Contador bence.

12. Kerem Demirel

Kerem Demirel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Adamlar makina değil arkadaşlar.Giro gibi en dağlık turu domine ederken şimdiki diğer favoriler California turunda caddede 8 tur falan atıyordu yani üstelik diz sakatlıgı da birleşince ümidim azaldı.Tırmanıştaki stilini değiştirmek öyle böyle değil baya etkiler adamı

13. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    hiç bir yarışçı
    kendini bu kadar saklayamaz
    kazanma hırsı bambaşka bir şey

gazozuna yapılan halı saha maçlarını düşününüz
    Contador bitmiştir

ilk etaptaki 1 dk 30 sn onu bitirdi

geçensene Lance"ın başına gelen onun başına geldi
    geçen sene Lance son etaplara doğru bir etapta
    *selesi kırıldı
    *önündekiler düştü yolu kapandı

tur birinciliği bitti

hedef olmayınca
    kasların sanki kalbi var
    çalışmıyorlar
    .........

Eren Tublek bunu beğendi.
  14. güven aktaş

güven aktaş Üye

Seviye:
    sonunda contador kendine geliyor:)

15. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Contador bugün Alpler öncesinde rakiplerine ince bir mesaj verdi.Hatırlarsınız prenelerin son etabıydı yanılmıyorsam andy schleck atak yaparak 10 sn extra almıştı.Bugün Contador 1 dk aldı.Kimse kusura bakmasın Thomas Woeckler e baktığımda Ricardo Ricco'yu görüyorum.2009 Giro'da hayran olmuştum.Sonuç malum.Bisiklet sporunda temiz kalabilen o kadar az isim var ki...Şimdi Zurnanın "Zırt" dediği yere geldik:Alpler.Ak koyun kara koyun belli olacak.Daha önce yazdığım yorumda olduğu gibi, Schleckler Contador'un rakibi olamazlar.18 etap boyunca korku dolu gözlerle rüzgarına yapışıp kaldılar Contador'un.Sakat olduğu halde "Basıp gidemediler" güçleri yetmedi zira hep iddia ettiğim gibi:"Contador'un ölüsü bile onlardan daha iyiydi" Cavendish ise sprint etaplarının biri hariç tamamını aldı ve parise kadar sürerse yeşil'i Britanyaya götürür.Son olarak O P Lotto dan Philippe Gilbert' e hayran oldum.