Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne nerede olmali?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ihtiyar tarafından paylaşıldı.

1. ihtiyar

ihtiyar Onursal Üye

Adı:
    Bülent B.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sevgili dostlarim, böyle alakasiz gibi görünen bir baslik acmak zorunda kaldim. Eger begenmeyenler olursa, onlardan hemen özür dilerim.
    Yasim pek cogunuzdan ileri, bu yüzden pek cogunuzun sadece duyarak veya okuyarak haberdar oldugu pek cok olayi bizzat yasadim. 12 Mart döneminde üniversite ögrenciligi yaptim,...bir hemserimiz hristiyan aleminin bas adami papayi vurdugunda Avrupa' da pek cok tartismalara hedef oldum, sanki sorumlu benmisim gibi, zaten yaban ellerinde yasadigimiz kosullar kismen malumunuzdur...... Bu tarafi fazla uzatmadan esas söylemek istedigime geleyim.
    Insan sinemaya nicin gider? Film seyretmeye degil mi! Peki Alanya' ya tatile nicin gider? Zaten sorunun icinde var, tatil yapmaya! .... Bu örnekleri uzatmadan söyleyecegimi yazayim. Insan bisiklet foruma nicin gelir?....... Iste cevap burada acik ve seciktir.
    Her birimizin mutlaka sosyal ve siyasi yasami mutlaka vardir. Türkiye' de ki bisiklet sorunu da bu sosyal ve siyasi yasamdan mutlaka ki bagimsiz degil! Zaten bütün bu calkanti ve kargasanin sonucu olarak bisiklet te gelismekte zorluk cekiyor. Bütün bunlara ragmen her siyasi icerikli konuyu buraya tasimanin cok büyük bir geregi yok. Buraya bisikleti ilgilendiren siyasi konular tasinirsa, hem forumun amaci disina cikilmamis olunur, hem de girmek istenen yere daha rahat yaklasilir. Bu konuda daha hassa, daha seckin davranmanizi rica ederim!
    Sevgi ve saygilarimla!

2. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    bugün koluma çarpan taş yüzünden doktor raporu alıp eve geldim. kolum mor bir şekilde bunları yazıyorum.
    uzatmayacağım.
    katılıyorum. burası bisiklet forum

ihtiyar bunu beğendi.
  3. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    konu uzatılıyor bu başlıklar açıldıkçada devam edecek

Bilal K. bunu beğendi.