Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne iş olsa yapar mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ömürcan güler tarafından paylaşıldı.

1. ömürcan güler

ömürcan güler Aktif Üye

Seviye:
    Ben de bu haftasonu bir adet Whistle Miwok 1054v almayı düşünüyorum.Sadece 520 liram var.400-520 TL arası alabileceğim en iyi bisiklet sanırım Miwok 1054v. Galiba bu bisikleti alacağım. Normal fiyatı 510 tl pazarlıkla 470 tlye falan alırım diye düşünüyorum.Arta kalan 50 TL'ye ne gibi aksesuarlar önerirsiniz.Tabi olmazsa olmazlar kask ve ışıklandırma sistemi var.Bisikleti kullanım amacım şehir içinde günde 10-15 km yol yapacağım okula gidip gelmek için ve okuldan geldikten sonra boş arazilerde geziler yapacağım 30-40 kilometrelik. KM saatinin benim açımdan önemi nedir? Ha bir de unutmadan kadro boyu 19'' alacağım da boyum 1.88 m bacak içi boyum 85 cm.19 inç sıkıntı yaratır mı? Şimdiden teşekkürler!..

2. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Km saati benim açımdan sürüşü daha keyifli hale getiren bir şey. Anlık hız, gidilen mesafe ve en önemlisi ortalama hız gibi unsurlar sayesinde gelişiminizi takip edebilirsiniz. Bence gerekli. Çok ucuz ve markasız km saatlerine pek rağbet etmeyin derim.

ömürcan güler bunu beğendi.
  3. alkan koca

alkan koca Aktif Üye

Seviye:
    eldiven suluk almalısın km saatide aldınmı tamam olur gerisi önemsiz şeyler

4. ömürcan güler

ömürcan güler Aktif Üye

Seviye:
    Önerebileceğiniz bir marka var mı peki ? Ama şunu belirteyim... Ben o kadar professiyonel bir sürücü değilim yukarıda belirttiğim gibi şehiriçinde ufak turlara çıkacağım yani ona göre uygun bir marka önerirseniz memnun olurum.Bisikleti aldıktan sonra 50 TL Kalacak yani ;) Şimdiden teşekkürler!..

5. ömürcan güler

ömürcan güler Aktif Üye

Seviye:
    Eldivenin önemi nedir acaba şehiriçinde kullanıyorum sadece şart mıdır???

6. eray akyol

eray akyol Forum Demirbaşı

Seviye:
    şehir içinde çok fazla gerekliliğini hissettirmese bile biraz uzun turlarda hissedeceksin eldivenin. jelli eldivenlerden alırsan avucunun karıncalanmasını biraz daha önlemiş olursun. ayrıca terini eldiven hava aldığından dışarı atar ellerin yapış yapış olmaz yani. km saatlerinde sigma bc 1009 kullanıyorum ben memnunum. ancak acil ihtiyacın bence km saatı değil. suluk almalısın kaskın zaten olmalı ışıklandırma aksesuarların eldivenin başka ilk alman gereken bişey aklıma gelmiyor

7. Mansur KHASSANOV

Mansur KHASSANOV Kıdemli Üye

Seviye:
    yama seti, popma, alyen - arazide belki lazim olur, ama 50 tl'ye sigmaz))
    ben sehir icinde 1300 km yaptim, sadece bir kere iclastik patladi.
    Ama arazi turlarda evden veya biskletciden uzak suruyorsan almaya deger bence

8. Fatih Sevindik

Fatih Sevindik Üye

Seviye:
    eldiven ayrıca elde nasır oluşumunu engeller ve kişiye daha profesyonel bir görüntü verir wow şekil dedirtir.

9. yasin emre erdoğan

yasin emre erdoğan Aktif Üye

Seviye:
    bisikleti alırken satıcıyı biraz zorlayabilirseniz,pompayı ve ışıklandırma sistemini bedava getirebilirsiniz tabi bu sizin pazarlık yapabilme gücünüzle ilgili,daha sonrasında kask ve eldiven en önemli aksesuarınız olacaktır,özellikle kask ihmal edilmeyecek bir zorunluluktur...

10. Dizdar MERT

Dizdar MERT Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet dostum markasız km saati alma sakın yoksa 90 kadansta 6.vitesi çevirirken 97 km görmek mümkün :D

11. ömürcan güler

ömürcan güler Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar km saatinde Sigma iyi bir marka mıdır? Sigma BC 1009 düşünüyorum. Bu arada Whistle'den vazgeçtim. Bursa Özdilek'te 750 TL'ye Bianchi Sauk aldım şansıma son bir tane kalmıştı o da 19 inç tam bana göre :D Bir daha bulunmaz bir fırsattı bu sanırım :D

12. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben de BC 1009 kullanıyorum gayet kaliteli ve kullanışlı bir ürün. 2. elde varsa temiz fırsatları değerlendirebilirsiniz.