ne giymeliyim

OMER M.

Üye
Tepki
9
kötü hava koşulları yüzünü gösterdi bir hafta önce bisiklet aldım pendik sahilden kadıköye kadar kışlık yağmurluk neler almalıyım içlik falan tüm giyim olarak neler almalıyım ve nereden en uyguna kapatırım.

Scudo

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
Uygun fiyata kapatmak istiyorsanız aliexspressten termal forma ve termal tayt alın üstünede bir rüzgarlık,yeterli olur :)

• Beğen
Tepkiler: çağlar k arslan
Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
dostum decatlon da fosforlu yağmurluk var ben onu aldım rüzgarda geçirmiyor güzel kullanabilirsin tavsiye ederim ama yağmurluk ile uzun
sürüşlerde terini dışarı atamadığın için banyo yapmış gibi oluyorsun ben o yönünü sevmiyorum yağmurluk /rüzgarlık türü giysilerin.

(link)

OMER M.

Üye
Tepki
9
usta bana teri dışarı atacak bi şey lazım ne almalıyım

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
benim bildiğim kullandığım bir ürün olarak bunun hakkında bir şey diyebilirim ama yağmurluk tipi kıyafetlerde teri dışarı atma olayı pek fazla olmuyor diye bilmiyorum oluyorsa da benim bütçemi çok aşacaklarını düşündüğüm için bakmadım galiba:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:.

OMER M.

Üye
Tepki
9
üst ve alta ne giymeliyim içine ne giymeliyim terletmeyen biraz uzunca bi soru cevap

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
içlikler en az fiyata pazarda eskiden satılan taytlar vardı onlardan giyiyorduk şimdi varmı bilmiyorum onlar işini görür ama teri dışarı atmaz üst için boğazlı penye şeklinde kazaklar vardı onlardan al üstüne süveter üstüne yağmurluk üşüyemessin daha istesende :D

Tepki
2
İsim
çağdas
Bisiklet
Kron
Gecen gun decahtlona gittim. Bisiklet bolumunde iclik yoktu kosu bolumunden aldim. Bugun denedim iclik hep islakti bu normalmi acaba. Teri cekiyo ama uzerinde kaliyor. Bisiklet icligi farklimi acaba

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@çağdaş koşar daha iclik mevsimi gelmedi ki? Su mevsimde ne giyseniz sirilsiklam olur zaten.
Ben icligi 15 derecenin altina dusmeden asla giymem. Gereksiz oldugu kadar rahatsiz edici.
Decathlonun iclikleri iyidir. Teri atma ozelligi olsa da kisin 3 kat giyindigimiz icin o ter bir turlu ucuncu katmani asip cikamaz, sicacik terlerinizle gezersiniz. Kisin sicakliklar dusuk oldugundan kolay kolay nuharlasmiyor maalesef.
Ayrica nefes alan yagmurluklar var ancak cok pahali. Kisin en guzel giyim, ince ince ust uste 3 katman giyinmektir. Ben nike'dan aldigim bir yagmurlugu terziye goturdum, koltuk altlarini bir karisa yakin uzunlukta actirdim, sonra oraya birer fermuar diktirdim, hararet artinca aciyorum hava sirkulasyonunu sagliyorum. Bisikletten inmeden hatta, surerken.

Sözün sonu, parola 3 katman hocam. En alta iclik, uzerine tshirt, onun uzerine ruzgarlik. Fazlasi yakar adami.

Tepki
2
İsim
çağdas
Bisiklet
Kron
Kuzey ege cok haklisiniz biraz acele ettim sanirim. Bisiklete 4 ay once basladim :) iclik zamaninin gelmedigini deneyimleyerwk ogrendim .

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
hem teri disari atip hem su gecirmez urun istiyorsaniz kumas goretex olmali.

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
decathlonda nike ın procombatları gibi içlikler var ve fiyatı 3 te 1 fiyatına acayip te sıçak tutuyo ben bisikletin yanında kürekte yapıyom ve dalga falan geldiğinde üstündeki tişort ıslansa bile hiç üşütmüyo hatta bi kaç defa ensemden buhar bile çıktığını gördüm o kadar sıçak tutuyo cidden kış için çok iyi

• Beğen
Tepkiler: çağdaş koşar

emrehan.

Aktif Üye
Tepki
129
İsim
Emrehan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@OMER M.
ilgilenirsen ilanım;
(link)
pazarlık payı da var. özelden konuşabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: çağdaş koşar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Goratex ler su geçirmez, hava geçirir fakat spor esnasında oluşan teri atacak kadar hava geçirmez, sadece bir miktar havayı deri nefes alsın diye, mesela ayakkabılarda koku oluşmasın diye hava geçirir. Sporcular için ürün çok tabi ki Castelli Gabba gibi bir ürün var fakat evet çok pahalı ama bisikletçinin aradığı ürün bu olmalı, terletmemeli yoksa kışın terleyince soğuk çarptığı zaman tutulma, hastalık herşey anında olur. Castelli Gabba..

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
Bisiklet yarış yamurluğu sadece ön yüzeyinde delikler olan
Yağmurluklardır. Dekatlon da 170 tl çivarı vardı 2 sene önce şimdi olanlar düz comute yani ulaşım amaçlı yapmurluklardır onlar performans sürüşünde terletir. Zaten performans şürüşünde 10 dereceler çıvarı sıcaklıkta sürmüyorsanız Yağmurluk Çoktan lazım değil.