Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

nba.com

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında salih kaptan tarafından paylaşıldı.

1. salih kaptan

salih kaptan Yeni Üye

arkadaşlar gece bu saatlerde hem foruma takılıyorum hem de nba maçlarını takip ediyorum. ben de nba tv yok. bazı maçlar nba.com da canlı olarak veriliyor. geçen hafta da yine pazartesi gecesiydi herhelde bir maçı canlı izlemiştim. acaba hangi maçlar böyle canlı veriliyor. bilgisi olan var mıdır ki?

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende digiturk sürekli NBA tv açık, en son Phoenix Spurs ü süpürdü, kalan maçlara bakayım, canlı verilenleri yazarım buradan.

3. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Benim de merak ettiğim bir konuydu bu. Çok duydum ama denemedim. Ama NBATV veya verilirse NTV ve NTVSPOR'dan NBA maçlarını mutlaka takip ediyorum (etmeye çalışıyorum). Bazen televizyonda maç vermedikleri de oluyor, o zaman da internetten takip edebiliyorsak bu çok güzel. Eğer ücretsiz ise benim gibi NBA hastaları için muhteşem bir uygulama demektir. :)

4. salih kaptan

salih kaptan Yeni Üye

zaten tüm maçlar ücretli olarak nba.com dan izlenebiliyor. ama işte neye göre seçiyorlar bilmiyorum ama bazı maçlar da ücretsiz oluyor. herhalde çok rating alabilecek maçlar değil. bu geceki orlando-atl maçı gibi. ayrıca arayüz de çok hoş yapmışlar. 4 farklı kameradan izleyebiliyorsun... adamlar bu işi biliyo.

Deniz bunu beğendi.
  5. çağrı kolçak

çağrı kolçak Kıdemli Üye

Seviye:
    ya bende önceki yıllarda nbatv yoktu ama ntv ve ntvspor için haftada iki gün hiç aksatmadan kalkardım. arkadaş bi senedir sınırsız digitürk var. saati kurup da kalktığım maç sayısı 5i geçmez ya:D