Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nasıl bir bisiklet tavsiye edersiniz ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emirhan Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Emirhan Kaya

Emirhan Kaya Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bunun üzerine birçok konu okudum ve açtım ama bu gün bütçem büyük bir şekilde rahatlığa kavuştu en fazla 600 tl lik olan bütçem şu an 1.000 TL sınırında ve tabikide alacağım bisiklet değişti ve ne alacağıma karar veremedim... Sizden isteğim belirttiğim bütçe içerisinde bir bisiklet tavsiye etmeniz tavsiye ettiğiniz bisikleti neden tavsiye ediyorsunuz onuda belirtirseniz çok iyi olur. Bu arada alacağım bisiklet MTB olucak her markaya açığım boyum 1.85 yaşım 17 kilom 80 kullanım alanları genellikle yol olmasına rağmen arada toprak zemine falanda çıkıyorum. Okuduğunuz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim saygılar. :)

2. cihangir bozca

cihangir bozca Yeni Üye

merhaba bütçenize en uygun bisiklet benim tercih ettiğim bianchi troy olacaktır. Şahsen ben hiç pişman olmadım. 2010 deore donanım hidrolik deore frenler xcm maşa (ben maşamı daha üst seviye olan epicon ile yeniledim) bana yaklaşık 1350 civarına maloldu ve bu dönemlerde üniversite harcımı yatırmakta zorlandığım için satmayı düşünüyorum eğer düşünürsen bana mail ile dönebilirsin biraz detay vermem gerekirse satın aldığım resmi tarih 28.07.2010 2yıl garantisi mevcuttur. İzmir motis bisikletten aldım netten araştırabilirsin. tüm resmi belgeleri bakım onayları 1011tl lik faturası yeni aldığım sr suntour epicon maşamın (erdoğanlar bisikletten alınmıştır) 350 tl lik faturası mevcuttur hepsinin garantisi 2 yıl aktiftir. Aynı senin gibi 2010 ağustos ayında çok araştırmıştım bütçem 1000 tl idi troy aldım çok memnun kaldım keşke o zamanlarda banada temiz bir 2.el denk gelseydi emin ol daha mantıklı oluyor tabi garanti faturalı ve temizse... mail adresim duynay@hotmail.com

3. Emirhan Kaya

Emirhan Kaya Kıdemli Üye

Seviye:

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. 2.el istemiyorum :) Bianchi Troy ' a bakacağım :)

Başka fikirleri olan çok iyi olur teşekkürler.

4. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Düşünürsen sıfır sayılabilecek kadar temiz Whistle Mivok yeşil beyaz, 450 TL ye. İkinci el istmiyorum demişsin ama sıfırdan farkı olmadığı için yazdım. Üstüne de bir tane katlanır bisiklet parası kalıyor, şehir içinde kullanırsın, iki bisiklet :)

5. Emirhan Kaya

Emirhan Kaya Kıdemli Üye

Seviye:
    Yok teşekkür ederim :) Önerin içinde saol :) Sedona 741D almayı düşünüyorum
    Yorumun için teşekkür ederim.

Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.