Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nasıl bir bisiklet almalıyım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erhan22 tarafından paylaşıldı.

1. Erhan22

Erhan22 Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar. Ben bisiklete sizler gibi bu pencereden bakabilmeye yeni başladım.Daha önce bisiklet benim için vitesli vitessiz gibi basitçe sınıflandırdığım ama sevdiğim bir araçtı.Şimdi hergün yeni bişeyler öğreniyorum.
    Sizlerden ricam 400-500 TL.bir bütçe ile genelde asfalt ve köy yollarında kullanmak amaçlı (19-20 kadro boyu 175-180 aynakol bana uygun ölçülermiş)bir bisiklet istiyorum.Biraz araştırdım kendimce Salcano CitySport ve Sedona 751 V beğendim.Toplama bir bisikleti nerden alabilirim.(Taksitli olaması almamı kolaylaştırır.) Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada Edirnede yaşıyorum

2. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Merhabalar. Bisiklet dünyasına hoş geldiniz. Sayfaya sponsor olan bisiklet firmalarının web sayfalarına bir göz atın. Aradığınız kriterlere göre bir şey muhakkak bulacaksınız. Hepside taksit yapıyorlar bildiğim kadarıyla.
    Eğer araziye girmem, yoldan çıkmam, en fazla toprak yoldan giderim diyorsanız 28" bir hibrid alın derim. Yok ben araziye de girerim, ormanda ağaçların arasından giderim, kaldırımlara çıkar inerim derseniz 26" bir Mtb alın. Son olarak, her ne alırsanız alın, bol bol binin :D

deli kadir ve Erhan22 bunu beğendi.
  3. Barış Çalışkan

Barış Çalışkan Aktif Üye

Seviye:
    sana sedona 751 v yi öneririm bence onu al.onu kadro ve parçalar iyi alıcaksan 751 v ;)

Erhan22 bunu beğendi.
  4. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    mrb agbi sana önericeklerim : geotech dakar veya neon kron xc500 de olbilir fakat bütceni biraz zorlarsan kron xc1000 al derim onun özellikleri cok daha iyi

Erhan22 bunu beğendi.
  5. Erhan22

Erhan22 Aktif Üye

Seviye:
    evet ama maalesef bütçemi şu sıralar aşmam mümkün değil.Dolayısıyla ancak o rakkamlarda alabilrim

6. Erhan22

Erhan22 Aktif Üye

Seviye:
    Kadro boyu kaça kadar 751 V de ??.online almaya karar verdiğimde kadro boyunu nasıl belirticem.

7. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    abi arıyıcaksın erdoğanlar bisikleti lütfü abi ile konuşucaksın;) 14/16/18 inç boylar var.14:140 cm,16:160 cm,18:180 cm boyu olan insanlar için,seç boyuna göre olanı,hayırlı olsun şimdiden...

Erhan22 bunu beğendi.
  8. Erhan22

Erhan22 Aktif Üye

Seviye:
    Önerini dikkate alıcam teşekkürler