Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

NARLIDERE-GÜZELBAHÇE yolu (otaban dan sonra)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Cyclist999 tarafından paylaşıldı.

1. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar, adamlar senelerdir o köy yoluna razı geliyor olan bize oluyor, İzmir de Urla ve ötesine açılan bu yolu geçerken arakadan sıkıştıran mı dersin, bolca delik göçük mi dersin, ne ararsan var, özellikle alışkanlık olarak max psi basılmış yol Bisikletinle geçerken 2 de bir ayağa kalkma ve bütün ritminizi bozmak zorunda kalıyorsnuz, iğrenç ötesi bir yol. Sadece bize değil dolmuşa otobüse araca hepsinin alt takımlarına ekstra bir yüktür, bu konuda şikayette bulunan veya dilekçe vermiş olan İzmirli arkadaşlar var mıdır?

Artık Yok bunu beğendi.
  2. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    O yoldan nefret etmeme rağmen zeytinalanı mevkiinin fena olmayan asfaltı için yıllardır bu köstebek yuvası güzergaha her geçişimde bolca küfretetmekle birlikte bende pek çok arkadaşım gibi mecburen katlanıyorum çukurlardan dolayı sürekli ayakta çevirmek zorunda kalmak idman sonrası zaten yıpranmış olan kaslara iyice darbe vuruyor konu ile ilgili şimdiye kadar pek çok mail gönderdik ve şikayette bulunduk son gönderddiğim mailime gelen yanıt da kısaca verdikleri yanıt şöyle idi
    sözü geçen güzergah mustafa kemal paşa bulvarı üzerindedir ve sorumluluğu izmir büyükşehir belediyesine aittir şikayetiniz üzerine aldığımız bilgi şöyledir : ''bölgede kaldırım çalışmaları ve çeşitli düzenlemeler yapılmaktadır çalışmaların bitiminde asfaltlama yapılacaktır'' şeklinde artık ne derece doğrudur bilemiyorum ama izmir büyükşehir belediyesi bizler için sınıfta kalmıştır ve gelecek belediye seçimlerinde bizleri şimdiye kadar hiç hesaba katmadıkları için bunun bedelini ciddi bir oy kaybı ile ödeyeceklerdir

Cyclist999 bunu beğendi.
  3. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    O güzergahın dönüşü bi nebze daha temizdi ama dün gördüm ki uzun bi süre yol bisikleti olanlar o güzergahı kullanmamalı. Asfalt yer yer yine kazınmış. Hızla giderken kaçamazsınız da, çünkü arabaların şeridine kadar geniş bunny hop yapılamayacak kadar uzun çukurlar oluşmuş...

Cyclist999 bunu beğendi.
  4. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Konu ile alakalı sayılabilecek bir tweet aldık biraz önce bizleri bekliyorlarmış görüşmek için dilerim şehrimiz ve bisikletli olan arkadaşlarımız için hayalden öte adımlar atılır bu kez

5. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kesinlikle dönüşünü katmadım genel olarak çok kötü bir yol. Dönüşünde 2-3 kez bunny yaptığımı biliyorum her geçişimde, su borusu veya kanalizasyon çalışması vardı onun eseri. Reşit Çağırgan dediğiniz gibi asfalt dökeceklerdir inşallah, şikayetleriniz için teşekkürler. 3 hafta 1 ay beklemem gerekse bile asfalt için o yola bu kadar süre girmem veya kaldırımdan giderim sorun değil. :)

Artık Yok bunu beğendi.
  6. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Cyclist999 bunu beğendi.
  7. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Cyclist999 bunu beğendi.
  8. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Geçen hafta gördüm geçerken, sonunda çalışmaya başladılar, kazı ve asfaltlama yapıyorlar, bakalım inş güzel olacak, seçimlere doğru anca akılları başlarına geliyor..