Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Narlıdere Balçova Taraflarında Bisiklet Binen Varmı?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Fabio tarafından paylaşıldı.

1. Fabio

Fabio Yeni Üye

Seviye:
    Narlıdere Balçova Sahil evleri inciraltı taraflarında bisiklet binen arkadaşlarımız varsa bana hbr verebilirmi? Bende Narlıdere de oturuyorum. O taraflarda bisiklet biniyorum. Bisikletim : Trek 3900 Msn: fabioleonis@gmail.com

2. nuri oran

nuri oran Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bu hafta hava kötü , diğer hafta düzelecek sanırım , hafta sonu beraber turlayabiliriz , ben gaziemirdeyim , havaalanı tarafı , ama ortada buluşabiliriz , 2 3 arkadaş çıkıyoruz genelde , haberdar ederim sizi ;)

3. Fabio

Fabio Yeni Üye

Seviye:
    Bana uyar yalnız cok uzun bisiklet binemiyorum en fazla 20 km sizlere karşı acemi kalabilirim. Benim gibi kısa süre bisiklet binen arkadaşlar varmı?

4. nuri oran

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bizim turlarda o kadar oluyor hemen hemen genelde :)bizim tek farkımız ; izmir içine inip gelmemiz 25 km oluyor , gittiğimiz yerlerde bir o kadar oluyor genelde , ama seninle ortak yerde buluşacağımız için bu km yi yapmazsın , neticede zorlanmazsın pek yani ...

Narlıdere de Motis Bisiklet var , sahibinin ismi Bekir Bey , dolaşabileceğim benim seviyemde arkadaşlar bulabilirmisin diye rica et istersen ;) benimde 3900 üm var , bisikletimi söylerseniz tanır , size daha da yardımcı olur diye düşünüyorum.

Fabio bunu beğendi.
  5. Fabio

Fabio Yeni Üye

Seviye:
    Çok iyi. Hmm evet bende bisikletimi orda servisini yaptırıyorum. Birde zorlanıpda diğer arkadaşlarımızı yavaslatıp onlarıda zorlamak istemem. Tamam detayları konusasılm msn imi ekelin fabioleonis@gmail.com

Peki motis bisiklete soracagm tessekur ederim.

6. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba, forumumuza ve bisiklet dünyasına hoşgeldiniz.Motis'ten de elbette öneri alabilirsiniz fakat beraber binebileceğiniz kişilere dair en büyük çevreyi geleneksel Perşembe akşamı turlarında edinebilirsiniz.
    Yeni arkadaşımızı da, Gaziemir ekibini de, her perşembe akşamı saat 20:00'de göztepe iskelesine bekliyoruz :)

7. nuri oran

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    inşallah ama akşam dönüşüm çok zor olur diye hep düşünürüm ama bir türlü katılamam perşembe turlarına , karabağlar yolu biraz kötü belki bilirsiniz :) birahaneler vs. sarhoşun biri üzerimize çıkmasın sonra :p

8. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Aynı yolu 1 yıl boyunca Konak-Karabağlar-Gaziemir-Torbalı şeklinde kullanmıştım ;)
    İnsan isteyince ve biraz püf noktalarını bilince sıkıntı çekmeden yol alabiliyor.
    Farınız varsa, kuralları bilip uyguluyorsanız, pompa ve yedek lastiğiniz varsa tamamdır :)

9. Fabio

Fabio Yeni Üye

Seviye:
    Okulum olmasyadı ii de butun gun okul aksam zor oluor ne yazıkki gelemiyorum persembe turlarına.

10. Fabio

Fabio Yeni Üye

Seviye:
    Hafta sonu turları yaparsnız haber verirsiniz burdan msj atıp tessekurler : )

11. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    yazıların üstünden biraz geçmiş ancak tanışalım istedim.bende torbalı ilçesinin ayrancılar beldesinde oturuyorum.guide kardeşim mevki olarak çok uzak sayılmayız.yaşımızda aynı.benim bisikletle izmire gidip tura katılmam çok zor malum 35km uzaktayım merkezdenve dönüşe sorun olur.ancak bu taraflara doru gelicek olursanız yada topluca gezi yapılıcak olursa hbrleşmek isterim.15 yıl balçovada oturdum ordan kolaydı ama bukadar uzakta kalınca merkezdeki etkinliklere katılmak problem oluyo..slmlar..

12. Kadir Uysal

Kadir Uysal Yeni Üye

Herkese selam. Fabio konu başlığı ilgimi çekti. Balçova'da oturuyorum. Bir İzmir'li olarak Yalı benim için vazgeçilmez. Bu aralar Balçova-Konak İskele arası bisiklet biniyorum. Bu işi biraz daha profesyonel olarak yapmaya karar verince bu sitelere ulaştım bugün. Fakat bir Bianchi Ares sahibi olarak suan bütün hevesim kaçtı. Ares hakkında okuduklarım tamamen olumsuz. Şuan ismini bilmediğim eski bir Bianchi'm vardı, fakat arasında ciddi bir kilo varkı olduğunu suan anlıyorum. Ares'i alalı yaklaşık 3 sene oluyor ve aldıktan sonra bisiklet sürmekten soğudum. İlk zamanlar bunun nedenini Araba kullanmaya başlamış olmamla bağdaştırırken şimdi anlıyorum ki bi metal yığınına biniyormuşum. tek tesellim yokuş aşağıya ağırlığımla gitmem :) ama amatör bir arkadaş ararsan beraber sürebiliriz.2 yıl spor yapmamış olmakla birlikte bu metal yığınınla sadece düz yollara cıkabiliyorum henüz.

adresim: u.kadir@msn.com

13. Ercüment Özyurt

Ercüment Özyurt Kıdemli Üye

Seviye:
    Önümüzdeki pazar Menderes - Develi - Tekeli - Pancar turu var... Ayrancılar'a en yakın ve en yakın gelecekteki tur bu :) Belki katılabilirsiniz...
    Ya da arabayla Gaziemir tarafına gelip oradan katılabilirsiniz (Bir mesajınızda okumuştup böyle bir imkanınız olduğunu da :rolleyes: )
    Tur hakkında bilgi için egepedal.com sitesine göz atabilirsiniz

Asmirk bunu beğendi.
  14. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    seve seve katılmak isterim.gerçi pazargünleri kendime bi yoldaş bulmuştum ama.pazar günleri saat sabah 6 gibi çıkıp; ayrancılar-yoğurtçular-demirciköy-karacaağaç oradanda kemalpaşa tarafına geçicez.belki o arkadaşımıda alır size katılırız diycem ama oda benim gibi sıcak fobisi olan biri(=

15. oktay başkaya

oktay başkaya Yeni Üye

slm,

üçyolda oturuyorum. bende de trek 4300 var.

pedal çevirecek arkadaşlar arıyorum.

profosyonel sürücü değilim. benim de gidebileceğim mesafe, diğer arkadaşların da bahsettiği üzere 25-30 km. en azından bu mesafeyi kattedebilirim diye düşünüyorum.

benim için tek sorun var yalnız, çalıştığım için bu turlara ancak hafta sonları katılabilirim.

haberleşelim.

kolay gelsin.

16. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    Ercüment abi tura katılıcam benimlede irtibat kurarsanız sevinirim.saat 8:30 konak iskele deme toplanma merkezi;peki tur nerede bitiyor.tekrar konaktamı?

17. Ercüment Özyurt

Ercüment Özyurt Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben cumartesi Bergamaya pedallıcam karşı bisiklet ile. Pazar günü katılamayabilirim. Ama egepedal.com da Alper ve Günay abilerin iletişim bilgileri var. Onlardan detaylı bilgi alabilirsin.
    Ama evet Konak'tan başlayıp Konak'ta biter o tur :)

18. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    ozaman onlarla irtibat kurayım tşk ederim iyi pedallar pazar günü için..

Ercüment Özyurt bunu beğendi.