Narbel-Gavuroluk-Altinvadi

Konu, 'Outdoor' kısmında Timukan Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Timukan Karaca

Timukan Karaca Aktif Üye

Seviye:
    24- Ocak 2010 pazar gunu Smyrna Doga Sporlari ile Narbel- Gavuroluk- Altinvadi ye gittik. Hava Izmir icin inanilmaz derecede soguktu ,Cig yagmis sonrada kiragi olusmus soguktan.

Selman Asik, Fehmi Hoca, Timukan Karaca,Mehmet Kavlak,Mustafa Karadag

Gul Asik,Tulay Alpak,Mehmt Kavlak,Hikmet Aydin,Timukan Karaca

Tulay ve kizi Melike

A ve B gurubu olarak yuruduk bu hafta B gurubu rehberi bendim. B gurubu hizli olarak mola yerine geldik atesi yakip yemeklerimizi yedik. A gurubu 1.30 saat sonra geldi. Bizim gurup atesi A gurubuna devredip donus yoluna gecti. Vadiye bir daldik pir daldik .Dereden sayisiz defalar bir saga bir sola gecerek kayalarin ustunden atlayarak uzun bir yuruyusten sonra Narlidere'ye indik.Kahvede caylarimizi icip A gurubunu beklemeye basladik. Yagmur olmadigindan cok guzel bir yuruyus oldu .

2. Ahmet Bolgi

Ahmet Bolgi Forum Bağımlısı

Seviye:
    paylaşım için teşekkür ederim.

3. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Çok güzel bir yürüyüş olmuş, ağaçlar, bembeyaz köpüklü sular ve kayaların eşliğinde keyifli bir gün, paylaşım için teşekkürler.

4. Ozan Yılmaz

Ozan Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Timukan abla harikasın:D Senin gezilerini,turlarını,yürüyüşlerini okumak büyük keyif;)

Timukan Karaca bunu beğendi.
  5. Timukan Karaca

Timukan Karaca Aktif Üye

Seviye:

Gercekten oyle oldu hele donus tam bir akrobasi seklindeydi.Vadinin icine dusunce cok zor ama bir o kadarda zevkli gecti.

Sizinde harika gecmis. Biz burada o guzel kara hasretiz.:)

6. Timukan Karaca

Timukan Karaca Aktif Üye

Seviye:

Tesekkurler Approachate, Seninkileri de oyle .Bugun Izmir-Hatay linkine girdim ama tur resimlerini ve gezi yazilarini bulamadim.

Bende bu yaz yapmayi dusunuyorum. Antakya ve oradanda Suriye'ye gecis . Alanya'dan baslamak istiyorum. Oraya kadar olan yerlerin bazilarini bisiklet bazilarini da yuruyerek yaptim. Onun icin Alanya'dan baslayacagim.Sevgiler.

MURAT PEMBEGÜL ve Ozan Yılmaz bunu beğendi.
  7. Ozan Yılmaz

Ozan Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ağustos 22de 6 kişi yola çıktık.Ben Fethiye'ye kadar gidebildim.3 arkadaşımız Kaş'a kadar gittiler.Resimler ve yazılar: http://babamasoylemedim.blogspot.com da

MURAT PEMBEGÜL ve Timukan Karaca bunu beğendi.
  8. mehmet sevinc

mehmet sevinc Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel gezi olmuş tebrikler...

9. Kamil Tabak

Kamil Tabak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yıllardır spor yaptım, bisiklet ve yürüyüş ise epey uzaktı bana 4-5 yıl evveline kadar. Şimdi ise inanın çok memnunum, zira hem siz dostların paylaşımını yaşıyorum hemde ülkemin müthiş güzelliklerini sayenizde görüyorum. Ve her gün doğa tutkunuzun nedenini daha bir özümsüyorum.
    Paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum, tabanlara, kollara kuvvet, yüreklere doğa sevgisi gerek derken ömrümüz boyunca doğa sporu yapma şansı diliyorum.

10. Timukan Karaca

Timukan Karaca Aktif Üye

Seviye:

Ne guzel anlatmissiniz Kamil Bey, dogayla hasir nesir olmak ayricalikli bir sey. Bulastiniz mi tamam artik , bunu bir yasam bicimi haline getiriyorsunuz.Kesfettikce farkli yerler istiyorsunuz ve bu acliginiz hic bitmiyor.O gun yaptiginiz yuruyus veya bisiklet ne kadar zorsa o kadar keyif veriyor.Basarmanin mutlulugunu yasiyorsunuz.

O yorgun argin ve islanmis daglardan eve donus var ya inanin nasil mutluluk veriyor yorgun ama huzur dolu.Bazen bakiyorsunuz akil kari degil her hafta kahvaltiyi.ogle yemegini hazirla cantalari yerlestir ,donuste her seyi yika yerine koy ,ayni sekilde bisikleti hazirla , en ince detayina kadar dusun, usumemek icin onlemler al ama sonunda camur icinde eve gel ve bisikleti 4 . veya 6. kata tasi sirtinda. Salonun ortasinda temizle.:)

Demek ki nasil kanimiza islemis butun bu isler bize viz geliyor.Hafta sonunu zor bekliyoruz.

11. İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba Timukan Hanım,

Çok güzel bir yürüyüş olmuş.Doga ve manzara temiz hava harıka :in:

Paylaşımın için teşekkürler.

12. MURAT PEMBEGÜL

MURAT PEMBEGÜL Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar Timukan Hanım; Çok güzel bir geziye imza atmışsınız; :) fotolar süper; ve sizin minik şelalenin arasında ki çektirdiğiniz resim harika olmuş; :) tabi diğer arkadaşlarıza vefasızlık etmek istemem. ;) :) :p Paylaşımınız için teşekkür ederim; Elleriniz ve ayaklarınız dert görmesinler. Görüşmek dileğiyle. :)

13. Timukan Karaca

Timukan Karaca Aktif Üye

Seviye:
    Selam Murat bey,

Bu hafta insallah resimler daha iyi olacak , yeni bir makine aldim.:) Telefonla artik resim cekmeyecegim.:p

Sizlerin de destegi ile bayagi isindim yazi yazmaya ve yazilanlarida okumaya.

Gorusmek dilegi ile