Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Narbel-Behzat Tepe-Manastır-Balçova

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Atahan Eker tarafından paylaşıldı.

1. Atahan Eker

Atahan Eker Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Geçtiğimiz sene tam tersini pedallama fırsatı bulmuştum. Bugün havanın da güzel olmasından faydalanarak düştük yollara.

Özellikle bahzat Tepe'den 2. Manastır'a kadar kesintisiz iniş çok güzeldi. Daha sonra ara ara tatlı çıkışlar olsa da sürekli iniş halinde olmak harikaydı. Su kaynağının olduğu yerden MTB parkuruna girince overdose olduk. Arazi sürüşü yapmayı sevip bu parkuru pedallamayanlara kesinlikle öneriyorum. Zeminde çok büyük yarıklar olamsından dolayı ufak bir kaza yaptım(takla attım). Boylu boyunca yerde uzanırken ağrıyan tek yerim karnımdı. Yerden kalkmak çok zor oldu. Yerde uzanmış kahkahalar içinde gülerken karnıma ağrılar giriyordu.:acpsnr::acpsnr: Neyse bikaç fotoğraf çektim onları atayım...

Bu arada dün lastiklerimi Maxxis Crosmark ile değiştirmiştim. Lastiğin kalitesi arazide belli oluyormuş. AgeZwLTnX2zHcrRFkX8ZZmLYfTA3pVSK1ZnhD7AWe9ue.jpg AkmyJw5MA6kuBiThu6gJ-wR7sELmrqVHZkqCYbXzMNml.jpg AlQVSRHvhUxsyPITk_ZEjI6b7c-_RmCmoiwfCA2Szx55.jpg Ag3yzbTMRwB4mCUYfImbhV14pl6ZQLoAXWvumemQ66GE.jpg AphKO2pHmfpW2V7cv-8sK3bVPqOF_SOR3CPKNHasIRzj.jpg

2. ratm

ratm Forum Bağımlısı

Adı:
    Hakan Engin
    Seviye:
    Hocam merak ettim, fotoğrafları film kullanan makine ile mi çektiniz?

3. Atahan Eker

Atahan Eker Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Vsco ile efekt verdim dostum.

4. Tolga Uşaklı

Tolga Uşaklı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Bizde bugün aynı rotadaydık.
    9.30 gibi Termal tarafından çıkışa başladık, yine Termal girişine indik.

Yukarda 3 bisikletli arkadaşa rastladık, güzeldi bugün parkur, yürüyüş yapan çoktu sürat yapamadık pek.

5. Atahan Eker

Atahan Eker Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    İniş esnasında ara ara gruplarla karşılaştık, sizin de yanınızdan geçmiş olabiliriz. Sanırım Carraro grubu sizdiniz. Parkur çok güzeldi epey eğlendik. Yakın zamanda tekrarlamayı düşünüyoruz.