Naletli Dağ CD 1( Çok korkunçlu bir film)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(CD yi koy dvd ye film başlasın; Dur lan o cd değil zulaya kaldır onu, diğerini koy )

Berke sevgilisinden ayrılınca hayata küsmüştü bir anda...Ceyda ile yavaş çekimde koştuğu o kumsala gitti..Orada ne yaz kalmıştı , ne mayolu , bikinili avratlar nede güneşin alnında içtiği soğuk meşrubatlar...( ulan herşey o kadar bitikti ki; hande yener "sebastian" bile çalmıyordu anasını satim: Sadece lpg li bir şahinden "arabada beş evde onbeş "şarkısı çalıyordu son ses ; Üstelik tesisatta dandikti basslar boğuk boğuk vuruyor ,patlak kolonlardan sanki mahalle karılarının halı silkelemesine benzer sesler geliyordu )Kumsalda paçalı donlu bir dayı yatıyordu birde etrafta üçbeş ayyaş takılıyordu kafasına göre...
Orayı terk etti ,hemen cebinden ekibi aradı ( kankaları yani ekip deyince aklınıza kurtlar vadisi tarzı bir ekip gelmesin .Üç beş zibidi işte )
Berke :" kanks nbr yaaaaa :sss moralim bozuk be kanksss Ceyda beni terk etti , annem istediğim yeni spor arabayı almadı , babişkomda sağolsun amerikan eskpress kartımı limitli yapmışsssss yaaaa :sss
Burak:" olm boşveryaa kanks sana kız mı yok ayıpsın kanks kanksın müşteri temsilcisidir hahahahaah istersen hemen uçağa atlayıp dayımgilin isviçre deki dağ evine gideriz takılırız biraz ne dersin haa??

( Tabi elemanlarda para bok , asgari ücretmiş , ekmek birim fiyatıymış, dolar 3 tl olmuş umurlarındamı adamların ; Tek dertleri akşam hangi klube aksak , kimle ne yapsak , son model ferrari mi sipariş etsek yada sahibinden kom dan acaba tiagra setli yol mu alsak "_ hemen yolcular celallenmesin tamam bu kısmı değiştiriyorum dükkan yeni ; Ayağınız alışşsın, spd niz sorunsuz kitlensin"" :D , yada uçağa atlayıp almanyadan bir kamyon mtb mi kapıp gelsek ..." kamyon değil lan o dallama ;Canyon" dediğinizi duyar gibiyim bişi demiyorum

Neyse Berke , Burak , Tolga , Ceren , Melisa ve Yağmur, Berke nin babasının özel uçağına atlayıp bagaja da son teknoloji mtb lerini atıp Alp dağlarına doğru yol almaya başladılar . Uçakta da kendilerine bir 90 lar 80 ler partisi vermeseler olmazdı tabi ...( Bu arada gençlerin isimlerine dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama insanların zengin kısmının bile adları daha bir farklı oluyor nedense anlamış değilim .Şimdi bu isimlerin yanında bir Cevriye yada Kezban ve ne bilim lan bi Muhittin olaydı hemen bir adaptasyon problemi olucaktı neyse )
Uçakta dj setup dahi vardı hatta Ceren in babası David Gueatta yı tutmuştu özel olarak.HANGİ David dersen önce bi yuh derim sana , sonrada bakkal Hüseyin in çırağı devid derim bence şansını zorlama .
Önce parti Modern Talking den "şeri şeri leydi " şarkısıyla başladı , ardından maykıl ceksından" fıçı fıçı vokkee " ile devam etti .İlerleyen saatlerde Dj david içtiği şalgam suyunun etksiyle Tayfun dan "hadi hadi iyisin", Yonca Evcimikten " 8 15 vapuru ( ıyyyy tiksindiğim şarkılardandır ) ,ardından Yılmaz Morgülden "yes no yes no yes no dizi olduk loooo" ve inanmıcaksın Ferdi Tayfurun "huzurum kalmadı fani dünyadaaa" parçasının disko versiyonu ile devam etti ...Grup artık kendinden geçmşti, rezilliğin biri bin para kısaca ...( farkındamısın filmlerde zenginleri hep kötü gösterirler , yavşak gösterirler ama ben ne fakir arkadaşlar tanıdım yavşaklıkta , adilikte sınır tanımadılar. Kısaca kötü olmak para ile alakalı bir durum değil bence )
Neyse grup uyudu, gözlerini açtıklarında isviçre hava limanına çoktan inmişlerdi.
Markasını vermeyeceğim bir 4 x 4 jeep e binip doğru alp dağlarının dibindeki dağ evine doğru yola koyuldular...
Gece çökmüştü hava sisliydi , kurtlar uluyordu , önce bir yağmur başladı ardından kara döndü.Dağ yolunda kimsecikler yoktu. Hafif hafif gençlerin neticelerden yusuf yusuf nidaları duyulmaya başladı...
Berke salağı jeep e mazot doldurmayı unuttuğunu hatırladı birden ( bu nasıl bir trip lan öyle ? unuttuğunu hatırlamak ? )
En sakat yerde mazot bitince ayazda kalmış bekçi piskeleti gibi kalakaldı bu zengin ama mal arkadaşlarımız.

TU Bİ KONTİNUTID
( 2.Cİ CD yi tak şimdi ..EEE ne sandın olm biz garibanız öyle bir dvd ye 80 kaat vercek para bizde ne gezer vcd yetiyor bize hem onu bulamayanda var )

Scudo

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@mariokaldato
haha en nefret ettiğim sey :D Abi seni izlemeye devam kitap yaz ilk alan ben olacam ilk imza gününün tüm masrafları benden :D :D

@Hayrettin
evet burda rak şok yok :D ilerleyen bölümlerde bekliyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hayrettin
This is pensıl this is Spartaaaaaaaaaaaaaaa

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

Hayrettin

Forum Demirbaşı
Tepki
662
İsim
Hayrettin
Bisiklet
Salcano
@mariokaldato
İşte kapı işte sapı der gibi :D herneyse bekliyoruz hocam :D

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hayrettin
"Burası spartaaaaaaaaaaaaa" nasıl yazılır ingilizce bilemedim :D Şöyle düzelteyim :" This is pencıl , This is Sparta , rak şok was hereeeeeeeeeee tirilililililililiiiillili " :D

@V3DAT
yok be abi ne kitabı piskeletçi adam kitap mı alırmış aliexpress komdan çince yayınlarsam alırlar: D :D

@V3DAT eheheh

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bu filmde rak şok markası ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasından netice alamadım zoom marka ile çalışacağım mtb severlerin bilgisine :D

• Beğen
Tepkiler: V3DAT ve Hayrettin

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu mariyo kaldırat o ile nasıl mücadele edeceğimi buldum sanırım. Avatarı pek bir ilham verici, yol gösterici oldu bana. Bunu uçak gemisinde f-14 lerin afterburnerine yatıracağım sonra nozulları sonuna kadar açıp gazı kökleyeceğim. Kaldırat o kebab olunca atacağım kasetçaların içine bir fonex kaset. Orada gülay "yandı tarrraakkk kürrreekkk kebab oldu" türk sanat-i arabesk musikisi teganni eylerken kelly mak gilliis bu sırada sahneye girecek ve (Topgundaki esas kız) kebab olan kaldırat o nun önüne geçip şehvetle eteğini yırtacak, jartiyeri gözükecek. Bunu gören Kaldırat o küllerinden göverip tekrar insan suretine geçecek. Peki oldumu benim senaryom. kaldırat onun hikayelerine göre bal gibide oldu.

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
Çakmanında çakması olmus hemşerim :D beğenmedim emek yok kurgu yok senaryo yok hepsini geçtim bi sponsorun bile yok :D

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@V3DAT
Cumartesi kismetse

• Beğen
Tepkiler: V3DAT

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@mariokaldato
yuppii :D :D

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Yusuf !!WOW!!
paçalı donlu dayılar sakin adamlardır kızmazlar kimseye en fazla çay ikram etmezler :D

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
983
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
Dolar 3 TL mi olmuş??? :eek: Yav kardeşim nerde bu hökümet, nerde bu devlet, bi el atın zamanında, yoksa 3 seneye kalmaz 6,80 olur, bakın yazıyorum buraya :koptum::komik:

• Beğen