Nabız Ölçerli Saat !!!

Virgo

Üye
Tepki
12
Kalp atislarinizin kontrolu sizde!

kisisel spor programinizi belilemek icin ideal. kalp ve nabzi olcer, yakilan yagi ve kaloriyi hesaplar optimal kalp atis degerlerinin altina inmesi veya ustune cikmasi durumunda alarm ile uyari verir. Suya karsi korumali elastik gogus kemeri dahil.

Ozellikleri:
Kalp atislari, gugus kemerinden nabiz olcerli saatte kablosuz aktarir
Kodlamali ozelligi sayesinde diger nabiz olcme cihazlarindan etkilenmez
Guncel kontrol verilerini hafizaya alir
kronometre saat ve tarih gostergeli
Hiz ve mesafe gostergeli
ikislandirmali ekran.

Fiyati: 100ytlnin altinda
3 Yil garantili

arkadaslar urunu ben satmiyorum yanlis anlasilmasin satis ilani veriyormusum gibi anlasilmasin sadece satilan yerdeki aciklamayi yazdim

Scudo

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Valla ben de bunu yazmadaki maksatı anlayamadım :)

Virgo

Üye
Tepki
12
ben haberi gordum ole yazdim cihazi daha yeni aldim gercekten kullanisli bir cihaz haberi yazarken elimde resim yoktu ama kizmayin hemen buyrun size resim.
http://img80.imageshack.us/img80/8458/kw1013088b100is4.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/5256/kw1013088b200eb0.jpg

cihaz yerli yada uzakdogu mali degil avrupada uretilen bir cihaz oldugunu biliyorumda onun disinda pek bilgim yok urunun kutusunda tamamen yabanci dil yazdigi icin pek birsey anlayamadim acikcasi.

admin arkadaslar kusura bakmasin verebilecegim bilgiler bunlarla kisitli eger yetersiz gorurseniz silebilirsiniz konuyu.

Evren T.

Forum Bağımlısı
Tepki
742
Ben de böyle bir şey almayı düşünüyorum.Nerden aldığın konusunda bilgi verebilirsen sevinirim.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Güzel saate benziyor ama benzer fiyatlara sanırım Sigma sport pc15 var ve muhtemelen daha iyi diye tahmin ediyorum...