Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Mutlaka bakin sifir ve az kullanilmiş üst düzey ekipmanlar

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında VOLKAN ÇELİK tarafından paylaşıldı.

1. VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba, yeni bir dağ bisikleti aldığım içim elimdeki tüm fazlalık parçaları elimden çıkarıyorum. Ürünlerin hiçbirinde hiçbir sorun yoktur, Specialized gidon, gidon boğazı, sele borusu ve sele sıfırdır, sıfır bisikletten kullanılmadan çıkarılmıştır. Diğer parçalar da 6 aydır evde yatıyor ve çok az kullanılmış parçalardır. Ürünlerin açıklamalarını ve fiyatlarını aşağıda tek tek yazıyorum, toplu olarak da bir tane fotoğraf ekliyorum, toplu olarak alınacak olursa indirim yapabilirim özel mesaj atmanız yeterli.

Sram XX RUBLE, 11/36, dişli oranına sahip çok hafif ve az kullanılmış sorunsuz. 250 TL.

Sram XX Arka aktarıcı, Medium Cage, az kullanılmış çiziksiz, sorunsuz 250 TL.

Sram XX Vites Değiştiriciler, az kullanılmış, çiziksiz, sorunsuz250 TL.

Sram XX Matchmaker aparatı: Piyasada çok bulunmuyor, ve pahalı bir aparat, frenleri gidona takmadan direk vites değiştiricilerin üzerlerine monte etmenize yarıyor. 40 TL.

Kmc XC10SL Zincir, Mtb ve Yol için en üst seviye ve hafif zincirlerden biridir. 50 TL.

Jagwire Ripcord Kablo ve Vites Telleri, vites telleri kullanılmamış ve kesilmemiştir,içinden çıkan tüm aparatlar mevcut, kablolar 29" "M" beden kadroya göre kesilmiştir ama her bisiklete uyar diye tahmin ediyorum. 50 TL.
    (Üstteki 6 adet yürüyen aksam ekipmanını aynı anda alana indirim yaparım, özelden mesaj atınız.)

Fren Seti: Formula R1, Dünyanın en hafif ve en güçlü fren setidir, ayrıca fren kolları karbon olup sıfırını alırken sadece karbon kollar için extra 100 dolar ödemeniz gerekiyor. Yanında 160 mm lik magura Storm Sl Rotorlarla verilecek, tüm aparatları dahildir. Fren seti için istediğim fiyat 750 TL.

Gidon : Specialized flat, 8-degree backsweep, 31.8mm , 100 TL.

Gidon Boğazı: Specialized XC, 3D forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise , 100 TL.

Sele : Specialized Body Geometry Phenom Comp, hollow Cr-Mo rails, 143mm , 150 TL.

Sele Borusu: Specialized alloy, single bolt, 27.2mm 100 TL.
    (Üstteki 4 ürün aynı anda alınırsa güzel bir indirim yaparım.)

Scott 43 numara Team Issue ayakkabı: Scott ın en üst seviye yol bisikleti ayakkabısıdır. Scott ayakkabı sadece bir sefer giyilmiştir, hatta içindeki stickerlar falan çıkarılmadı görünce ne kdr temiz durumda olduğunu anlarsnız. Kutusunda ve faturalı olarak verilecektir. Tabanı full carbon ve çok hafif bir ayakkabı, yol bisikleti kalleri bana göre olmadığını anladım ve yol bisikletini dağ kalleriyle kullanmaya karar verdiğim için ayakkabıyı tek sefer denedim ve satıyorum. Fiyat 250 Tl.

Look Keo Easy pedallar:Uygun fiyatlı ama çok hafif ve çok daha pahalı pedalların yaptığı işin aynısını yapıyor. Az kullandım ama hafif çizik var 100 Tl istiyorum, çalışmasında hiçbir sorun yoktur, kutusunda ve kalleriyle birlikte verilecektir. Scott ayakkabıyla birlikte alınırsa indirim yaparım.

Rudy Project Windmax kask: Rudy Project firmasının en üst seviye kaskıdır çok hafiftir, karbon alaşımlıdır. Genelde bu markayı triathloncular kullanıyor. Kutusu taşıma çantası ve extra padleriyle birlikte tüm kutu içeriği eksiksiz olarak verilecektir. Fiyatı 300 tl.

Rockrider marka camelbag sırt çantası: 1 litreye kadar su kabı vardır su kabı dışında extra meshli kısmı ve içinde bulunan bölmelerine extra alet edevat, sandviç, vitamin bar, içecek vs. şeyler koyabiliyorsunuz. Çanta su geçirmez yapıda ve arka tarafı terlemeyi önleyen malzemeden yapılmıştır. Hiçbir kusuru yok sıfır gibi, fiyatı 75 TL.

İsteyene detaylı fotoğraflar gönderebilirim, veya görmek isteyen Ümraniye Tepeüstü civarında her zaman ürünleri görmeye gelebilir. Almak isteyen veya sorusu olan buradan özel mesaj gönderebilir veya aşağıda iletişim bilgilerimden bana ulaşabilir. Şunu da belirtiyim Takas yoktur, çok ölücü fiyat talep eden olursa da cevap verilmeyecektir. Bilgilerinize.

Saygılarımla,
    Volkan ÇELİK
    Telefon: 0532 693 36 58

2. VOLKAN ÇELİK

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Look keo easy, Specialized gidon, gidon boğazı, sele borusu, sele, sram xx macthmakerlar ve rockrider marka çanta için ilan güncel. Diğer ürünler satılmıştır.

2015 model Sıfır Specialized Phenom Sele 143 mm 140 tl. (Aynı selenin yurtdışı satış fiyatı 100 dolar)
    2015 model Sıfır Specialized borusu 27.2mm 90 tl.
    2015 model Sıfır Specialized gidon 700 mm 90 tl.
    2015 model Sıfır Specialized gidon boğazı 100mm lik 90tl.
    4 ünü birden alana indirim yaparım.

Look keo easy pedallar ve kalleriyle birlikte 90 tl.
    Sram xx matchmaker 2 adet 40 tl.
    Rockrider çanta 1 litrelik kullanılmamış su torbası ve kullanılmamış hortumuyla birlikte70 tl.

Syg.,

3. VOLKAN ÇELİK

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Look keo easy, Specialized gidon, gidon boğazı, sele borusu, sele, sram xx macthmakerlar ve rockrider marka çanta için ilan güncel. Diğer ürünler satılmıştır.

2015 model Sıfır Specialized Phenom Sele 143 mm 140 tl. (Aynı selenin yurtdışı satış fiyatı 100 dolar)
    2015 model Sıfır Specialized borusu 27.2mm 90 tl.
    2015 model Sıfır Specialized gidon 700 mm 90 tl.
    2015 model Sıfır Specialized gidon boğazı 100mm lik 90tl.
    4 ünü birden alana indirim yaparım.

Look keo easy pedallar ve kalleriyle birlikte 90 tl.
    Sram xx matchmaker 2 adet 40 tl.
    Rockrider çanta 1 litrelik kullanılmamış su torbası ve kullanılmamış hortumuyla birlikte70 tl.

Syg.,

4. Tyler

Tyler Kıdemli Üye

Adı:
    Eray I
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  5. VOLKAN ÇELİK

Bisiklet:
    Specialized