Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Müşteri memnuniyeti.. Okuyun!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Salih Eroğlu tarafından paylaşıldı.

1. Salih Eroğlu

Salih Eroğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Geçtiğimiz ayın 16'sında carraro marka -417 ve 419- olmak üzere iki adet bisiklet almıştık (foruma yazdım bilen bilir) 417'nin on maşası zoom ve bu maşa suspansiyonu ilk baslarda problemsizdi fakat son günlerde gorevini yapmamaya başladı sanki suspansiyon yok gibi iyice çoktu aşağıya.. Her neyse fabrikayı aradım ve durumu ilettim "herhangi bir servise gidin, maşanızı alsınlar forma da müşteriye bir üst modeli gönderilecek yazın, bir üst modelini yollayalım.. Müşteri memnuniyeti önemlidir bizim icin" dedi.. Şimdi Fatih/beyceğiz'deki servise gideceğiz maşayı bırakmaya. (Paylaşmak istedim sadece)

gok ve MertSayın bunu beğendi.
  2. DreamMaker

DreamMaker Kıdemli Üye

Adı:
    Tuğrul TIRPAN
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bunlar güzel mesajlar. Tebrikler Carraro

3. Salih Eroğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bana satış sonrasından yetkili bir üst modeli icin soz verdigi halde servisin dediğine göre müdürle konuşmuş artık gercek mı yoksa yalan mı bilmiyorum fakat servisle dalaşıp geri donduk.. Ya servisteki cocuk yalan söylüyor gelecek olan üst model maşayı kendine alıp bize oradan aynı zoom marka maşa verecek bunun pesinde... Yada fabrika bana başka konuşuyor servise başka.. Yaz gönder sen bakarız demiş servise göre.. Yani şimdilik yarını bekleyeceğim.

4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende performans bisiklet ve deltabisikletten online alisveris yaptim.ister bisiklet ister parca sorun yasamadim.güvenilir online alisveris yapacaklar varsa tavsiye ediyorum.baska güvenilir bayiler varsa bilgilendirebiliriz.müsteri memnuniyeti onemli.reklam gibi anlasilmasinda sadece online alisveris konusunda insan guven istiyor o acıdan yazdim.

5. abdurrahman keleş

abdurrahman keleş Aktif Üye

Seviye:
    trek ortaköy
    sipariş usulü aldım bisikleti 2012 diye 2011 verdi üstelik büyük kadro boyu gönderdiler allahtan tam sınırda 1-2 cm daha alcak olsa kullanılamayacak halde olurdu

6. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merek ediyordum sorayım; hiçbir girişiminiz olmadı mı hakkınızı aramak konusunda

Alper Uğur bunu beğendi.
  7. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Abi sen firmaya soyle bole bole denıldı.aynısı baska bır urun ıcın basımıza gelmısti direk şirketin genel merkezını aradık . Sonra tekrar gittik aynı yere bi ilgi bi alaka hemen yenısını temın ettıler. Bu arada carraro 419 dan memnunmusun bende o modelı almayı dusunuyorum .

8. Salih Eroğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Anladım kardesim.. 419'dan memnunum.. Selesini değiştirdim sadece.. İki kez bisikleti çocuklar arka arttırıcının üzerine düşürdüler ilk iki vitesde zincir arka dişlilerden çıkıyor tutmuyor yani zinciri.. Sanırım arka arttırıcıya ayar çekmek lazım anlamıyorum da baktiracagim bakalım bir fırsat bulunca.. Genel olarak bisiklet harika diyebilirim..

Emre Sertkaya bunu beğendi.
  9. abdurrahman keleş

abdurrahman keleş Aktif Üye

Seviye:
    kesin bir bilgi elde edemiyorum ki bisiklet 2011 onu biliyorum ama 2012 ile tek farkı sizinde dediğiniz gibi üst borunun yapısı telefon ettim 2012 diye direttiler.
    2011 ile 2012nin pek farkıda olmadığı için işi öbür tarafa atmayı tercih ettim nasıl olsa hesap verecek.