Murat'in bugun cekilen Dag Bisiklet Klip

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
ATC2000 kamerami kullandim. Muzik, photo falan ekledim. Umarin yalnis yere atmadim bu konuyu. Bugunki Wells Ave yaris iptal ulunca, ben off-road antrenman yaptim.. (Bu sefer Google Video'ya yukledim. Kalite Youtube'dan cok daha guzel)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz
Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
hım.degişik bişey olmuş;) .güzel ama.teşekkürler paylaşım için...

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Thank you Derya.. Bunu ben ikinci test olarak hazirladim.. Umarim bu hafta sonu kar yagmaz ve Wells Ave Kriteryum yarisimiz start alir. Son 15 dakikayi kesintisiz kayit yapmayi planliyorum. Yollarin duzgun olmasi, havanin gunesli olmasi, kaliteyi cok arttircak bence. Arti en onemlisi, goruntu'de diger sporcularin gorunmesi cok heyecan yaratir. Tek basima video cekince, arabadanmi bisikletdenmi cekiliyor, anlasilmiyor. Bu klip'in icine fotolar eklemeyi ogrendim deniyim dedim. Bir az garip oldu ama neyse. Ustune istedigim muzik eklemeyi ogrenmek benim icin buyuk basari oldu. Bir daha sefere kaskima takiyim kamerayi, daha az sallanti olur. Hoscakal.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@Toofast4u

evet bidakine daha başarılı olur.ögrenmenin sonu yok nasılsa.fotograflar fena olmamış bence.bidakine daha güzel olması dilegiyle...