Murat Çömez

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Raşit S
Sagol rasit arkadasim, ödemede sıkıntı yok, parasini geriye alacagina hala yanlis suclamalarla meskul bey efendi. Allahdan heryazdigina bir ispatim varda ispatliyorum.

@Serkan Mıstınoğlu
Senden link istedigimde online oldugunu biliyorum özeldende yazdim oradada online oldugunu görmüstüm. Neden cevap ve link vermiyorsun. Elinde ispatin ve lik olmadigindanmi offline durumuna gectin. Ben bu suclamamninda ispatini istiyorum.

Scudo

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
merhaba @Murat Cömez kimdir tanımam. kendisi ile hiç interaktif görüşmem bile olmadı. ama kendisini bir çok konuda insanlara yardımcı olurken görmüş, yazdıklarını okumuş insanım. diğer konunun açılış şekli ilerleyişi sonucundaki forumdaki arkadaşların olayı irdelemek istemesi ile ismin ortaya çıktığı gibi konunun çürütüldüğü belli. işin özü @Murat Cömez iyidir iyi :D

• Beğen
Tepkiler: sallehpaul

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Soner Közen
Soner dedigin gibi simdi benim yazdiklarimin aksini ispat etsin, 2-3 günde gelip yanlis yorumlarla insanlarin kafasini karistirmasin. Bak ben erkek gibi delirlerle beraber yazdim. Konu kapanmasin süleyman denen insana yöneticiler geregini yapsin

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Merhaba @Murat Cömez bey, kapanan konuyuda okumuştum şimdi de burayı okudum sizi tanımasamda tanıyanların hakkınızda sarf ettiği sözler karakterinizi ortaya koyuyor.
Yaşadığınız olay konusunda çok geçmiş olsun birdaha böyle bir tatsızlık yaşamamanız dileğiyle iyi günler dilerim...

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@İlker_Yılmaz
Tesekkürler Ilker bey,
herhalde birdaha yasamam, bundan sonra samimi tandiklarim haric yardim bilgi falan olmayacak.

Burdan ötesi Ilker bey icin degildir.
Yeter ya, bu ne 3 günde piskolojim bozudu. Bu tür insanlarin hepsi Allahindan bulsun.
Yardimmis bundan sonra alin size yardim....

Yeter lan yeter, maden iylikden alamiyorsunuz neden iylik istiyorsunuz, birde konu acilmis bisiklet kültürünü nasil artiriz diye, aranizda serefsiz insanlar oldukca nah o kültürü artirirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Bende Canyon alma hevesiyle dolandırılmanın kıyısından dönmüştüm...İstanbul'da bir eleman çoğu kişiyi dolandırmıştı bilirsiniz belki sizde...Bu olay internet üzerindeki güvenimi inanılmaz sarstı bu yüzden ne olursa olsun kafam rahat olsun mantığı güdüyoırum...Almanya'dan site üzerinden siparişimi verdim evime kadar geldi biraz fazla para verdim belki extralardan dolayı ama kafam rahattı :)

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Abi hazir seni yakalamisken, bisiklet alicam da mtb mi yoksa yol bisikleti mi alsafdjkafdsdaj :)

bir kac gun once de paylasmistim. Bir soz var, hicbir iyilik cezasiz kalmaz diye.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence artık susalım.

http://yunusemresiirleri.com/wp-content/uploads/yunus-emre-sozler-edep-ya-hu.jpg

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sonuç olarak Suleyman Çakır hala parasını geri alamamış. Neden geri alamadığını anlayan var mı?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@SerkanH

Parayı tutma hakkı yok ki. Zaten arkadaş parayı iade alamadığı için sinirlenmiş, Murat Çömez de hala iade etmemek için bir takım bahaneler üretiyor. İade etsin bitsin bu sorun.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@clubber
Yahu arkadas, Murat bey diyor ki, para zaten Suleyman beyin paypall hesabinda. Adam da bi zahmet ceksin parasini oradan, bitsin bu is.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@clubber
Ben iade etmem benden özür dilemedikçe, zaten istese "kendisi de geri çekebilir" diyor kısaca.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
PayPal ödemeniz üzerinden 45 takvim günü içerisinde itirazda bulunmalısınız.
Siz ve satıcı sorunu kendi başınıza çözemiyorsanız, itirazı hak talebine yükseltmek için itirazda bulunduğunuz tarihten itibaren 20 gün süreniz vardır.

paypal ödemelerinde üstteki gibi bir madde var.. yani burada malum ödemenin tarihi nedir bilmiyoruz..

zaman aşımı olduysa ödemeyi yapan kişinin bu ödemeyi geri çekmesi imkansız diye biliyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@SerkanH

Aylarca parayı iade etmemiş şimdi de özür mü bekliyor? Belli ki parayı kasten iade etmemiş.

Murat Çömez'in biran önce arkadaştan özür dileyip parayı iade etmesi lazım. Belliki arkadaşın paraya ihtiyacı var.

Bu andan itibaren Murat Çömez suç işliyor.

@Türka¥

Evet doğru zaman aşımı var.

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
neden herkes vergi memuru gibi yazı yazıyor?
vergi kaçırmak ile vergiden kaçınmak farklı şeylerdir. vergiden kaçınmak tüm insanların hakkıdır. bu sebeple Pasifik ortasında bulunan adalarda şirket merkezleri kurulur, vergi avantajı sağlayan ülkelerde banka hesapları açılır. sistemin memuru olup onu savunur Görünmek farklı, insanlara dost olup onların haklarını çıkarlarını gözetmek farklı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@aertan

Arkadaş vergi kaçırsa dahi Murat Çömez'in o parayı tutma hakkı yok. En fazla Maliyeye ihbar eder. Konu çok fazla sulanmış. Sırf parayı iade etmemek için bahaneler üretiyor.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@clubber
Bazı gazete eklerinin mantık bulmacalarına benzedi bu iş. Bakalım ortaya nasıl bir resim çıkacak?