Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Murat ÇÖMEZ Kardeşime Hediyeleri İçin Çok Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında ERTUNGA tarafından paylaşıldı.

1. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=123694.....Foruma konumu açmıştım ev tipi pompa arıyordum sağolsun Murat kardeşim beni hediyelere boğarak sorunumu çözdü tüm forumdaşlarımın huzurunda Murat kardeşime şükranlarımı sunarım ......Ayrıca küçük şirin zil içinde teşekkürederim....Murat durumları biliyorsun 40 günlük görev falan derken anca zaman buldum kardeşim .....

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ertunga rica ederim tesekküre gerek yok, nede olsa biz arkadasiz (bu sözüm tüm foruma gecerlidir). Seni mutlu edebildiysem, ne mutlu bana. Bundan iki üc ay önce bi arkadasada bir parca göndermistim ve senden sonra ikinci bir arkadasda göndermistim, ama ne yazikki onlar bana parcalari alip almadiklarini bile yazmadi. Olsun ben görevimi yaptim gönderdim ve bundanda mutluluk duydum, gülle gülle kulansinlar. Sen de gülle gülle kullan. Birseye ihtiyacin olursa bana yaz.

Görevde oldugunu biliyordum, nereden diye soracak olursan evini aradim ve yenge hanim söyledi. :) Ben de sen görevden dönene kadar rahatsiz etmek istemedim. Aldigini zaten takip numarasindan görmüstüm. :)

Insallah gönderdigim parcalar isine yarar.

3. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hayırlı olsun.Dürüst insanların arasında olmak mutlu edici.

4. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Murat Abiyi anlamadan dinlemeden yıkıcı eleştirilerde bulunanlarada ben teşekkür edeyim bu vesileyle :)

Murat Cömez bunu beğendi.
  5. alp değer tanrıverdi

alp değer tanrıverdi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu konuya bu yorumu yapan biri iyi niyetli olamaz. Bu h Murat'a hem de o mevzuda yorumu bulunanlara haksizlik. Zira konu kapandi ama siz temcit pilavi derdindesiniz. Elinize ne gecti merak ettim.

Paylasim sadece bilgi ile olmuyor. Boyle paylasimlarin da olmasi lazim. Ancak Murat in da dedigi gibi keske arkadaslar urunlerin ellerine ulastiklarini soyleseler.

mertceo ve Murat Cömez bunu beğendi.
  6. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ne demek oluyor bu şimdi ben yalakalık mı yapıyorum ne karım olabilir bu işten ? nasıl bir kar elde edebilirim şimdi burdan :D burada o kişiler gibi bende düşüncemi dile getirdim. burada aykırı ne buldunuz bende onu anlamadım ?
    Ayrıca kendinizi dedektif mi sanıyorsunuzda bir cümleden yola çıkarak benim niyetimi belirliyorsunuz?

7. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Murat abi Adamın hasıdır:D,bir çok konuda başta ödevim olmak üzere yardımcı oldu ve yardım edeceğini dile getirdi.Adamın gözü tok abi:D

Murat Cömez ve ERTUNGA bunu beğendi.
  8. Murat Cömez

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Benim icin iyi veya kötü yorum yapan arkadaslara tesekkürlerimi sunarim. Lutfen kavgayi ve tartismayi birakalim, hepimiz dost olalim birlik olalim.
    Bize kavga tartisma elestiri lazim degil, bize dostluk, birlik ve beraberlik lazim, dost olalim ve hep beraber su güzelim türkiyemizi gelistirmek ve bilgilendirmek icin hep beraber bisiklet sporunu tanitalim.

Neymis arkadaslar, hepimiz birimiz icin, birimiz hepimiz icin, haydin artik elele verelim ve kendimizi gösterelim.

9. alp değer tanrıverdi

alp değer tanrıverdi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

Yazdiklarimdan bunlari anlayacak kadar izan sahibi iseniz sizinle muhatap olmamayi tercih ediyorum.

10. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Herşeyin en iyisini siz bilirsiniz Alp Bey. Bencede hiç muhatap olmayın benimle :) Neyse konuyu çok baltalamayalım. Konu sahibindende kendi adıma özür diliyorum. Bundan sonrada forumda pasif takılacağım. Forumda bir laf ediyoruz ardından sürüyle laf yiyoruz :) Böyle çabalara giremicem daha da benden alıntı yapmazsanız sevinirim. Varsada bir sorunu olan lütfen özel mesaj atsınlar

11. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Böyle cömert insanları görmek ne güzel :).Forum olarak her zaman dayanışma içinde olmamız bize yeter :).Ayrıca herkese böyle abi lazım :) :).

12. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Murat kardeşim yolladığın pompa o kadar işime yaradı ki bu gün anlatamam tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ....

13. Murat Cömez

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Rica ederim tolga, su dedigin aleti de dün gönderdim insallah bir kac gün gec gönderdigim icin kusura bakmasin.

ERTUNGA bunu beğendi.
  14. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    walla böyle arkadaşları görmek ne güzel , bugün bende halil ibrahim duran kardeşimden , elinde fazla gözlük varmış aldığı fiyata verecek hoş almadım ama daha , en azından telefonlaştık tel de bile anlaşılıyor temiz adam, böyle insanlar varmı hala diyor insan,
    Murat Bey de anladığım kadar dürüst bir insan helal olsun ona