Mukemmel Guzergah..

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Selam Forum,

Bugun cok hos bir guzergahtan gittim, hani 17 Haziranda belirttigim guzergah .... sonu fiyasko olan:eek: :eek: :p Aksam ustu saat 17 gibi yola koyuldum evimden.Sisli'den Zincirlikuyu - Maslak uzerinden Derbent'i gectikten sonra Belgrad'a girdim.. yolun devaminda Kemer'den Cayirbasi tarafina doner geziye kisa keserim dedim.. Ama......yol yapim calismasi oldugu icin o yolu kullanamadim:Skull-175 Nerden nerden nerden gidebilirim derken, kendimi gecen hafta planladigim yol uzeride buldum. Koy icinden gecerek yola koyuldum. Yanliz Kilyos yoluna girmek yerine Zekeriyakoy Kavsagi'ndan dondum... yol mukemmel....:eek: birde cok aracin kullandigi bir asfalt degil.. piril pirildi yerler.. oralardan gecerken yanimda fotograf makinem olmadigi icin cok uzuldum. Yolu bitirdikten sonra Maden uzerinden Sariyer'e indim. Ilk duraklamam eski balikcilarin oldugu park oldu.. soyle bi banka oturdum aldim birde dondurma, denize karsi ayaklarimi uzatarak keyfimide cattim:D :) Sonra tahmin ettiginiz uzre sahil uzerinden eve geri dondum.. Fakat sirf o mukemmel asfalt - orman - manzara icin bu yakinlarda makinemle tekrarli'cam bu geziyi..

Simdi bir cok soru sormak istediginzden eminim, arkadaslar km saatim yok yaklasik ne kadar mesafe katettim derseniz ~90 olarak tahmin ediyorum.

Kesinlikle kondusyon oturtmaya calisiyorsaniz o guzergahi tavsiye ediyorum.. ne guzeldi oralar oyle... En kisa zamanda ayni guzergahtan resimlerle selamlamayi umuyorum sizleri,

Simdilik sevgiler

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

faaliyetiniz bi yana yukarıya alıntıladığım bölüm bi yana....
orman, temiz asfalt, kondisyonlu etaplar....bunlar bizde de var ammmaaa...
gel gör ki denize karşı dondurma keyfi :(

fotoğrafları da bekliyoruz.hatta yeni adet olduğu üzere google earth yada map.google.com 'dan ilgili etabı işaretlerseniz, ben gibi istanbul yabancıları için faydalı olabilir..

• Beğen
Tepkiler: gugus

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Amator bir calisma ile sizlere dun gittigim yolun haritasini gonderiyorum. Yardimlari icin twist_of_faith'e tekrar tesekkur ederim. :rolleyes: :) Bu bir kac gun icinde ayni yolu resmini cekmek icin gidi'cem... Gelmek isteyen olursa bir gun onceden forumda ilan ederim.

Cizgiler cok belirgin olmamis, kirmizi cizgi ile gosterdim. Guzergah sirasi ile: Pangalti Metro - M.koy - Esentepe - Levent - Derbent - Belgra Kavsagi - Bahcekoy - Zekeriyakoy - Maden - Sariyer - Kirecburnu - Tarabya - Yenikoy - Istinye - Bebek - Kurucesme - Ortakoy - Besiktas - Akaretler - Nisantasi -Pangalti Metro. Kim demis Istanbul'da gezilecek yer yok diye..:D

Tekrar kusuruma bakmayin, amator bir calisma oldu:eek:

http://img90.imageshack.us/img90/4618/deneme32al.jpg

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Buda oturup bogaza karsi dondurma keyfi yaptigim yer...:D :D

http://img53.imageshack.us/img53/4852/park0nz.jpg

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
Selam Gugus,
Bende karşıda bişey yok diye düşünüyodum (trafik nedeniyle) ama yazdığın gezi ilgimi çekti.
Avrupa yakasında tur düzenlerseniz (özellikle de Mükemmel güzergah 'ta) katılmak isterim

Selamlar...

Tepki
6
gugus kardes..şu gezileri pazar günü yaparsan katılacağımdan emin olabilirsin..benim gibi birçok kişide katılacaktır..neden cumarteside direttiğini anlayamıyorum..toplanalım pazar günü, senin güzergahtan güzel bir gezi yapalım..forumdan cevabını takip edeceğim..

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Aslinda cumartesi gunleri olsun diye bir diretme soz konusu degildi, dedigim gibi sinav oncesine denk geldigi icin boyle planlamistim. Periyodik bi gezi degildi. Ama o sabahki hayalkirikligimi anlatamam.. o gunden sonra ben kendime "yalniz kurt" demeye basladim.. Aslinda yanliz kedi daha uygun..:eek: :p

Eger katilmak isterseniz haberleselim Forum'danda duyuralim, katilmak isteyen katilsin.. Bu sozum ayni zamanda xfer'e de...

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Bu güzergah yazın pazar günleri pikniğe ve denize gidenlerin ana yolu durumunda. Ben özellikle yazları sırf bu yüzden belgrad parkurlarına c.tesi gitmeye çalışırım.
Belki gugus kardeşimizde bu yüzden c.tesi demiştir daha önce.

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
sınavlar nihayet bitti,umuyorum ki İstanbul'da boşalır yazlıkçılar sayesinde...
Olabildiğince gezilere katılıyorum,forumdan duyurursan gelmek isterim,sevinirim...:vroam:
Yalnız kedi tabirine de gülümseyerek katılıyorum...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Bende eşlik ederim.....

Yarış kombınasyonun da gitmeyelim,arasıra mola lar verelım kondusyonun zayıf bu aralar bılgınız olsun arkadaşlar...

Hepsı tanışık arkadaşlar benı anlıyacagınızı umarım...Gugus Arkadaşım bıraz kondusyonludurda bılgınız olsun...:)

Saygılar...

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
Selam Önder

Sen gelde
gugus iyi gidiyor anlaşılan bizde elimizden geleni yapıyoruz biliyorsun :cool:

Selamlar...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
anadoludan misafir kabul edermisiniz

Tepki
6
arkadaşlar...guğus.nirvana.xfer..diğer arkadaşlar...pazar günü turluyomuyuz? en geç yarına akadar haberleşip sözleşelimki ona göre herkes haftasonu planını yapsın..bence artık tanışmanın ve turlara başlamanın zamanı geldi..öyle değilmi? :)forumdan takip eddeceğim...

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Merhabalar.....

Bu geziye katilmayi bekleyen arkadaslara cok gec yanit veridigim icin uzgunum. Bu pazar gunu musait olamadigim icin bir cevap yazamamistim. Ancak takip edebildiginiz uzere ben bu geziyi tekrarladim:eek: , ve resimleri ekledim:eek: ;) :cool: cok ani gelistigi icin oncesinde haber verme sansim olmadi. En kisa zamanda bu geziyi hep beraber yapalim.

Heryerden herkes gelsin tabi ki...:)

Sizlere sevgiler

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
arkadaşlar her halde bir karışıklık olmuş ben diyorumki eğer bir tur düzenlemek istiyorsak gelin hep beraber bu hafta icin plan yapalım rotamız hakkında sonra gidilecek yer belli olduğunda hep beraber gideriz mesela bu hafta benim işim yok pazar boşum eğr başka arkadaşlarda katılırsa bu hafta şöyle sağlam bir tur yaparız haberlerinizi bekliyor olacam şimdilik antremana devam

tofuha

Üye
Tepki
3
pazar iyidir arkadaslar. tur guzergahını bi an önce belirleyelim diyorum.

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Selamlar herkese,

Konuyu yillar sonra hortlatiyorum. Acaba Pazar gunleri bu rotada bisiklete binmek isteyen cikar mi?