Muhteşem X-11'im

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
wallahi kutlarım... cok saalam bi makina olmus.. bir muhabbet sırasında gecmişti işte en saalam modifiyeli x11 falan die bnde bnu bilmeden sanırım benmki demiştim ama.. snra erkal bna söledi argyle takmıs birisi diye inanamadım...:D:D:D umarım hakkıyla ve kazasız belasız kullanırsız.... drk

buarada sormadan edemiyeceğim bisikletin üzerindeki parçalar gercekten ii.. fakat neden X11 yani daha ii bir kadroda alabilirdin..????

Scudo

SlipKorn

Üye
Tepki
2
Bisiklet gzlde sahibi kullanmayı bilmio hafif kiloda var önce onları eritip işe koyulman lazım yoksa denge kuramazsın.....Güle güle kullan :)

• Beğen
Tepkiler: tektekerali

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
çok güzel olmuş renkli tel başlarıda çok güzel hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

• Beğen
Tepkiler: seko can

seko can

Daimi Üye
Tepki
66
ya böyle yorumlar insanların ne kadar kıskanç olduklarını belirtiyor. öncede dediğim gibi fazla çalışıp benim hakkımda böyle olumsuz yönde düşünenleri susturucam...........

seko can

Daimi Üye
Tepki
66
ya arkadaşım benim sana karşı buraya yazdığım bir laf değil.. hem benim kilolu olmam seni uzaktan yakından ilgilendirmez bu problemse benim problemim seni uzaktan yakından ilgilendirmez.......

mustafa gökce

Aktif Üye
Tepki
35
aslına bakarsan lastiklerin o kadar fena deil yine 2-3 ay idare eder seni yinede güzel bisiklet