Muhteşem Bir Video Yüksek Tempolu Yol & Mtb

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
@moonspell

Çok iyisiniz:)

Scudo

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Hızlı ve çok güzel.Paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Sağlıcakla kalın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok iyisiniz

saolun kaçak hanfendi ;)

yola çıkasım geldi güzelmiş gerçekten

antrenmanlarımıza da bekleriz saolun :)

Hızlı ve çok güzel.Paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Sağlıcakla kalın.

çok teşekkürler :) Antrenmanlarımıza da bekleriz !

Emeklerinize sağlık arkadaşlar, keyifle izledim...

çok teşekkürler umarım hoşunuza gitmiştir :)

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
evet arkadaşlar süper görüntüler mtb lerde sizden aşşağa kalmamış yanı ayaklarınıza sağlık devamlı kemer yolunda antraman yapan arkadaşlar sizsiniz sanırım kendinize ii bakın süper olmuş.
kendim sizin hızınıza cıkarsam size katılmayı isterim ii günler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

Evet genelde tüm antrenmanlarımız o yolda yapılmakta trafik ışık derdi yok durmadan kilometrelerce dönebileceğiniz bir parkur... elbette herzaman bekleriz antrenmanlarımıza. Bu mukavemet ve ataklara dayalı bır antrenman oldugu ıcın bıraz hız oldu normalde bukadar hızlı antrenman yapmıyoruz ;)

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Çok keyifli bir video olmuş.Özellikle Foo Fighters çok yakışmış fona :in:

Barış Özkan

Daimi Üye
Tepki
199
@samet_özdemir

70 dayandıysan ön ve arka diş oranı da önemli sadece tekerlekleri değiştirmen yetmicek. MTB ile bende 70leri gördüm zevkliydi ama 35 ile offroad yanında hiçbirşey. Ne kadar çok risk o kadar çok Adrenalin!!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok keyifli bir video olmuş.Özellikle Foo Fighters çok yakışmış fona

teşekkürler sağlam grup foo ;)

70 dayandıysan ön ve arka diş oranı da önemli sadece tekerlekleri değiştirmen yetmicek. MTB ile bende 70leri gördüm zevkliydi ama 35 ile offroad yanında hiçbirşey. Ne kadar çok risk o kadar çok Adrenalin!!!

slick lastik kullanırsanız hızın nerdeyse %15 artar arkadaşlar lastik çok önemli ... teşekkürler ;)

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@moonspell

Ne zamanlar antreman yapıyorsunuz, nerede buluşuluyor?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ne zamanlar antreman yapıyorsunuz, nerede buluşuluyor?

sadece haftasonları pazar 09:30 10:00 gibi gordugun tum ekıp aynı mahalleden :D

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bende Fatihteyim, iki kişi olarak bu hızlı gruba katılmak isteriz. Yani 87 mükemmel bir hız. Ben en çok 75'e çıkabildim, bir defada olsa katılmak isteriz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende Fatihteyim, iki kişi olarak bu hızlı gruba katılmak isteriz. Yani 87 mükemmel bir hız. Ben en çok 75'e çıkabildim, bir defada olsa katılmak isteriz.

o yolda mtb ile 90 ı bile görebilirsiniz ama taktik olarak biraz farklı şekilde :D dolu bir kamyonun rüzgarına girip damperın altına ön lastiği sokmalısınız. ben bu şekilde maximum 110,7 yi gördüm 53 / 12 ile :D şuanda yıne okadar hızlı bır kamyon yakalasam yine aynı surate cıkarım. ha bu yaptıgım iş çok tehlikelidir önce yolları ezbere bilmelisiniz... bi ara bununla da ilgili bi video koyabılırım yani :D gideceğimiz gün size bildirir bır bulusma yerı ayarlarız ;)

Barış Özkan

Daimi Üye
Tepki
199
@moonspell
%15 çok iddaalı bir rakam. 1.50 maxxis detonator(yol) ve 2.0 micheline country(offroad) kullanıyorum. Düz yolda kullanırken dişli lastiklerin beni geri doğru çektiğini hissedebiliyorum ve slick lastiklerle kayıyor gibi hissediyorum. dişli lastikle düz yolda 40 yapıyorsam slick lastikle aynı güçle 45-47 yapabilirim. Ama iş aşağı doğru inişlerde olunca dişli lastiklerin sürtünmesi önemsiz kalabiliyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
%15 çok iddaalı bir rakam. 1.50 maxxis detonator(yol) ve 2.0 micheline country(offroad) kullanıyorum. Düz yolda kullanırken dişli lastiklerin beni geri doğru çektiğini hissedebiliyorum ve slick lastiklerle kayıyor gibi hissediyorum. dişli lastikle düz yolda 40 yapıyorsam slick lastikle aynı güçle 45-47 yapabilirim. Ama iş aşağı doğru inişlerde olunca dişli lastiklerin sürtünmesi önemsiz kalabiliyor.

aynen doğrudur bundan 15 yıl önce bende dağ bisikleti kullanıyordum o geri gitmelerin nasıl birşey olduğunu bilirim.

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
Ayaklarınıza sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu videoyu bekleriz.

En kısa zamanda inşallah :D belki bu forumda olmayabilirim uyelıgımı ıptal ettiriyorum suan ama videonun basında gordugunuz yerden takıp edebilirsiniz ;)

tempolu ve güzel bir antrman olmuş

çok saolun beğendiğinize sevindim

Ayaklarınıza sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş

teşekkürler saolun ;)