Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muhsİn YazicioĞlu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ENDORPHIN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    Ülke Sinirlari İÇerİsİnde 1 Helİkopter DÜŞtÜ KaÇ Saat Oldu Hala Bulunamadi.allah Muhafaza 1 SavaŞ ÇikmiŞ Olsa Toptan Ayvayi Yedİk.bİzİm Elİmİzdekİ Teknolojİ Sadece 1 İlerİnİ Dİnlemek İÇİnmİ Var,bukadar Mi Teknolojİmİz.duyduĞumuz BİldİĞİmİz Kadariyla Kapali Olan-sİm Karti Ve Bataryasi ÇikartilmamiŞ Olan Telefondan Bİle Aranan KİŞİler Nokta AtiŞi Bulunabİlİnİyor Adami Evİnden Bİle Aliyorlardi.dÜŞen Helİkopterde 5 KİŞİ Var Buda Enaz 5 Telefon Demek Ve Helİkopterİn DİĞer Cİhazlari Ama Hala Ses Seda Yok.ordakİ İnsanlar DÜŞmeden Dolayi Vefat EtmemİŞlerse SoĞuktan Vefat Edecekler Ve Zaman Çok Önemlİ.ama Hala Arama Ekİplerİ Tam Nereyİ Bİle AraŞtiracaklari Konusunda ÇelİŞkİ İÇeresİnde.teknoloji var diyolar ama bunu kullanabilecek elaman yok.1 sürü haber.aman ArkadaŞlar DaĞa TaŞa Gezmeye GİttİĞİnİzde TÜm Önlemlerİ Alin.bundan Öncede 1 Çok Kez Bu Tarz Olaylarda Sorun YaŞanildi.gİtİĞİnİz BÖlgenİn Jandarmasina Haber Verİp DaĞina TaŞina Çikin.zaten Aslinda Bu Kanun.bİz GİttİĞİm 1 Çok Yerde BÖlge Jandarmasina KaÇ KİŞİ OlduĞumuzu Ve Hangİ Rotayi GİdeceĞİmİzİ KaÇ GÜn Yada KaÇ Saat KalacaĞimizi Haber Verİyoruz.evlerİmİze VardiĞimizdada O BÖlgenİn Jandarmasini Arayip Turun SaĞsaĞlİm BİttİĞİnİ Evlerİmİze DÖndÜĞÜmÜzÜ 1 KİŞİ Haber Verİyor.herhangİbİ 1 Problem Olursa Bİze UlaŞmalarinda Kolaylik Olur.olmaz Olmaz Demeyİn.bu Ülkede Ölmek Bİle Ezİyet Şuan.allah Muhsİn YazicioĞlu Ve Yanindakİ KİŞİlerİn Aİlesİne Sabir Versİn.dualarimizi Eksİk Etmİyelİm.İnŞallah En Kisa Zamanda Sonu HÜsrana DÖnÜŞmeden Bulunurlar.

ÜŞÜYORUM...

Bir coşku var içimde bu gün kıpır kıpır
    Uzak çok uzak bir yerleri özlüyorum
    Gözlerim parke parke taş duvarlarda
    Açılıyor hayal pencerelerim
    Hafif bir rüzgar gibi süzülüyorum
    Kekik kokulu koyaklardan aşarak
    Güvercinler ülkesinde dolaşıyor
    Bir çeşme başı arıyorum
    Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp
    Mis gibi nane kokuları arasında
    Ruhumu dinlemek istiyorum
    Zikre dalmış her şey
    Güne gülümserken papatyalar
    Dualar gibi yükselir ümitlerim
    Güneşle kol kola kırlarda koşarak
    Siz peygamber çiçekleri toplarken
    Ben çeşme başında uzanmak istiyorum
    Huzur dolu içimde
    Ben sonsuzluğu düşünüyorum
    Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
    Durun kapanmayın pencerelerim
    Güneşimi kapatmayın
    Beton çok soğuk, üşüyorum...
    Muhsin YAZICIOĞLU

2. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Lütfen yazınızı düzenlermisiniz ! Duyarlı bir vatandaş olmak istiyorsak eğer bunu lütfen kendi dilimizi rezil etmeden yapalım.Allah kaza geçiren kişilerin yakınlarına sabır versin üzücü bir durumla başbaşayız.

3. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    Sİzİ TÜrkÇeye Olan DuyarliliĞinizdan Dolayi Tebrİk Edİyorum.evet Aranan Sonunda Bulundu TÜrkÇenİn Katİlİ Benİm.keŞke Herkes Sİzİn Gİbİ En Ufak Ayrintilara Kadar Her Sorunda BÖYLE Duyarli Olsa.ama Sorun Şukİ Bİlgİsayarin Yazma Programinda 1 Sorun Var.ben Neyden Bahsedİyorum Sİz Neyle UĞraŞiyorsunuz.bunu SÖylemek İÇİn Özelden Msj Atabİlİrsİn.neyse Herzamankİ Gİbİ Konu Yİne Sapti...

cruphasulie, KuNDuZ ve fletcher bunu beğendi.
  4. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    zaten böyle bi yazı tarzını kasıtlı yapmak için piskopat olmak gerek:)

aralarda shift tuşuna elini götürmeye üşenir vallahi insan..

bu aradaa umarım en kısa zamanda bi sonuc çıkar artık bu çalışmadan..

5. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    Sitede Türkçeyi özensiz kullanmakta direnen o kadar çok kişi var ki insanların sanırım biraz sabrı tükendi. Dilimizi kötü kullanmak konusunda insanlar neden bu kadar inat ediyorlar anlamıyorum. Siz de biraz sakin olup durumu daha makul bir şekilde anlatabilirsiniz. Tabi ki bu benim fikrim ve nasıl davranmak istediğiniz sizin tercihiniz benim anladığım kadarıyla iki yazı da iyi niyetli.

Malesef özenle böyle yazanlar var

Selay Yaman ve Mehmet Boran bunu beğendi.
  6. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    Konu Sapmasin.EN KISA ZAMANDA BİLGİSAYARIMDAKİ BU PROBLEMİ ÇÖZECEM.sİzden DİleĞİm Şuan TÜrkÇenİn Önemİ DeĞİl Dualariniz.belkİ 1 KaÇ KİŞİnİn YapacaĞi Dualarin Suyu HÜrmetİne Allah In Bunlari Kabul Edİp Hayirli Haberler İle KarŞilaŞmamiz.ateŞ DÜŞtÜĞÜ Yerİ Yakar.1 İnsan BaŞina GelmedİkÇe,aİlesİnden 1 İsİnİ KaybetmedİkÇe ÖlÜmÜn Ne OlduĞunu Tam Anlayamiyor.kendİ Anne Baba Yada KardeŞlerİnİden 1 İsİnİn KefenlenmİŞ Cenazesİnİ Kendİ Ellerİnİzle Kabre İndİrİp ÜstÜnÜ Toprakla ÖrttÜĞÜnÜzde Ozaman Anliyorsunuz AzÇok ÖlÜm Ne.hele BÖyle 1 Kazada Aci Çeke Çeke Ve HİÇ 1 Şey Yapamada Da.İnsanin O DÜŞen DaĞi TaŞi Kaldirasi Gelİyor Ama Nafİle.İnŞallah En Kisa Zamanda Bulunurlar...

newlife ve serdarsom bunu beğendi.
  7. serdarsom

serdarsom Üye

Seviye:
    Mehmet Boran bunu beğendi.
  8. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    AzÖnce Verİlen Haberlere GÖre DÜŞen Helİkopter Bulundu.ama Okadar Çok Bİgİ KİrlİlİĞİ Varkİ Bekleyİp GÖreceĞİz.İnŞallah Hayirli Haberler Çikar.

Volkan Bilirli bunu beğendi.
  9. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir Olay Duymuştum.Amerika'da çok zengin bir iş adamının helikopteri düşüyor.Bütün arama kurtarma ekipleri bu iş adamını bulmak için seferber oluyor.Bir Kaç Ay Durmaksızın Aranıyor.Sonra 5 Ay Aradan Sonra Tekrar Aramaya Başlanıyor ve kazadan 12 ay sonra kemikleri bulunuyor.Düşününki Teknoloji Devi Amerika'da bile Kaç Ayda bulunuyorki Amerika'daki kazadaki hava şartlarının Kahramanmaraş'ın dağları kadar çetin olduğunu sanmam.Aynı zamanda Telefonunda öyle bir havada öyle bir kazada net bir bilgi verebileceğini sanmam.Acil durumlarda yer bildiren sistemde helikopterin çakılarak düşmemesine bağlı olarak devreye girmemiş.Görüş seviyeside 5 10 metreymiş.Ben hala umutluyum.Allah büyüktür..Muhsin Yazıcıoğlu'nu umarım bize geri verir.

10. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Mehmet Boran bunu beğendi.
  11. ahmetdogan

ahmetdogan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    allah rahmet eylesin...

12. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    Türk Milleti olarak başımız saolsun ölenlere Allahtan rahmet ve ailelerine başsağlığı diliyorum.

13. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Allah Rahmet eylesin başımız sağolsun. Siyaseti bir kenara atın, kendisini çok severdim ve bu güne kadar bir kötülüğünü duymadım.

14. Ali Emre Akcan

Ali Emre Akcan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    rahmetli başbuğumun yanında çok hizmeti vardır allah gani gani rahmet etsin

Süleyman Uzunköprü bunu beğendi.
  15. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Değerli Arkadaşım;
    Sana böyle bir şekilde hitap etmedim ki ben,neden yanlış anlıyorsun,farkındaysan genelleme yaptım, senden de ayrıca rica ettim düzeltirmisin diye,bunda kızacak birşey yok, madem klavyende bir sorun var keşke bunuda başta belirtseydin , bu şekilde yazılan yazılar gerçekten ciddi anlamda rahatsız ediyor insanları,hayatını kaybedenlerin yakınlarına Allah sabır versin,gerçekten çok üzücü bir durum.

Anıl Kuşaksız bunu beğendi.
  16. newlife

newlife Yeni Üye

Seviye:
    Ben sonsuzluğu düşünüyorum..

Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum..

Durun kapanmayın pencerelerim..

Güneşimi kapatmayın..

Beton çok soğuk, üşüyorum....

Muhsin Yazıcıoğluna ve kazada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin.
    Ailelerine sabır diliyorum....

sedat bunu beğendi.
  17. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Allah hepsine rahmet eylesin.

18. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    Göz göre göre gitti adamcağız.Siyasetimiz önemli bir kayıp verdi.48 saatte anca buldular enkazı.İnsan kuşku duyuyor bu kadar saatte bulamamaları.İlginç olan bu?

19. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    az önce kanal A'da helikopter kazasına ilişkin önemli bir bilgi verdiler. kaza sırasında helikopterde bulunan 5 kişinin sadece 4 tanesinin cesedine ulaşılmış. muhsin yazıcıoğlunun cesedi hala yok. ama kendinden haber alınamıyor.

kaynak: kanal A

20. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar, sayın başbuğun ve yanındakilerin bulunmasında gecikilmesi olayı bana kurtlar vadisindeki provakasyonları hatırlattı, kurtlar vadisi dizisinde birine suikast düzenliyorlar, kaza süsü veriyorlardı sonra provakatörler olayı hiç ilgisi olmayan birilernin üzerine yıkmaya çalışıyorlardı.
    Halbuki devlet elinden geleni yaptı, 2000 kişi seferber edildi, eğer bir artniyet varsa zaten buna hepimiz karşıyız. Ancak Sayın Muhsin Yazıcıoğlunun sevenlerini hükümete karşı kışkırtmak isteyenlere meydan vermemek lazım. Şahsen ben sayın Muhsin Yazıcıoğlunu (siyasi görüşüm farklı olsa bile)insanlığından ve dürüstlüğünden ve cesaretinden dolayı çok sever ve sayardım. Asla provakatrölere uymayalım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.