Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muğla Ula gezisi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında H.Can DEMİREL tarafından paylaşıldı.

1. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Değerli form arkadaşlarım bende sizlerle Mehmet ve Cüneyt arkadaşlarımla yapmış olduğum Muğla-Ula ve Ula göleti gezimizi paylaşmak istedim.Ula'ya doğru yoldayız.
    Ula merkezindeyiz.
    Dönüşte Ula göletine uğradık.Gölet sulama amaçlı kullanılıyor içerisindede tatlı su balıkları var.
    Ula merkezde kısa bir çay molası verip daha sonra gölete geçtik.Bu arada birkaç defa büyük tv kanallarının(bisiklet kullanma konusunda)ana haber bültenlerinede haber oldu Ula ilçesinde her yaştan bisiklete binen insan vardır.Ula Türkiye'nin Çin'idir derler.Resimler elime yeni ulaştığı için siz değerli forum üyelerimizle paylaşmak istedim...
    Resimler için Mehmet Tahça arkadaşıma teşekkürler...

2. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Can Abi çok güzel bi paylaşım. Evet Ula bisikletleri ile ünlü.:D:D:D Bende tanık oldum. Her yaştan bisisklete binen var. Çok güzel bir yer. Ula tarihi ev mimarisi ilede ünlü. Mimarisi Nail Çakırhan. Birçok ödül almıştır.

Paylaşımın için çok çok teşekkürler..

Sevgiler...

H.Can DEMİREL bunu beğendi.
  3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Can dostum merhaba

Güzel bir gezi, güzel resimler. Ama Madem Ula' nın bisiklet ve evleri meşhurmuş,
    bizim Serkan öyle yazmış, keşke bu ev ve bisikletleride daha fazla fotoğrafla bize de aktarsaydın. :)

Bak söylemedi deme , sana gene bir Ula yolu gözüküyor. Havalar düzeldiğinde, Bahara doğru tabi, senden bu fotoğrafları isterim ona göre. Benim bir suçum yok. Serkan soktu kafama. Bana kızma sakın.;) Bak Türkiye' nin Çin' i demişsin , sen de.

Paylaşımın için çok teşekkür ederim. Yanındaki arkadaşlarına da selamlar.

Hepinize, neşeli, mutlu, bol pedallı güneşli günler dilerim.

Hoşçakalın.

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Evet Ender Abi haklısın.:D En son gittiğimde Ula Evi müze orak sergileniyordu. Fotolarını isteriz ilerleyen günlerde tabi. :D yol gözüktü Can Abi...:D:D:D

Sevgiler...

5. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Can bak bu işe çok bozuldum, o kadar istiyordum Ula gezisini, haber vermeden yapmışsınız... Şaka bir yana bence bir gün şu Ula ve çevresi turunu tam gün sürecek şekilde kapsamlı bir güzergah olarak düzenleyelim çünkü eğer yanlış bilmiyorsam Ula tarafında nefis yerler olması gerekiyor...
    Ne diyelim ileride yapacağımız büyük Ula Turu için ön keşif yaptığınızı varsayıp teşekkür ediyorum :)
    Bodrum yolunda pedallamak ümidiyle...
    Sağlık ve esenlikler dilerim.

6. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Ender abi güzel dileklerin için teşekkür ederim.Bu gezide benim fotoğraf makinam yanımda yoktu bundan sonraki gezilerimizin fotoğraflarını daha detaylı çekip sizlerle paylaşacağım bundan hiç şüphen olmasın.Evet dediğim doğru Ula ilçesi Türkiye'nin Çin'idir yaşlısı genci Ula'nın yerleşim alanı düz olduğu için bisiklet kullanırlar...

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  7. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Fırat Ula gezimizi seninle tanışmadan önce yapmıştık fotoğraflar elime yeni geçtiği için sizlerle şimdi paylaşma fırsatı oldu.Söz seninle güzel ve uzun soluklu bir Ula civarı turu yapacağız...

8. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    can abi güzel olmuş gezi tebrik ediyorum ama bir dahakine daha ayrıntılı resim istiyoruz sağlıcakla kaın

H.Can DEMİREL bunu beğendi.
  9. H.Can DEMİREL

Seviye:
    İsmail bir dahaki sefere söz daha detaylı resimler çekip sizlerle paylaşacağım.Kendine iyi bak derslerinde ve antremanlarında başarılar dilerim...