Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muğla - Ölüdeniz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında otonom tarafından paylaşıldı.

1. otonom

otonom Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba!

Eylül'de Muğla-Ölüdeniz ve herhangi bi aksilik olmazsa tek başıma Ölüdeniz-Antalya turu yapmak istiyorum. Forumun diğer başlıklarında bi konu açmak istedim ama uygun bir başlık bulamadım.

Bu tur konusunda daha önceden deneyimi olan kişiler özellikle kamp yerleri hakkında sormak istediğim sorular var. Yardımcı olabilecek arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum.

Eğer burası uygun değilse hangi başlıkta yardım bulacağımı belirtirseniz sevinirim.

:)

2. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Göcek'ten 10 küsur km sonra Katrancı koyunu, Fethiye'den 4 km güneyde kalan Aksazlar koyunu kamp için önerebilirim şimdilik. Seçtiğiniz rota Eylül için çok güzel bir tercih olmuş.

otonom bunu beğendi.
  3. otonom

otonom Yeni Üye

Seviye:
    Şunu merak ediyorum:

Elbette kişiden kişiye değişir fakat, örneğin Muğla'dan çıkıp Ölüdeniz'e doğru ilerlerken bir günde ulaşacağım muhtemel nokta neresi olabilir? Ve elbette daha sonrakiler?

Daha önce bu rotayı pedallamış olanlar yol(iniş-çıkış) durumunu da bililiyor olduklarından, kat edilecek mesafe için tahmini bir rakam söyleyebilirler sanırım. Kalacağım kamp yerlerini buna göre belirlemeyi düşünüyorum.

Muğla'dan Ölüdeniz'e giderken Katrancı Koyu 2. ya da 3. kamp yerim olacaktır galiba(belki de daha fazla). :) Aksazlar ve Katrancı'yı duymuştum daha önce. Mutlaka uğramayı düşünüyorum. Çok sağol. :)

4. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ölüdeniz için Fethiye'den çıkışı Kayaköy üzerinden geçirirseniz güzel yerlerden geçmiş olursunuz. Ayrıca Fethiye'nin bu çıkışı çooooook dik. Dikkat edilmesi gereken bir kısım. Ölüdeniz'e iniş de aynı şekilde dik olacak. Aralarda irili ufaklı iniş ve çıkışlar mevcut. İyi turlar dilerim tekrardan.

otonom bunu beğendi.