Muğla- Gökova - Turu Sakar - Akyaka-Akbük 19-20 Mayıs 2007

eristi

Üye
Tepki
53
@Ender Alıcıoğlu

Sevgili Ender Abi ve İlknur Abla,

Bir geziden ziyade büyük bir ailenin pikniği havasında geçmesinde en büyük katkı payı size ait, sanırım hafta sonu paylaştığımız şeyler pedallamaktan çok öte, her türlü hal ve tavrınızla şahsım adına konuşarak diyebilirim ki bir birey ve ailenin, tandem simge olarak kabul edilirse; sırt sırta verip hayat ritmini yakalaması, güçlüklere birlikte göğüs germesi, nezaket, iyi niyet ve daha saymakla buraya sığdıramayacağım güzel davranış ve samimiyetiniz için minnettarız. Tüm ailece hepinize teşekkürler ediyorum.

Ayrıca ülkemizin çeşitli köşelerinden gelerek bizlere eşlik eden, neşemizi ve hafta sonumuzu paylaşan, bizlere 40 yıllık bir samimiyetle dostluk gösteren bütün arkadaşalara teşekkür ediyorum.

Uzun süre ara verdiğim bisiklet sevdama geri dönmemde en büyük katkı Mustafa Hocama (Yeniçeri) ait; birgün bisikletimi alarak bütün bakımlarını sevgili Teknik Adamımız Ali'de yaptırdı, Ayrıca beni aralarına alarak dostluklarını paylaşan platformdaki bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. :)D Hatta sağolsunlar bi yerlerden bulup kupa bile verdiler:cool: Gaza gelmem diyodum ama geldim valla :D)
Selam ve hürmetlerimle.

Scudo

hektor

Üye
Tepki
5
Gerçekten çok güzel bir gezi olmuş. Fotolara doya doya baktım çok güzel yerler ve de anlatımları zevkle okudum, oradaymışım hissine kapıldım... Tüm katılımcıları tebrik ediyor, selamlarımı gönderiyorum. (Gerçi Pazar günü Kevser'e göndermiş olduğum cep mesajıyla hepinize selam yollamıştım, iletti mi bilmem...)
Yine böylesine güzel gezilerde birlikte pedallamak umuduyla...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@trinirotoluen

Valla Mesut'cum birde senin yanından geçerken sana hava da mı attı. Vay bizim yanımızdan geçerkende el sallıyordu. Fotoğraf makinalarını çıkarıncada tam siper oldu, ama kaçarmı bizden.

URL=https://www.bisikletforum.com]http://img252.imageshack.us/img252/363/pict0090mx3.jpg[/URL]

@Eristi

Kürşat'cım merhaba
Tüm düşünceler karşılıklı. İnanın bizlerde sizler için aynılarını düşünüyoruz. İnşallah bundan sonra hep bir araya geliriz. Beraber pedallarız. Pedaldan öte dostluklarımız hep devam eder.

@Hektor

Yavuz'cum merhaba

İnanın sizlerde gelebilseydiniz, ne kadar güzel olurdu. Bu şehirlerin buluşması, birbirlerini sadece sanal ortamdan tanıyan kişilerin can ciğer arkadaş ve dost olmaları ne kadar güzel bir duygu. Bisiklet bizleri buluşturuyor ve kaynaştırıyor. Dostluklarımızın hep devam etmesi dileğimle.

Sevgi ve selamlarımla.

pelo-selo

Üye
Tepki
42
@eristi

Sevgili Kürşat,

Düşüncelerinle bizi aile olarak yüceltiyorsun. Bizler sizlere ve gençlerimize örnek teşkil etmişsek ne mutlu bize. Turumuza katılan bütün arkadaş ve kardeşlerimizin samimiyeti ve saygılı davranışları onlarında aile yapısının birer göstergesidir. Bu samimi görüşlerine ayrıca teşekkür ederim. Her zaman için Antalyada bir abi ve ablanızın evi olduğunu lütfen unutmayın, sevgilerimle.

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Değerli Ender Abi, Can Abi, Kevser, Tırt Kaptan ve Muğla Grubu'ndan, Ankara Grubundan, Antalya Grubundan diğer arkadaşlar;

Hepinizi canı gönülden kutlarım. Tam anlamıyla muhteşem bir gezi olmuş. Oraları zaten doğa harikası yerler. Bu Cennet mekanda bir de güzel insanların hep beraber bisiklet sürmesi harika bir duygu olsa gerek. Sizlerle birlikte pedallamayı çok isterdim. Darısı bizlerin de başına.

Sağolun Varolun.

Sevgiler

MFG(+)

elsk

Üye
Tepki
77
Geziye katılan tüm Arkadaşlarıma merhaba,
Sizlerle olamadım, içim burkuldu.
Sabah 06.30 a bilet ayırtmıştım oysa ki , beraber bisiklet üstündeyken, omuz omuzayken de sevgi duyabilmek için sizlere. Ve o Akyaka-Akbük parkurunda bıkmadan usanmadan kaç kez daha uçuşa geçerim bir bilseniz. Harika topraklar üzerinde yaşıyoruz aslında. Ama ah bize biraz daha rahat, biraz daha özgürlük!
Sabaha karşı bisikletimle otogara, sizlerin yanına doğru gitmek için uyandığımda sağnak yağmur, gri-puslu serin hava ruhumu kararttı. Sırılsıklam ıslanıp da üşümek ısdırap gibi göründü gözüme. Uyku aldı aklımı sonra. Yeniden uyandığımdaysa daha ıslak, daha yalnızdım sanki. Böyle.
Şimdi gezi günlüğünüzü görüyorum da hangi kareye koyacağımı, hangi paragraf arasına sıkıştıracağımı bilemiyorum kendimi.

Farklılıklar yaratan yüreğiniz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: zazoo

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
@eristi

Gerçekten İlknur abla ve Ender abi pozitif enerjilerini gittikleri her yere saçıyorlar adeta, bu arada anlattıklarına göre Muğla ekibinin paylaşımı ve dostluğu da müthişmiş, kapadokya'dan sonra ziyaret edeceğim ikinci rota kesinlikle Muğla bölgesi olacak.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Fatih-MFG(+)

Fatih'cim merhaba
Çok güzel bir gezi oldu. Ama bu gezinin bence devamı yakında tekrarlanır. Tadı damaımızda kaldı inan. Bu gibi şehirler arası buluşmaları aslında daha kalabalık katılımlar ile yaparsak, çok daha süper olacak. İnşallah zaman içindede, geleneksel hale getiririz.

@Evrimsel

Evrim merhaba
Çok bekledik seni. Ama bodrumda yağmur olması seni korkutmuş. İnan bizim üstümüzde kara bulutlar dolaştı, çok hafif çiseledi, ama sanıyorum yağmur ve bulutlar bile gezinin güzelliğine leke düşürmemek için yağmadılar.

@zazoo

Konur'cum çok teşekkür ediyorum. Herşey karşılıklı iyiniyete, sevgiye, kardeşliğe bağlı. Bu gezinin mutlaka bir ikincisinide yaparız kısmetse. İnşallahta Ürgüp ve civarınada böyle güzel bir katılım ile gideriz.:)

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: candede
Tepki
72
Antalya, Ankara,İstanbul ve Denizli den Muğla'ya gelen ve çok keyifli bir hafta
sonu geçirdiğimiz tüm dostlara selam gönderiyorum
sakarın yeşiline renk katarak
ve ılık esinti bırakarak gittiniz
daha kalabalık olarak tekrar bekliyoruz
görüşmek üzere
dilek

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
Arkadaşlar, bence bu gezinin en büyük kazanımı-kendi adıma- yeni tanıştığımız dostlarımız ve dostluklarımız olmuştur.İLginçtir; öyle bir etkileşim oldu ki tüm misafirlerimizle, sanki 40 yıllık dostmuşcasına...Muğlaya kadar gelen ve bizleri onurlandıran misafirlerimiz...Hepinize bir kez daha sevgilerimi iletiyorum...İnanın hayat böyle daha da güzel...

• Beğen
Tepkiler: candede

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@trinitrotoluen

mesutcum sizlerle pedallamak onur verici olur.kevserin gece turlarını gördük çok imrendik.zaten gelirsek gece turu olsun gündüz istemeyiz:D selam ve sevgiler

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
@Ender Alıcıoğlu

ne diyeceğim bilemiyorum ah ah firat abim keşke elimde bi sihirli bir deynek olsada seni bu durumdan kurtarabilsem ama kanıtlar açık ve kesin nediyelim artık kurtarma sınavlarına kaldı :p:p :D

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@pelo-selo

slm ilknur abla ben nur.sizlerle tanışmak çok güzeldi.hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.sizlerin sayesinde güzel,unutamayacağımız bir hafta sonu geçirdik.keşke bisikletimizde olsaydı da sizlerle pedallayabilseydik:( başka sefere artık.o gün orada olan herkese selam ve sevgilerimi gönderiyorum.bu arada ender abiyle uyumunuz çok güzeldi.bizi mest etti.bizde sizin sayenizde tandem almayı düşünüyoruz.kıskandık sizi:) :eek:

@tırt kaptan

slm fırat abi.bizde sizlerin sayesinde güzel bir hafta sonu geçirdik.misafirperliğiniz için çok teşekkürler.herşey mükemmeldi.muğla ekibine,ankara ekibi,antalya ekibi,istanbul ekibine çok teşekkürler.muhteşem bir haftasonuydu.bizde en yakın zamanda sizleri denizliye bekliyoruz

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Sevgili Ender Abi;

Yeniden tekrar halinde ben de katılmak isterim sizlere. Çünkü hayatımda en çok bisikletle turlamak istediğim yerlerden birisi Marmaris tarafıydı. Her ne kadar dik yamaçların methini duysamda...:p

Sevgiler

MFG(+)

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
@evrimsel

isminizi çok andılar evrim hanım ve birde bodrum gökova yolundaki performansınızı duydum harıkasınız sız ya umarım bır gun denızlıde yada her yerde hep beraber pedallarız yıne

Tepki
84
Arkadaşlar Merhaba;
Her şey çok güzel oldu. Haklısınız. "Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül sohbet ister çay kahve bahane" diye bir söz vardır. Bilirsiniz. Biz bu 2-2.5 günde bunları yaşadık. İnsanlar güzel olunca ortamda otamatik olarak güzelleşiyor. Bize katılan arkadaşlara yeniden sonsuz teşekkürler ediyoruz. Sağ salim evlerine ulaşmalarına ve olumlu duygularına çok sevindik. Muğla ekibi olarak fena sayılmazdık (Süper Can ve Fırat hariç). Bizimkileri fazla şımartmayın derim. Fazla motivasyonda-motivasyonsuzlukta takım için iyi değildir. Bu turları geleneksel hale getirdiğimizde çalışmazlar. Sonra. Ona göre uyarıyorum. GELECEK TURLARIN İYİ GEÇMESİNE İSTİYORSANIZ, BİZİMKİLERİ FAZLA HAVAYA SOKMAYIN.
Ben bu arada yukarı yazdıklarımdan sonra bir kaç gün ortalarda görünmesem iyi olur. Can güvenliğim açısından. Muğla'da ufacık bir il. Saklanmakta zor olacak ama!
Sevgiyle hoşça kalın.
Mustafa YENİÇERİ
MUĞLA

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
@Ender Alıcıoğlu

ender abicim kusura bakma.bir yanlışlık olmuş.can abinin yazdığında hata varmış.konu numarası 40.
özür dilerim tekrar

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

ünal

Üye
Tepki
20
paylaşımınız için teşekkür ederix gerçekten çok keyifli geçtiği bu karelerden anlaşılıyor

bol pedallı günler dilerim.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Arkadaşlar, bunca zamandır sesimi çıkarmıyordum, ancak artık gerçekleri anlatmanın zamanı geldi. Güneş balçıkla sıvanmaz. Benim performansım daha önceki gezilerimde tescillenmiştir. Nitekim ben Akbük Akyaka arasını bitiremesem bile bisikletim tek başına bu yolu geçebilir. İşte size yüzyılın iftirasının iç yüzü!!! Benim Akyaka- Akbük arasındaki yolu muhteşem performansımla kat ediyor olmam bir takım dış mihraklar tarafından kıskanılmış ve hiç bir şeyden habersiz masum bisiklet severler kullanılmak suretiyle sabote edilmiştir. Olay şu şekilde gerçekleştirilmiştir...
Bizi ziyarete gelen sevgili bisikletçi dostlarım, dış mihraklar tarafından bir takım yalanlarla kandırılmış, Akbük'te gözleme yediğimiz sırada içtiğim ayranıma uyku ilacı ve bilumum ilaçlar katılmıştır. Daha sonra bilincimi yitirmemden istifade edilerek beni bir pick-up kasasına oturtup fotoğrafım çekilmiştir. Ayrıca uyku ilacınının etkisini göstermeye başlamasından sonra gülme gazı solumam sağlanmış ve fotoğraflarda bilincim yerinde gibi görünüp, mutlu bir şekilde gülmem sağlanmıştır. Bu korkunç plan tamamen dış mihrakların oyunu olup, hiç bir şeyden habersiz bisikletçi dostlarım, şanssız bir şekilde maşa olarak kullanılmıştır. Benim daha önceki Muğla-Akyaka ve Akyaka-Bodrum turlarım yakın dostlarım tarafından gayet açık bir şekilde bilinmekte ve performansım su götürmez bir gerçek olarak ispatlanmış bulunmaktadır. Bu menfur olayı düzenleyenler en kısa zamanda bulunacak ve bu forumda ifşa edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...
Bu zor günümde yanımda olan, Başta Sevgili Ümit ve Nihat olmak üzere tüm bisikletçi dostlarıma sevgi ve selamlar...
Ayrıca Dilek Hanım aramıza hoşgeldiniz...

• Beğen
Tepkiler: eristi