Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

::Muğla Delisi::Milas-Ören

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında VeliEkim tarafından paylaşıldı.

1. VeliEkim

VeliEkim Üye

Seviye:

arkadaşlar muğla'da gezdiğim yerleri yavaş yavaş bu bloga yazacağım. herkesi beklerim...

saygılar...

2. emre güven

emre güven Kıdemli Üye

Seviye:
    selam

forum kuralları gereği konu acıp link koymak yasaktır.ve forum kurallaında yazıyordur.
    yönetici/modoretörler arkadaşlar uyarı yapacaklardır ama.ben yinede söliyim dedim

Sayğılarımla mc_emre.

İrfan Aşıroğlu ve RECEP İŞLEK bunu beğendi.
  3. VeliEkim

VeliEkim Üye

Seviye:
    benim blogum ticari kaygı gütmeyen,sadece gezdiğim yerleri tanıttığım,anlattığım bir platformdur.sizin bu forumda yaptığınız gibi.eğer kurallara aykırıysa kapatsınlar konuyu

emre güven bunu beğendi.
  4. furkan istanbulluoğlu

furkan istanbulluoğlu Aktif Üye

Seviye:
    10-12 senedir her yaz ordayım. Gidip gidebileceğiniz en güzel yer diyebilirim :)

RECEP İŞLEK bunu beğendi.
  5. İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Dogru bıraz yaşadıgın yerleri anlatırken o hissi internet başındada yaşaman lazım. :in: Ling atmayı uygun görmüyorum.:eek:

Saygılar

6. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba,
    forum kurallarımız tam da sizin gibi ( benim gibi ) kendi amatör sitesi olan üyelerimiz için düzenlenmiş durumda. Fotoğrafları ve gezinizin anlatımını makûl oranda burada paylaştıktan sonra kendi amatör sitenize yönlendirme koyabilirsiniz.
    İyi forumlar dilerim.
    Selamlar

Forum kuralı:

0:cool: Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı, site tanıtım bölümü dışında yasaktır.
    Eğer mutlaka link vermek isteniyorsa; site tamamen amatör ruhla hazırlanmış gezi paylaşım sitesi olmalı, ilgili linke direk yönlendirici ifadeler kullanmadan foto ve yazılar öncelikle bizzat bisikletforumda makul oranda paylaşılmalı. (Makul orana kriter olarak yalnız bisikletforumda paylaşılmış diğer üyelere ait ortalama bir gezinin kalitesi göz önünde tutulacaktır.)
    09-) Profil bilgilerinizdeki, e-posta adresinize, varolmayan e-posta adresi yazmak yasaktır. Anlaşılması durumunda üyeliğiniz silinebilir.
    10-) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İyi forumlar

emre güven ve İrfan Aşıroğlu bunu beğendi.
  7. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    madem bloga koyacaksın da burada ne yazıyosun ki onu anlamadık burasını reklam panosu olarak kullanmak istiyorsan o başka.....

emre güven bunu beğendi.