Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muğla dan kimler var?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında acartaylan tarafından paylaşıldı.

1. acartaylan

acartaylan Kıdemli Üye

Seviye:
    yaz sonundan itibaren Muğla'da yaşamaya başlıyorum[bkz.memuriyet].
    antrenman ya da gezi, beraber dolaşabileceğim arkadaş arıyorum. (yonca ilanı gibi mi oldu bilemiyorum)

2. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba SWS MUgla'daki bisiklet etkinliklerini yahoogroups'taki bisikletmugla grubundan takip edebilirsin.Bu grup Mugla Bisiklet Platformu'nun iletisim ortamidir.
    Tanismak dilegiyle.

acartaylan bunu beğendi.
  3. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Taylan bey Kazım hocayla aynı okulda çalıştığınızı ve branşdaş olduğunuzu öğrendim, nerelerdesiniz, neler yapıyorsunuz,Muğla'ya geldiğinizde görüşeceğimizi umuyordum.
    Biz pazar turlarına başladık, saat 9'da Gölcük yönüne gidiyoruz. Görüşmek dileğiyle.
    Adnan Cangır
    Muğla Bisiklet Derneği
    Başkan Yardımcısı.

4. Asmirk

Asmirk Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili AcarTaylan Bir Muğla Üniversitesi mezunu olarak bisiklet için ne kadar şanslı olduğunu söylemek isterim. Bulabileceğin bir çok parkur mevcuttur. Özellikle muğla yaylaları bu zevki fazlasıyla pekiştirecek güzelliktedir. Muğlada bisiklet sürecek kişileri arıyorsan Muğla Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak Şadan Ökmen, onun yanı sıra Muğla devlet hastanesinde Dr.Akçan (anestezi uzmanı dersen ulaşabilirsin) bu kişiler Muğlada bisiklete gönül vermiş ve lokomotifinde bulunanlardır. Benim adım Onur Yücesoy eğer bu insanlar halen oradaysa ki büyük bir ihtimalle oradadırlar tayin olayları olmadıysa eğer ismimi söylersen muhakkak tanıyacaklardır ve sana gerekli klavuzluğu yapacaklardır.
    Saygılarımla İyi kmler. :)

Ayrıca purplesky arkadaşımızda yeterince yardımcı olacaklardır.

5. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Onur Bey merhaba, şadan Hoca halen Muğla'da, selamınızı ben de iletebilirim. Ben Muğla Üniv. Yabancı Diller Y.O.'da okutmanım.

6. Asmirk

Asmirk Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok sevindim İnanamazsın Şadan hocamı ne kadar özledim ona iletebilir misin Lokma gününe nişanlım Gülseren ile muğlaya Mayıs sonu ya da haziran başında olacağımızı Şadan hocamıda görmeyi çok istiyorum onun için askere gitmeden önce telefonumu çaldırdım, telefon numarası kayıp oldu eğer bana özelden Tel numarasını yollaya bilirsen çok sevinirim. Bu arada İbrahim Aydın'nında çok selamı olduğunu söyleyebilirsen onun içinde ayrı bir sevinirim. Şadan Hocamız çok değerli bir hocamızdır kıymetini bilin mert ve sözünün eri birisidir. acartaylan arkadaşımızıda aranıza alın ve bisiklet için ne kadar güzel ve şanslı bir yere düştüğünü gösterin ve yardımcı olun.
    Şimdiden Çok sevindim tanıştığımıza dilerim bir gün parkurlarımız kesişirde beraber pedallaşırız.

Saygılar ve Selamlar...

7. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Onur Bey Şadan Hoca'nın email adresini www.mu.edu.tr'den bulabilirsiniz.

Asmirk bunu beğendi.
  8. Ramazan Akgün USTA

Ramazan Akgün USTA Yeni Üye

Ben de son 3 aydır Muğla'da yaşamaya başladım. M.Ü. Yabancı Diller'de okutmanım. Hafta sonları yapılan gezilerden nasıl haberdar olacağız?

acartaylan bunu beğendi.
  9. LAYKOPEN

LAYKOPEN Yeni Üye

Seviye:

10. Emrah TEZER

Emrah TEZER Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    muğla bölgesinde yapılan aktivitelere iştiriak etmek isterim. az önce yahoogroup tan bisikletmugla ya üye oldum.
    buluşma ve organizasyonlar sanırsam bu grup üzerinden mail yoluyla haberdar ediliyor.

11. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Evet www.muglabisiklet.org sitesinden iletişim grubuna üyelik linkine ulaşabilirsiniz arkadaşlar.