Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mtb ??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında XeqoR tarafından paylaşıldı.

1. XeqoR

XeqoR Yeni Üye

Seviye:
    Slm arkadasLar bn şöLe güzeL bir mtb aLmak istiyorum :) cok fazLa bi biLgim yQk ama bnm istedigim şöLe bi tarz oLabiLir:HopLamalı zıPlamalı bişi :) saglam dayanıqLı cok fazLa agır oLmayan ( 12,14 kg ) ideaL heraLde :S.C0k bi biLgim oLmadıgı için böLe yazdım ynLŞsa ( sry:) ) 2.eL de oLabiLir ama tabi temiz,cok kuLLanılMamıs oLursa daa ii oLur.Bütçem 300 350 ytL arası.Nakit yada kredi kartı farketmez.Kredi kartı tercihim :) ama Nakitde oLursa bi probLem oLmaz.ve son oLarakda bana önerebiLceginiz marka warmı?yada bunu aL şuraya git baq diyebiLceginiz bi yer :) şimdiden tşKLer.

mugettin, HaliliOzturk ve gültekin bunu beğendi.
  2. mightywings

mightywings Üye

Seviye:
    Öncelikle sizi Türkçemiz'i doğru ve düzgün bir şekilde kullanmaya davet ediyorum! İmla kurallarına uymayarak, "v" yerine "w", "k" yerine "q" kullanarak şirinlik yaptığınızı mı düşünüyorsunuz?:boese157:

Şunu unutmayın ki bu forumdaki insanlar bisiklet sporuna gönül vermiş, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çizdiği yolda ilerleyen ve O'nun sevdiği gibi zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporculardır.

Emin olun ki bu forumda saygılı bir şekilde yardım istediğinizde birçok kişi elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaktır.

3. deepcriminal

deepcriminal Aktif Üye

Seviye:
    300 / 350 ytl. bütçe ile dediğin gibi bir bisiklet bulmak zor..
    biraz daha ekleme yap, iyi bir bisiklet almak için..

4. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    öncelikle mightywingsi dinle benden önce davranmış!!!

S.Cihan Seven ve mightywings bunu beğendi.
  5. XeqoR

XeqoR Yeni Üye

Seviye:
    ArkadasLar bn size nasL yazıyorm die bi bsLık acmadım bisikLet arıyorm dedim warsa boLe boLe wr de yoqsa yoq de istedigim şekiLde yazarım.Tabiki Atatürk'ün izindeyiz ama siz benm yazıma dikkat etceginize bska şeyLere dikkat edin.Bnce bunLar en son şey.1 2 kıL tüy geLip yoq oLe yaz yoq boLe yaz dior.Sizine kardesım bsLıkta ne yazıor ona gore cvp wer.v-w q-k mrk etme o ilk yazıyı yazan bLgısayarda eLım aLıstıgı icin boLe yazıyorum.Eminim ki sndn iyi Türkçem war.İnsanda ne şevk ne de başka bir şey bırakıyorsunuz.nsL adamLarsınız yha !! :mad:

Spec ve Nevzat KÖSEOĞLU bunu beğendi.
  6. mightywings

mightywings Üye

Seviye:
    Boşuna dememişler "eğitim şart" diye! Hadi eğitilememişsin bari ukalalık yapma! Özür dileyip yazdıklarını düzelteceğine saçmalamaya devam ediyorsun!

Sen bu kafayla değil bisiklet, akülü araba bile süremezsin!!!

mr.creative ve heisenberg3910 bunu beğendi.
  7. XeqoR

XeqoR Yeni Üye

Seviye:
    1.'si Merak etme benim eğitim seviyem senden kat kat üstün oldugu çok açık ve net bundan şüphen olmasın.2.'si benim açtıgım konu başlıgı nasıl yazıyorum yada beni eleştirin değil yavrum.Açtıgım başlıkta eger okumanda yoksa söleyeyim Mtb yazıyor.Sen kimsinki ben senden özür dileyeyim yada ben ne yaptım?Bak arkadasım bu yazı stilim sadece msn,forum vs vs. yerler için geçerlidir.Sizin gibi ameleler bunlara dikkat etcegine gitsin biraz iş yapsın.(amelelere ayıp oldu ama..baska bisi söylesem onlarada yazık.)Ben bisiklet belki süremem belki akülü araba dahi süremem ama eminim ki senin sokağa cıkmaya yüzün yok ki forumdan birilerine bisiler yazim biraz kıllık yapim nasılsa oturdugum yerden delikanlılık yapmak kolay düşüncesiyle insanlara sataşıyorsun.Bu yaptığın pasiflik,yüzsüzlük,adilik vb. gibi şeylere dahil.Ve artık senlede muhattab bile olmayacağım.
    !!!!!!!BiRaz Sokağa Çıııık.!!!!!Muhabbet etmeyi ögren.Hadi eyv....

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    1. Kimse konuda seviyeden bahsetmemiş, demek ki sizin bu konuda bir takıntınız var ki dile getirmişsiniz. Hiç kimsenin seviyesini ölçmek, karşılaştırmak ve yargılamak size düşmedi! Diğer yandan eğer böyle bir seviye karşılaştırmasına girecek olursak ilk bakacağımız şey dilinizi nasıl kullandığınız ve sözcükleri nasıl seçtiğiniz olur ki forumda zaten ilk görünen budur, burada da oldukça dezavantajlısınız.

2. MSN bizi ilgilendirmez, ancak forum ortamı önemlidir. Çünkü söz uçar, yazı kalır, yazdığınız herşeyi forum üyeleri okur ve diğer yandan burada, bizim temsil ettiğimiz bu forumda bir arşiv oluşur. Forumun geneline bir etki yapar sizin yazdıklarınız. Diğer yandan insanlar sizi burada yazdıklarınızla değerlendirir, ona göre hakkınızda karar verir.

3. Amelelere gerçekten ayıp olmuş. Kimin ne kadar iş yaptğını bilemezsiniz. Karşınızdaki insan bir firmanın genel müdürü olabilir, bir üniversitede öğretim üyesi ve hatta doçent olabilir, hatta ve hatta edebiyatçı, tanınmış bir yazar ve şimdi aklıma gelmeyen ve sizin de hayal edemeyeceğiniz seviyede entellektüel, üretken ve çalışkan olabilir. Bunları atıyorum sanmayın, gerçekten böyle üyelerimiz var ki söylüyorum.

4. Henüz 1 hafta önce üye olduğunuz bu forumda kimin ucuz delikanlılık peşinde, kimin kıllık yapmak peşinde olduğuna bu kadar da hızlı karar vermeyin derim, çabuk yanılırsınız. Sonra da özür dilemek zorunda kalırsınız. Hoş bu pek de sizin ulaşabileceğiniz bir erdem gibi görünmedi bana ama ben yine de hatırlatmayı kendime görev bilirim.

Bu bir uyarı mıdır? Hayır sadece bir hatırlatmadır!

Şimdi sizin deyiminizle;

Hadi eyv...

9. XeqoR

XeqoR Yeni Üye

Seviye:
    1.'si Ben ne küfür ettim nede başka birşey benim q-w yazmam neden sizi bu kadar ilgilendiriyor okumanızmı zorlaşıyor?Benm pcdeki eL alışkanLıgım boyle olduğu için boyle yazıyorum.dikkat ederseniz L lerde bazen büyük.Nedenmi nedeni beLki sizi ilgiLendirmez ama demişsinizki söz ucar,yazı kaLır yazaLımki bari yazımız uçmasın dimi?Cs,msn (forum da dahiL ama cok önemLi bi yer burası ondan yazamıyoruz) vb.yerlerde bu şekilde yazıyorum sadece bir EL ALIŞKANLIGI.

2.'si Ben kimseyi aşaLamadım yada işini küçümsedim.Zaten bunu yapmak kimsenin haddine düşmez.Bu ülkeye tabiri caizse çöpcüde lasım doktorda lasım avukat da lasım ben kimsenin işini küçümsemedım ve küçümsememde.

3.'sü 1 hafta 1 ay 1 yıl ? demişsinizya forumda nasıl yazarsanız oLe değerlendirilirsiniz.Bnde o arkadası Ucuz delikanlılıkla değerlendirdim sizin beni nasıl değerlendirdiğiniz gibi.Ha 1 hafta ha 1 yıl düşüncem değişmeyecek.

4.'sü Benim amacım forumda ne huzur bozmak ne kavga etmek nede başka birşey ben buraya insan gibi mtb arıyorum die bir konu açtım fakat arkadaslar beni q-w yazma şirin mi oluyor oyle?Die bni eleştirdiler.Bizde Atatürk'ün izindeyiz merak etmesinler o kişiLer..Ben buraya 1 hafta üye oLabilirim o sizin görüşünüz insanları 1 haftaya 1 yıla göre değerlendiyorsanız o sizin sorunuzun gibi gelior bana.VE artık kim ne yazarsa yazsın hic bir cvp'da vermiyeceğim.q-w o kadar probLem olmuş ki anlamıyorum.q-w cokmu zorunuza gidiyor gerçekten şaşırıyorum.İnsan gibi bir başlık açıyoruz ama insan gibi karşılık alamıyoruz(mightywigs).Artık sadece Mtb bulacağım q-w sizi cok rahatsız ediyor !!

Şimdi benim deyimimle;

HADİ EYV...

10. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Dediniz ki;

Böyle düşünmekte serbestsiniz, kendi fikriniz.

Sonuç olarak;

2. el ilanlarını araştırabilirsiniz, bazen iyi fiyata iyi bisikletler düşüyor. Diğer yandan bütçenizi artırırsanız Sedona Borla'ya bakabilirsiniz. Bu seneki modeli özellikle güzel. Geotech'in yine uygun fiyatlı bisikletleri mevcut. Salcano ve Bianchi'de de seçenekler var. Benim önerim sadece önde amortisörü olan, aluminyum kadrolu ve V frenli bir MTB almanızdan yana.

XeqoR bunu beğendi.
  11. XeqoR

XeqoR Yeni Üye

Seviye:
    Ben küfür etmedim.Altını çizmişsiniz küfür yada başka birşey etmedim kelimesini diger yerlerde belki kızkınlıkla soylenen bir kaç sözcük war ama küfür değil ve o arkadasın dediklerinide bi okuyunuz.Egitim şart,eğitilmemişsin,ukala?bunlarında altını çizmekte yarar var.Etkiye tepki diye bir şey duymuşunuzdur heralde :) Nese gerçekten artık yoruldum.Tavsiyelerinizin için teşekkür ederim.Ve lütfen artık q-w konusu kapanırsa cok sevineceğim.Deminde yazdığım gibi yoruldum.Tkrar tşkLer tavsiyeLer için.

Admin bunu beğendi.
  12. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Siz mesajlarınızı bu mesajınızda olduğu gibi yazın, zaten Q, W, X vs sorunu olmaz.

Konunun kapanmasına sevindim, umarım hayalinizdeki bisiklete kavuşursunuz, iyi forumlar.

13. XeqoR

XeqoR Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim.oLe yazmamaya gayret gösteririm.En azından sizi mutlu etmek için :).Sizede iyi forumLar.