mtb yedek parça (hemen hemen herşey mevcut)

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
bir müddettir bisiklet toplamaya çalışıyordum ancak hediye bisiklet gelince bu parçalar boşa çıktı. çoğunluğunu forumdan aldığım parçaları aldığım fiyattan satışa sunuyorum. pazarlık düşünmüyorum ve kargo alıcıya aittir.
gidon ve boğaz: alüminyumdur. salcano ng 650'den çıkma hiç kullanılmadı sadece dahili bulunan parçaların yaratmış olduğu lokal çizikler mevcut. aparatlar takılınca görünmez. (30 tl)
(link)
(link)
tetik vites ve fren kolları: 3x7 dir. kaliperlerle birlikte satılacaktır. (35 tl)
(link)
(link)
aynakol ve orta göbek: diş sayısını hatırlamıyorum ama fotoğraftan görebilirsiniz. (50 tl)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
zincir: 8 li sisteme uygundur. ruble yanında ücretsiz verilecektir. (15 tl)
(link)
(link)
(link)
ön ve arka aktarıcılar: 8x3 sisteme uygundur. çalışmalarında problem yoktur. birlikte satılacaktır. (40 tl)
(link)
(link)
(link)
tetik vites fren kolları: 3x8'dir. (35 tl)
(link)
(link)
kron xaos kadro: boyaya ihtiyacı var. oto boyacıda 20 tl'ye boyattırmanız mümkündür. sele borusu, sele kelepçesi, kadro kulağı ve furş takımıyla gönderilecektir ancak furş takımının değişmesi gerekmektedir. (100 tl)
(link)
(link)
(link)

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
kadro boyu 17.5 inch. kadronun sele borusu sele kelepçesi ve furş takımıyla birlikteki ağırlığı da 1600 gr civarı birşey.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
3x7 vites fren kolu satılmıştır. ilan diğer ürünler için günceldir.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
3x7 vites kolu alıcı vazgeçtiği için satılmamıştır. ilan tüm ürünler için günceldir.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
zincir ve ruble satılmıştır. ilan geri kalan ürünler için günceldir.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
kadro, zincir, ruble ve 8x3 vites fren kolları satılmıştır. ilan geri kalan ürünler için günceldir.

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
Kargo sizemi ait vites kolları için