Mtb veya yol bisikleti secimi

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
Arkadaslar yaşım 17 boyum 1.73 kilom 80 6 kg fazlam var aradıgım bisikletle samsun bafra carsamba [40 50 60 km] lik turlara cıkmak istiyorum aklımda sedona 741 Var sizce nasıl bir bisiklet veya tavsiye edebileceginiz bir marka varmı rahatlık performans ve kalite on planda olsun ama 500-900 gibi bi fiyat aralıgım var

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
O fiyat aralığında, turlar için alınabilecek en iyi bisiklet Sedona 321 bence. Fakat yolların durumunu bilmiyorum fazla. Asfalt dışına çıkmayacaksanız veya gideceğiniz yok ağır arazi şartları içermiyorsa uygun bir seçim olur sizin için

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
sedona 321 teker kalınlıgı incemi nasıl bide 741 daha uygun gibime geldi ne farkı vardır aralarında :)

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
baktımda yarış bisikleti gibi duruyor bana nasıl diyim on suspansiyon olmalı disk fren aliminyum kadro olmalı yani mtb olmalı ama yola gitcem iste hem dag hem yol yani :)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Cem AKINCIOGLU

321 tur bisikleti. Eğer dediğiniz gibi gideceğiniz yol dağ parkuruysa 321 uygun olmaz.

(link)

Şu konuyu inceleyin bi, nasıl bir bisiklet almanız gerektiğine dair güzel bir tartışma konusu

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
konuyu inceledim tesekkürler

mtb nin en iyisi olmadıgını savunuyorlar haklılarda

her bisikletin kendi parkuru vardır bencede :D

ama sorum su ben bir gencim hem altıma uycak bir bisiklet hemde havalı olsun istiyorum ama aynı zamanda hız performans ve yol tutusuda istiyorum yani nasıl diyim yaş grubu arkadaslarımla burdan cıkarız 50 km gideriz aa daga bak deriz daga cıkarız yani oyle bir bisiklet lazım bana 321 lede daga cıkacak degilim :D

ilk street almaya karar vermistim ama samsunda kullanacak yer olmadıgı icin bu yola basvurdum benim istedigim tam anlamıyla hem dag hem yol bisikleti yani yoldada iyi olacak dagdada :D

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
Öyle bir şey yok, bence sen zaten kararını vermişsin, sormana gerek yok, bütçen dahilinde beğendiğini al derim.

Burhan Özyılmaz

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
Sedona 741 uygun yada Salcanolara bakabilirsin benim pek aram yok Salcano' yla forumda Salcano sahibi çok var onlar daha iyi bilir :)

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
@Cem AKINCIOGLU

O kadar yazıyı o kadar tartışma o kadar tespit ve o kadar tecrübeyi okudunuz ve mtb'nin en iyisi olmadığını savunmak gibi bir derdimiz olduğunu mu çıkarttınız o başlıktan ?

Bence ya bir sorununuz var,
Ya da okumadınız...

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Ayrıca siz zaten MTB de karar kılmışsınız,
Fiyat aralığınızda hoşunuza giden bisikletleri belirleyin ki sizi insanlar yönlendirebilsin...
Her şeyi forum üyelerinden beklemeyin lütfen...

fiyat aralığınızdaki bisiklet modellerini incelemek için siteler;

(link)
(link)
parkurbisiklet.com/
(link)
(link)
(link)

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
@Cem AKINCIOGLU
Önce saygıyı öğrenmen gerek, herkes yardımcı olmaya çalışıyor,ortada sonuç yok ve anlaşıldığına göre kararını da vermişsin, bu nedenle bu şartlarda sormana gerek yok.