Mtb önerebilecek olan var mı?

Tepki
0
Merhabalar arkadaşlar. Forumda yeniyim. Aslında genel olarak forum kültüründe yeniyim. Üye olup katıldığım birkaç forum var onlarda da pek aktif değilim. Hatam olursa şimdiden affola. Gelelim asıl konuya. Çocukluğumda üstünden inmediğim bisikletimden uzun süre ayrı kaldım. Büyük bir aradan sonra 2 tekere motorsikletle bir giriş yaptım. Şimdi de bir bisiklet almak istiyorum. Bir süredir araştırma yapıyorum. Piyasada birçok marka model var kafam karışık ve biraz kararsız kaldım. Bayi de görüp aklıma takılan ve almaya niyetlendiğim bisiklet Carraro crs 620. Bu bisiklet hakkında fikri olan ve buna alternatif olabilecek yine 1000 tl civarı bir MTB önerebilir misiniz acaba? Bisikletimi İzmir' de işe git gel (yaklaşık 35 km) ve daha çok şehir içinde kullanacağım arasıra da uzun yol yaparım. Yardım ederseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim. Aranıza katılmak için sabırsızlanıyorum... :

Boy: 1.69
Kg: 78

Scudo

mekonzA

Aktif Üye
Tepki
31
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İşe gidip giderken dağa mı çıkıyorsunuz veya izmirin şehir içi yolları arazimi :D niye mtb düşündünüz anlamadım ?

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
Boya göre kilo fazla geldiği için mtb bisiklet onu zorlayacak ve daha çabuk kilo vermesine yardımcı olacak diye düşünüyorum belki o yüzden istiyordur tahminimce tabi :)

Tepki
0
Tarz olarak hoşuma giden bir tarz. Ayrıca hafta sonları arazide taşlı toprak yollarda orman içi yollarda gezinmeyi planlıyorum. Yadırganacak bir durum var mı? Ya da bir öneriniz?

Nizami

Üye
Tepki
18
Bisiklet
b'Twin
Salcana Astro 26 hd bakabilirsiniz yada sedona 710 :D

mekonzA

Aktif Üye
Tepki
31
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özgün PAFTALI
Arazide sürceğinizi yazmadığınız için tuhaf geldi yadırganıcak bir durum yok :)