Mtb mezarlığı

Scudo

Tuncer I.

Üye
Tepki
94
İsim
Tuncer I.
Bisiklet
Whistle
Nedir bu MTB'ye karşı düşmanlık anlamıyorum, istersen fatbike sür. Körü körüne bir şeyi savunan insanlara gıcık oluyorum ki durumu hakaret seviyesine taşıyorlar. Ben Bursa dayım iş yerime MTB ile gidip geliyorum. Hafta sonları da Uludağ'dayım. Yolda gören eden olursa çevirip sen şöyle amelesin böyle cahilsin diye çevirip söylesin de şenlendirelim ortalığı. Öyle klavye başında laga luga yapmakla olmuyor. Sanki eforu başkası yakıyor neyine dokunuyorsa milletin..

• Beğen
Tepkiler: Fireblade

ksfbz

Üye
Tepki
17
İsim
ksfbz
@Tuncer I. Yolda gören eden olursa çevirip sen şöyle amelesin böyle cahilsin diye çevirip söylesin de şenlendirelim ortalığı. Öyle klavye başında laga luga yapmakla olmuyor.

işte en sevdiğim insan tipi :D

• Beğen
Tepkiler: fatihy

a.latif

Üye
Tepki
50
İsim
latif bakır
Bisiklet
Mosso
Ben ankarada yaşıyorum. Birbirine selam vermeme gibi bir duruma hiç şahit olmadım. Yol bisikleti MTB ayırımı da pek olmaz katıldığım gruplar içinde.

Tepki
52
İsim
Serkan
Bisiklet
Cube
@enja Otobanlar yasak ama ben Edirne den İstanbul a 4 defa sürdüm. D100 diye bilinen ( eski otoban ) yoldan serbest...

bysutcu

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
Yusuf Emre
Bisiklet
b'Twin
@Serkancycling gişelerden geçtiniz mi ben gişelerde sıkıntı çıkıyor diye biliyorum

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@bysutcu
Birkez yanlışlıkla otobana girip gişelerden geçtim. Yüksek vites ve yüksek kadansla sıkıntı çıkmıyor :) (Bayaa kaçak geçiş yani) Tavsiye etmiyorum tabi. Kabus gibi bir yolculuktu. Yanınızdan - 120-130'la geçen tırlar, yol kenarlarını kaplamış cam kırıkları...

• Beğen
Tepkiler: bysutcu