MTB lerin Hakkını Verin Hakkını! 2 Haziran Belgrad Ormanı Turu

Kenan Çeliktaş

Daimi Üye
Tepki
181
Sizleri bilmiyorum ama ben binlerce lira vererek aldığım MTB yi asfalt'da kullanmaktan çok sıkıldım. Artık ben bisikleti alıp kendimi ormana dağa bayıra vurup, ormanlık alan da yeşilin içinde ve bisiklet üzerinde doğaya karşı mücadele vermek istiyorum. Bunu gerçekleştirebilmek adına da böyle bir tur düzenlemek istiyorum. Şu an için bu yolculukta iki arkadaşım benimle birlikte. Birkaç kişinin daha şimdiden katılması muhtemel. Hazır yazın kavurucu sıcakları gelmeden böyle bir turu mutlaka düzenlemeliyiz. Hatta katılımcıların durumuna göre 1 gecelik kamp kurup, pazar günü dönüş yoluna geçebiliriz. Kaldı ki kamp kurmak fikri yanında mangalı, ateşi, sohbeti, çadır keyfini de getireceğinden tur çok çok daha keyifli bir hal alacaktır. :)
31 Mayıs 2012 tarihine kadar gelmek isteyenler listeye adlarını yazmaları halinde turun kamplı ya da kampsız olacağına hep birlikte karar verebiliriz. Umarım yoğun bir katılım olur. Haydi Başlayalım ; :)

Katılanlar
1-Kenan Çeliktaş
2-
3-
4-
5-
6-
7-
...

• Beğen
Tepkiler: Ali ERTURAN
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
başarılar,,,,,,2009 aldığım fox maşalı karbon scale scott 30 ile hem belgradın hem aydosun hem çekmeköyün hem kartepenin offroad yollarının hakkını vererek offroad dan sonunda çıktım bisiklet mutasyona uğrayarak 10.400 grama düşerek tam bir sayko kros city bike oldu,,ülkemizde pek bilinmeyen ve kullanıcısı olmayan ve bu sene salcano firmasının akıl ettiği sayko kros yol tarzına uygun hale geldi şimdi ağır zemin hariç sert düz toprak ve asfalt ve stabilizede giden bi canavara sahibim tarzıma uygun hale geldi evet mtb toprak zeminde en ağır zeminde kullanılır asfaltta pek işlevi yok en iyi amortisörü kullandım fox yüzlüğü ve ikinci eli 500 liradan gitti sizi anlıyorum o günler geride kaldı ama unutulmaz heyecanları en sert zeminlerde yaşadım şansınız bol olsun ağır zeminleri ezin amortisörlü bisikletler ile ,,

Özgür BOZKURT

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Trek
Kesinlikle katılıyorum, İstanbul'da olsam gelirdim :) başarılar..