Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mtb kullanim zamanlari

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Recep Apaydın tarafından paylaşıldı.

1. Recep Apaydın

Recep Apaydın Yeni Üye

Herkeze iyi geceler ben 2 ay içersinde paramıda denkleştirerek bisiklet almak istiyorum bu sporada yeni başlıycam inş.Fakat şuan ağustos ayında olduğumuzdan mükevellit bisikletide en az 2 ay içersinde alırım diye düşünüyorum kafamdaki bisiklette sedona 731 :), ama kış aylarının başlamasından dolayıda kararsızım kasımda falan alıcam bisikleti, siz tecrübeli arkadaşlarım abilerim bana bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim. Kışın bisikletimi alayımmı yoksa bu isteğimi mart ayının sonlarına doğru bahar sezonu mu başlayayım hem yeni part bisikletler çıkar piyasaya bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

2. Can Erim

Can Erim Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    öncelikle hoşgeldiniz foruma, 731 çok güzel bir tercih. ne zaman alacağınız size kalmış schwalbe tekerlerle kışın kolay kolay yarı yolda kalmazsın emin ol her türlü götürür tabi yemini suyunu eksik etmiceksin :) ne kadar erken o kadar iyi

3. Recep Apaydın

Recep Apaydın Yeni Üye

Teşekkürler hoşbulduk:) bende çok istiyorum imkanım olsa yarın gider alırım, ama işte kışın alıp bi kenarada koymak istemiyorum bisikletide, yani sizde kışın kullanıyormusunuz bisikleti yoksa belli sezon kaldırıyormusunuz aralık ocak şubat gibi aylarda mesela..

4. Can Erim

Can Erim Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    kaldırma gibi bi durum yok hocam yaz kış dinlemiyoruz bu yüzden mtb kullanıyoruz hybrid yada şehir değil :)

Enes Gürel bunu beğendi.