Mtb kullanim zamanlari

Tepki
0
Herkeze iyi geceler ben 2 ay içersinde paramıda denkleştirerek bisiklet almak istiyorum bu sporada yeni başlıycam inş.Fakat şuan ağustos ayında olduğumuzdan mükevellit bisikletide en az 2 ay içersinde alırım diye düşünüyorum kafamdaki bisiklette sedona 731 :), ama kış aylarının başlamasından dolayıda kararsızım kasımda falan alıcam bisikleti, siz tecrübeli arkadaşlarım abilerim bana bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim. Kışın bisikletimi alayımmı yoksa bu isteğimi mart ayının sonlarına doğru bahar sezonu mu başlayayım hem yeni part bisikletler çıkar piyasaya bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

Can Erim

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Trek
@recep apaydin

öncelikle hoşgeldiniz foruma, 731 çok güzel bir tercih. ne zaman alacağınız size kalmış schwalbe tekerlerle kışın kolay kolay yarı yolda kalmazsın emin ol her türlü götürür tabi yemini suyunu eksik etmiceksin :) ne kadar erken o kadar iyi

Tepki
0
Teşekkürler hoşbulduk:) bende çok istiyorum imkanım olsa yarın gider alırım, ama işte kışın alıp bi kenarada koymak istemiyorum bisikletide, yani sizde kışın kullanıyormusunuz bisikleti yoksa belli sezon kaldırıyormusunuz aralık ocak şubat gibi aylarda mesela..

Can Erim

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Trek
@recep apaydin

kaldırma gibi bi durum yok hocam yaz kış dinlemiyoruz bu yüzden mtb kullanıyoruz hybrid yada şehir değil :)

• Beğen
Tepkiler: Enes Gürel