Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Mtb ile yol bisiklet takası

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında zincir katili tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zincir katili

zincir katili Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar elimde bulunan scott usa mtb bisikletimi yol bisikleti ile takas etmek istiyorum bisikletimin üzerinde fulllx bulunmaktadır vites kolları lx aynakol lx fren sistemi avit jucy 3 olup yeni takılmıştır jant seti rulmanlı novate olup 1 ay önce toplanmıştır sadece amortisör sorun vardır üzerine güzel amortisör takılırsa iyi olur iletişim adresim 0544 463 74 81

2. zincir katili

zincir katili Yeni Üye

Seviye:
    deyerli arkadaşlar elim bulunan scott usa mtb bisikletimi yol bisikleti ile takas etmek istiyorum bisikletim orjinal amerikan scott olup ultura hafifletilmiş kadrodur üzerinde full lx bulunmaktatır vites kolları lx aynakol lx jantlar rulmanlı novatek olup bir ay önce toplanmıştır fren sistemi avit jusy 3 olup 1 ay kulanılmıştır herhangi bir sorunu bulunmamaktatır bisikletimin tek sorunu amortisör iyi bir amortisör takılırsa daha iyi olur

3. zincir katili

zincir katili Yeni Üye

Seviye:
    kadro scott usa full japon lx vites kolları lx ayna kol lx ön ve arka aktarıcı lx jant seti göbekler rulmanlı novatac cemberleri keymet beyaz renk 2x 2300 fren sistemi avid jusy 3 185 mm rotor gidon ve gidon bogazı scott vites telleri ve kabloları xtr amortisör 2005 sid team dual havalı frenler ve jantlar bir aylık ve daha arazi görmedi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.