Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Mtb ile takaslık trek 7.5 fx 2012 yükseltilmiş durumda

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında nohuttancocuk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nohuttancocuk

nohuttancocuk Yeni Üye

elime geçeli yaklaşık 1.5 ay kadar oldu. 2012 model trek 7.5 fx (bahar bisiklet /trek-türkiye den garantisi mevcut. bahar bisiklet ömür boyu ücretsiz bakım imkanı sunuyor )
    ön maşası carbonfiber
    arka aktarıcı shimano deore
    ön aktarıcı shimano sora

ancak üzerinde extradan

UNO carbonfiber gidon = 200 tl
    UNO ultra hafif gidon bogazı =100 tl
    TOKEN 145 gr özel alaşım ultra ağlamlaştırılmış sele borusu carbonfiber den sadece 4 gr agır 85 euro değerinde=200 tl
    fren balatalarını daha yeni değiştirdim.(3x kauçuk kırmızı özel fren papuçları ön arka 40 tl )
    sele itelia 255 gr sele
    scott sünger elcik
    bulunmakta üzerinde yeni parçaları ile toplamda 920 gr hafifledi bisiklet.extralarına yaklaşık 600 tl nin üzerinde masraf yapıldı. şu anda 9 kg Ayrıca üzerinde standart bulunan parçaları ilk gün ki gibi duruyor ve alıcıya o parçaları da yanında vereceğim.
    üzerinde 700 e 28mm teker bulunmakta ve bu onu resmen bir şehiriçi canavarı haline getirmiş (tekerler neredeyse sıfır), ayrıca uzun yol için de gayet uygun bir bisiklet. ben kondisyon tutmak amacıyla gidonu biraz aşagıya almıştım ama satmayı yada ayarında bir mtb ile takas dusundugum ıcın gidonu kestirmedim yeni sahibi yukarıya alabilir rahatlıkla. yeni hali zaten fotograflarda var .

şu anda 0 türkiye fıyatı 1090 euro ve bu bisiklet neredeyse sıfırdan farksız ve yükseltilmiş durumda. BİR MTB İLE TAKAS OLUR. pazarlık sünnettir. lütfen komik teklifler yapmayınız.

ulaşım için ö.m yada günün her saatınde telefondan ulaşabilirsiniz (gece-gündüz) isteyen üsküdarda elden görebilir. istanbul içi elden teslim edebilirim. istanbul dışı için kargo alıcıya aittir. telefon 0535 505 29 28

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ilmis-durumda-sifirdan-farksiz-73004909/detay buradan da fotograflarına bakabılırsınız. gayet temızdır ısteyene geldiği takdirde österebilirim.
    kadro boyu 16"

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.