Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Mtb ile takaslık şehir bisikleti lapierre cross 100 2013

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Hakan Can Onrat tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Üstüne para ekleyebileceğim mtb ile takaslık şehir-tur bisikleti.

Bisiklet Lapierre Cross 100’ün yükseltilmiş halidir.
    Kadro, jant, maşa, sele ve borusu dışında tüm parçalar değişmiştir.

Donanım kısaca;
    Kadro: Cross 100 46cm (medium)
    geometri için http://2014.lapierre-bikes.co.uk/sites/default/files/bike/geometry/GEOCROSS100-200.jpg
    Vitesler: Shimano Deore 590-591 3x9 sistem
    Boğaz: 120mm, -/+ 6°scott
    Gidon: ABT 580mm flat
    Jantlar: Ön göbek fhrm40, Arka fhrm66 36 tel
    Lastikler: maxxis overdrive 700x38 (28x1.5)
    Maşa: Suntour sf12 v4
    Frenler: Tektro, Pabuçlar: Baradine 3 renk

Son 4 resim yeni çekilmiştir. İlk 6 tanesi 1 ay önceye ait.

- Maşanın sertlik ayar kısmındaki conta kırıldı ama kapağı duruyor. Conta uydurabilirseniz kullanılabilir. Böyle de pense veya maymuncuk ile ayarlanabilir.
    - Sol fren kolunun ucu kırık ama çalışması sıkıntısız.
    - Düşmeden dolayı gidonun sağ tarafı ve vites kolunda belirgin çizikler var. Gidondakileri ojeyle kapadım ama vites kolunda yazı silindiği için ellemedim ama çalışmasında sıkıntı yok.

Bisiklet 2013 nisan faturalı. Garantisi devam ediyor.
    Şu an üstünde spd pedallar takılı. İsteyene platform pedalla da verebilirim.
    Üzerindeki zincir kısa geldiği için bakla eklendi ve powerlink takıldı. Şu an sıkıntısı yok ama alacak kişiye sıfır KMC X9 zincir de vereceğim.
    Resimlerde çok belli olmasa da gidonda çarpıklık var ama ben sıkıntı yaratmadığı için değiştirmeye üşendim. Yine de alan kişiye bisikletin üzerinde gelen 620mm low riser gidonu vereceğim.
    Tur amaçlı da kullanılabileceğinden alan kişiye açı ayarlı 100mm gidon boğazı da vereceğim. İstediği gibi kullansın
    Bisikletin 3x7 Tourney donanımlı, CST lastikli ve ekstrasız hali hepsiburada da 1400 lira. Lütfen takas teklifinde bulunurken bisikletin stok fiyatını ve benim yaptığım yükseltmeleri de göz önünde bulundurun.

http://www.hepsiburada.com/liste/la...aspx?productId=sporileri5&categoryId=27058700

BİSİKLET 950TL’dir. TAKASA AÇIKTIR.

2. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

3. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İlan guncellenmistir alttaki mesajlar silinmis gerekli arkadaslara cevap verilmistir 750 TL

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İlan günceldir, bisiklet periyodik bakımı yapılıp verilecektir istenirse kargo yerine otobüs firmasıyla da yollanabilir.
    Fiyat konusunda ise oldukça uyguna verdiğimi düşünüyorum 2014 modeli 380 sterlin.

5. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Günceldir sadece dağ bisikletleri ile takas teklifleri değerlendirilecektir üstüne para verebilirim.

6. krmtoprak

krmtoprak BİSİKLET HASTASI

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kadro boyu bİraz daha buyuk olsaymiŞ tam İstedİĞİm gİbİydİ. Ben de Şehİr bİsİkletİne geÇmek İÇİn 2013 merİda tfs 300 umu satiyorum. Hatta İlan Şuan forumun takas bolumunde. Kadro boyuda İstedİĞİnİz gİbİ 20". SaĞlik olsun. Bİsİkletİnİzİ satarsaniz benİmkİnİ dÜŞÜnebİlİrsİnİz. Sadece 60km kullanildi. 1 yildir yatiyor.

7. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İlan günceldir 18" kadro küçük gelmesin mediumdur referans olarak dağ bisikletlerini alabilirsiniz. Bisiklet üzerinde daha dik oturduğunuzdan küçüktür geometrisini de ekleyeyim
    Ağırlık olarak pedallarla 13.7-13.8 gelmektedir bu grupset ve yaylı maşaya rağmen 28" bisiklette iyi bir değer pedalsız ölçme şansım olmadı

8. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ---Günceldir---

9. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Günceldir talip olan arkadaşlar özel mesajla da ulaşabilir

10. Ömer E

Ömer E Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    KRON XC 150 ile takas eder misin? 20 İNÇ 2014 model. 150-200 km'de.
    ÖZELLİKLER:
    Önce 15 OCAK 2014 tarihinde 18 İNÇ KRON XC aldım. Aldığım yer Erzincan KARDEŞLER BİSİKLET. Onu 700 km kullandım. Sonra Onu 20 İNÇ KRON XC 150 ile takas ettim. Üste bir miktar para verdim. Önemli değil. bununla da katedilen yol toplam 150 km'yi geçmiştir. Bisiklet temiz. Fotoğraf gönderebilirim.
    lastiklerini bugün RUBENA şehir lastiği ile değiştim. (45 TL)

11. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Gunceldir takasta ikinci el bisiklet onceliklidir

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

12. donnie darko

donnie darko Kıdemli Üye

Seviye:
    selamlar orbis plus 5.0 taks dusunurmusun ritchey gidon bogaz rubena 1.50 dis lastik barendli elcik shimano acera on arka vites acera vites kollari acera v fren bacaklari easton ea 50 sele borusu ea50 gidon wellgo pedal ve kaliper kayisli taks dusunurmusun anlican baya masraf ettm kadro boyu 19 inc shimano acera teker gobekleri acera orta gobek shimano tz serisi aynakol suntour xcm kilitlenebilir masa 9 aylik faturali sade hali 750 zaten ???

13. donnie darko

donnie darko Kıdemli Üye

Seviye:

mtb 19 inc takas dusunurmusun ozel msj atiyorum

14. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba, haftasonu fotograflarını cekip ilana koymaya düsündügüm bir MTB var elimde, imzamda da görebileceginiz.. Profilimde daha once sattıgım parca / bisiklet ilanlarına bakarsanız bu bisiklet icin de haftasonu benzer bir ayrıntı verecegimi farkedersiniz fakat simdilik kısaca bahsetmek gerekirse
    .
    Carraro Daytona 435v, 7005 Alu ( M ), xcm v2 gidondan kilitlemeli maşa, 590 deore vites kolları, 422 deore fren kolları (ayrı olması gelistirmeye acık olması manasında iyidir), 422 fren bacakları, shimano kartuslu pabuc, 592 deore arka aktarıcı, 590 11-32 deore ruble, 590 deore ön aktarıcı, 433 aynakol, m70 arka göbek mevcut.. Bisiklet cok fazla arazi görmedi, zorlu arazi hiç görmedi.. Yalnız bu serinin genel sıkıntısı boyasında belli noktalarda kalkmalar var; onları da permanent boya ile kendim rutuslamıstım çok belli olmuyor.. vuruk ezik catlak kesinlikle yok..
    .
    Acıkcası üzerine schwalbe cx comp takmıstım (cifti 120tl) yakın zamanda.. Onları cıkarıp standart bir lastik takıp ilan vermeyi dusunuyordum..
    .
    Bu bisikletle takas düsünür müydünüz acaba? (yakın zamanda foto cekecegim) bir de boyunuz kac? tur olmasına ragmen M (46) kullanıyormussunuz.. mtb'de 19-20 kadro boyu demissiniz..

15. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    iyi günler özel mesajınızı göremediğim için burdan cevap veriyorum

iyi günler bisiklet şuan ilandaki halinde değil malesef değişen birkaç parçası oldu ve hep şehir dışı istek geldiğinden benim içinde zor olacağından ilandan ve takastan çektim paramı aslında alacağım mtbye harcamak istiyordum ama bu bisiklete harcadım ve şuan
    gayet memnunum eski haliyle takas hem sizin hemde aşağıdaki eray abi için mantıklı olabilirdi ancak şuan bisikletin üzerinde komple deore sistem maxxis overdrive 700x38 (1.5) lastikler ve elcikler ve kablolar gibi değişiklikler oldu
    birkaç fikir daha var aklımda aslında sonrası için düşünüyordum ama hazır yorum gelmişken yazayım
    bu haliyle üzerine para verebileceğim dağ bisikletleriyle takas edebilirim bu haliyle takas fiyatı tabii 750TL değil aklımda da bir rakam yok açıkcası mantıklı teklifleri olanlara güncel resimlerini de atabilirim

Eray abiyede özel mesajla cevap vermiştim ancak bir sorusu olmuş onu da buraya kopyala yapıştır ile ekliyeyim

birde asıl düşündüğüm kadro boyu genellikle turlara katıldığım araziye kısa turlarda ve haftada ortalama 2 kere girdiğim için L boydu buda 19-20 ye tekabül ettiği için dedim ancak asıl düşündüğüm 18-19 kadrolu bisikletler tabi kimisi geometriye göre 20 olabiliyordu.
    Aslında tur değil daha çok şehir-kros bisikleti bunlardada kadro boyu mtb ile aynı sayılabilir daha rahat duruş sağlandığı için bu tip bisikletlerde birkaç yerde ölçüler farklılık gösteriyor

16. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ilan ilk mesajdan guncel.

17. mehmettalha

mehmettalha Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    komple alivio set olan özel shımano mavisi rengine boyanmış bisikletimle takas düşünürseniz fotoğrafları yollayabilirim

18. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Iyi gunler suan tatildeyim ondan mesajinizi yeni goruyorum whatsappiniz varsa numaranizi ordan verin daha hizli iletisim kurariz yoksa mesaj kismindan da atabilirsiniz

19. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tatilden dondum bisiklet 1 aydir neredeyse hic kullanilmiyor ilan guncel
    takas sadece 18_19 inc mtblerledir

20. Hakan Can Onrat

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye: