Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mtb için tavsiye

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ziyainal tarafından paylaşıldı.

1. ziyainal

ziyainal Forum Demirbaşı

Adı:
    Ziya
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar ben mtb bisiklet almak istiyorum gerek siteden gerekse başka yerlerden yaptığım araştırmalar neticesinde bütçeme uygun birkaç model çıkardım tabi bu modeller ikinci el sizlerden bunlar hakkında bilgi almak istiyorum sedona 701 - sedona borla - sedona 711 - kron xc 250 salcano ng 650 acemi olduğum için bu modeller direk gözüme çarptı bütçem maksimum 600 tl sizce bunlardan hangisi tercih edilmelidir bide bişey sormak istiyorum siz tercrüeli arkadaşlara dağ bisikletini şehirde kullanmak mümkünmüdür ne gibi zorlukları vardır kullanırken neler yapmak gerekir. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim trabzondan selamlar

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Dağ bisikletini şehirde kullanabilirsiniz tabi ki. Lastikleri şehir lastiği ile değiştirirseniz daha akıcı bir kullanım sağlar size. Ayrıca bu bahsettiğiniz modelleri forumda aratırsanız birçok arkadaş bu modeller içinden seçimler yaptı. Ayrıca 600 TL kötü bir bütçe değil bence sıfırda alabilirsiniz. Carraro 419 Grunge modeline bir bakın bence sıfırı 668 TL, nakitte 600e alırsınız. Ayrıca Kron xc250 ve Salcano NG650 modelleride o bütçeyle sıfır alınır. Fakat Sedona'ın modellerini istiyorsanız 2. el kovalamanız veya çok iyi pazarlık yapmanız gerekiyor

3. ziyainal

ziyainal Forum Demirbaşı

Adı:
    Ziya
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    sedonanın adını çok duyduğum için direk onları yazdım yoksa sizlerin tavsiye edeceği her model olabilir.

bütçem doğrultsuunda bir kaç tane sedona modeli buldum ama pek bilgim olamadığı için sizlere sormak istiyorum siz olsanız hangisini tercih ederdiniz

4. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    sedona 711 al derim kardeşim ama tabi bi resimlerini görmek lazım aletin ikici el olduğu için değişeni varmı yokmu bilmek lazım ;)

5. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    salcano ng 650 yada sedona 711 diyorum seçim sizin şimdiden hayırlı olsun ...

6. erdem ateş

erdem ateş Yeni Üye

salcano ng 650 sakın alma