Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mtb için şort lazım ama ...

Konu, 'Giyim' kısmında Bülent Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Bülent Gökmen

Bülent Gökmen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Son 4-5 senedir Cannondale nin şortunu kullanıyorum. Chainreaction da satışı artık olmadığından resmini bulamıyorum ama görünüşü de kalitesi gibi güzel. tek sorun siyah olduğu için artık solmaya başladı :utn: Beraberinde pedli tayt içinde gelmişti ve 45 usd ye almıştım. Şimdilerde aynı kalitede bir şortu (pedli tayt dahil) bulamıyorum.

Sonuç olarak önerebileceğiniz yahut alışveriş listenize eklediğiniz kaliteli bir şort var mı? Yurtdışı güvenilir siteler önceliklidir, malum burada fiyatlar 2 katı aşıyor.

2. Bülent Gökmen

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Mtb yi şortla kullanan yok anlaşılan :eek:

3. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba
    Birkaç hafta önce Dare2b Ratchet Conv şort aldım.Beraberinde gelen pedli taytı çıkarılabiliyor.Hani bazı kıyafetleriniz vardır, üzerinize tam olur, rahattır ve seversiz. Bu şortuda detayları ve kesimi sebebiyle çok sevdim.Kesinlikle tavsiye ederim.

4. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Bu tarz bir şeyler denediniz mi peki hiç ?
    Normal şortun içine giyilen pedli iç çamaşırı gibi

5. Bülent Gökmen

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Emrah Pektaş @ DARE2B RATCHET CONV SHORT tam olarak nereden aldınız? tarz ve işlevsel olarak güzel bir seçim. chainreaction veya ebay de bu modeli göremedim :(

Serbay Akar@ bahsettiğiniz şort içi pedli taytlar sağlık açısından çok faydalı ama şortla birlikte bulabilirsem daha iyi olacak zira sonradan aldığım ve kaliteli olmasına karşın ped kısmı sürekli aşınıp zarar görüyor. Mtb için üretilmiş olanlarının kumaşı daha dayanıklı ve hava almayı sağlayan gözenekler yahut kumaş yapısı buna uyumlu olarak üretilmiş oluyor.

6. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Benzer bir ürün bende kullanıyorum.Pamuklu iç çamaşırından iyi olmakla birlikte taytın yerini tutmuyor ve tek başına tayt gibi kulllanılamayacak kadar kısa.İşe bisiklet ile gidip gelenlere önerebileceğim uygun fiyatlı, pamuklu hissi veren sentetik türevi bir iç çamaşırı diyebiliriz.

Söz konusu şortumu Balıkesir'de yerel bir bisiklet mağazından ve uygun fiyata aldım.Şortum yeni olduğu için dayanıklılığı konusunda fikir sahibi olmadığımı belirtmek isterim.Ayrıca taytının pedi, diğer taytlarıma oranla daha ön kısımda duruyor.

7. Burak Salgın

Burak Salgın Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    www.decathlon.com.tr

burdan bisiklet bölümüne bakabilirsin.79.90 tl'lik bir şort var.şortun içinde pedli tayt var.ayrı olarakta takılabiliyor.şimdilik memnunum bir sorun olmadı.kaliteside gayet iyi.
    özellikle burdan aldığım 25 tllik bisiklet forması ayrıca çok güzel.düz siyah.tavsiye ederim

8. Bülent Gökmen

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hocam ust kisim biraz buzusuk duruyor ve renk secenegi beni dusunduruyor. Gri yahut fume tonunda bakiyorum. Yoksa bu renk 2 senede tamamen solar. Fiyati fena degil ama marka ve kumas kalitesi nasildir bilemiyorum.

9. MuhammedAAA

MuhammedAAA Kıdemli Üye

Adı:
    Muhammed
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    şortların ne gibi bi faydası oluyor ? Ayrıca pedli taytların ? Popoda oluşan ağrıyı engelliyor mu mesela

10. Bülent Gökmen

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sort bir tercihtir ayrica bisikleti kenara birakip gunluk bazi isleride halletmwk mumkun. Malum full tayt ile bazi zorluklar olabiliyor. Ancak yine de tayt kullandihimda oluyor.

Pedli sistem ise sadece kullanim kolayligi ve rahatligi icin degil saglik acisindan zorunluluk. Malum kimse genc yasta kisir kalmak istemez. Hatta bwnce bisiklette kask kadar onemli.