Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mtb için lastik

Konu, 'Tekerlekler' kısmında selfpower tarafından paylaşıldı.

1. selfpower

selfpower Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    genellikle bisikletimi asfaltda sürüyorum borla nın orjinal lastikleri takılı şuan cst traction,bu lastikler beni çok yoruyor....asfalta uygun lastik önerebilir misiniz?
    bütcem çifti 50*60 lira arası

2. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    tekirdag icin michelin xc road almayı dusunuyorum ben bir bakın isterseniz

3. reelmaviruhani

reelmaviruhani Üye

Seviye:
    ben daha yeni michelin XC road aldım... iki gün oluyor... bisikletimi asfaltta kullandıgım için pek bi sorun olmuyor ama o kadar çok tedirgin ediyor ki beni, zira çok kolay patlayacakmış gibi bi hali var... darbe emişi çok düşük bide... ama yolda kayışını anlatamam... gitmiyor kayıyor alet resmen...

4. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Bana michelin xc road, sanki fazla slik gibi geldi.

İki gün önce kendim Hutchinson 26x1.35 acrobat aldım. Hemen asfalt ve toprak düz yolda 50 km kadar denedim. Bu parkurların hepsinde iyiydi. Sürtünme katsayısı bana oldukça düşük gibi geldi. Ayrıca tabanında lastiğin içinde gömülü olarak patlak önleme şeride mevcut. Fiyatı da 18 euro.

Yani Hutchinson da düşünülebilir.

5. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    xc road gercekten cok slik :) bende o yuzden almayı dusunuyorum onceki lastiklerim corratec fat-man'di surtunmeden bıktıgım icin bu lastikleri dusunmeye basladım hatta forumdan bazı abilerimiz hic mi toprak yola cıkmayacaksın demesine ragmen kararımı pek degistirmedim nede olsa eski fat-manlarim var diye dusunuyorum eger arazi icerisinde bir tur olursa 2 dkda lastiklerimi degistiririm diye dusunuyorum, eger lastik degistirmekten bıkarsam Mesut abi senin dedigin'' Hutchinson 26x1.35 acrobat '' leri alırım sanırsam

6. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun o zaman.

Hem arada sırada lastik değiştirmek zevkli bir iştir.
    Şöyle yanına mis gibi kokulu buharı üzerinde güzel bir Türk kayvesini almışsın. Sarı iş eldivenlerini eline geçirmişsin.. oh oh.. bir kahveye dukunacaksın, bir bisikletin tekerine. Keşke lastik değiştirme işi ve kahve bitmese der durursun keyiften.. :) :) :)

Güle güle kullan yeni lastiklerini..

7. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    cok tessekkurler mesut abi ihsallah bisikletimi istanbula bakıma goturdugumde bisikletle bursaya donecem ve yeni lastiklerimide ilk kez orda deneyecem o gune kadar odamda saklamakta olacam :)