Mtb İçin Gözlük

Erdi Buyuran

Aktif Üye
Tepki
40
Arkadaşlar bisikletim Salcano Ng 650.Çok profesyonel bir sürücü değilim.Kendi halimde biniyorum.Sedonanın eldivenini aldım.Süratli giderken rüzgardan gözlerim sulanıyor ve yanma oluyor.Gözlük almayı düşünüyorum ama bi fikrim yok ne önerirsiniz nasıl bir gözlük almalıyım ?.Uçuk fiyat vericek kadar bütçem yok.Birde sırt çantası almayı düşünüyorum.Fiyatı ucuz bi çanta öneriniz var mı ? Mümkünse resimli olsun.Şimdiden teşekkürler.

Scudo

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
kesinlikle çanta alacaksan sırta yapışmayanlardan almalısın biraz paraya kıyıp.

gözlük ise forumda birkaç arkadaşımızın sattığı ucuz yollu gözlükler var, bana yeterli oluyor, kanımca sana da yeterli olacaktır.

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
arkadaşların bahseettigi gözlükler ile ilgili yardımcı oalbilrm sanırm...

(link)

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
tchibo'da cok ucuza güzel gozlukler vardi. 10 TL kadar bir fiyata almistik kız arkadasima (benim gozler bozuk olduğundan o tip gozluk kullanamiyorum).

tchibo magazalarini gezip bir bakin isterseniz belki hala kalmiş olabilir (normalde iki haftada bir tema degisiyor ama bir onceki temadan kalanlar olabiliyor)

Erdi Buyuran

Aktif Üye
Tepki
40
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.Sırt çantası almaktan vazgeçtim sele çantası alıcam.X Loop marka gözlükler hoşuma gitti biraz daha araştırma yapıp X Loop almayı düşünüyorum.

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Ben 5 gün önce PRO gözlük aldım ve gayet de memnunum. Tabi zaman içinde belli olacak dayanıklılığı.

• Beğen
Tepkiler: Selim Siliğ

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Gece görüşü açısından sarı cam oldukça iyi oluyor. Önerim değiştirilebilir çift cam almanız. Sarı ve siyah.