Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MTB dergisi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında lindemann tarafından paylaşıldı.

1. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Selam millet, TR de MTB dergisi var mi, yerli veya yabanci ? Ben dergileri inceledim ama rastlayamadim. Motorsiklet dergileri var ama velespit dergisi göremedim. Yoksa eger, büyük bi kayip bence. :eek: Bilgisi olan varsa.....

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Kesinlikle olmaması büyük bir kayıp ve biz bu kaybın tam ortasındayız :(

3. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    TR de MTB ve Velespitcilerin sayisi bende kücümsenmeyecek kadar büyük, fakat gizli bi potansiyel. Bu tür bir dergi kesinlikle alici bulur... en basta ben. Gelismis avrupaülkelerinde belkise birkac dergi cikiyordur...

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Avrupa'da, en azından sadece dağ bisikleti özelinde 3-4 dergi saymak mümkün.
    Türkiye'de çıksa alıcı bulur belki. Ancak bana sorarsanız şu an için bu şekilde çıkarılabilecek derginin tek çıkar yolu, önceden talep toplama, diğer bir deyişle önceden abonelik şeklinde olur.

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Dağ bisikletiyle ilgili, türkçe e-bülten (mail olarak) bir site var. :) Onun dışında dağ bisikleti dergisii hem de türkçe olarak, biraz uzak gibi sanki :(

6. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    yabancı dergilere de ülkemizde ulaşsak harika olur. nasıl bir markanın distribütörlüğü yapılıyorsa dergiyi de getirse birileri ne güzel olur.

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Mehmet Abi aslında yabancı dergiler internet ortamından online abonelik ile satın alınabiliyor. Çok yüksek çözünürlükte, PDF formatında bu dergileri satın almak mümkün.

8. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Örnek olsun...

9. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben böyle bir konu açmıştım daha önce bir kaç kere yayınlanmış Türkiye'de ama sonra bir daha yayınlanmamış.

10. Excited

Excited Yeni Üye

bence olmamasının sebebi Türkiyede bisiklet kullanıcısı az oldugundan kaynaklandıgını düşünüyorum ...

11. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    işte bundan bahsediyorum.futbol,basketbol vs. sporların her türlü tanıtımı bilgilendirilmesi yapılıyor ama bisiklet spounun yaygınlaştıracak ne tanıtımı nede toplumu bilgilendirecek bir çaba göremiyoruz.bizlerin elinden gelen sadece çevremizdeki bir kaç kişiyi bu konuda bilgilendirmek ve bu spora yöneltmek oluyor,bunuıda yapabilmek önemli bence.ancak milyonlarca insanı bilgilendirmek için basın yardımına ihtiyacımız var.diğer avrupa ülkelerinde bisikletin önemini gördükleri halde nasıl oluyorda bu spora ilgi göstermiyorlar hayret doğrusu.