Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MTB' den Yarışa Geçmek...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Özgür Güneş tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Güneş

Özgür Güneş Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar Bianchi Alikut SLX D sahibiyim, Full SLX set var üzerinde, 24 lü XT jant seti, FOX F32 RL 100 lük maşa var, bisikletimden fazlasıyla memnunum fakat 2. el aldığım için başımı bayağı ağrıttı ama artık tüm masraflarını yaptığım için sorun çıkartmıyor ama bir kere korku geldi,bir de yol bisikletleri daha çok benim içinmiş gibi geliyor, bir ara Bianchi' nin milli sporcular için Türkiye'ye sadece 10 tane gönderdiği yarış bisikletini 20-30 km kadar kullandım, çok hoşuma gitti, akıcılığı, yormaması, aerodinamik yapısı,... fakat rahat olmuyor tabiki mtb kadar, zıplama kaldırımdan gitme işlemini mtb kadar rahat yapamıyorsunuz, Ankara' da oturuyorum ve burada yollar cidden berbat, şu an almak istediğim yarış bisikleti KTM STRADA 3000 serisi gözüme çarpıyor, full ultegra 5700 set var, mavic aksium, alu 7005 kadro, karbon maşa,... havale fiyatı 3750 TL, benim bisikletimi 2800 civarı satıp üstüne para koyarak almayı planlıyorum, siz olsanız ne yapardınız? spordünyası diye bir site varmış oradan almayı planlıyorum, güvenilir bir site midir birde?