Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mtb de ince lastik kullanımı

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Alkan Koç tarafından paylaşıldı.

1. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm arkadaslar ben genelde sehir içi kulllanıyorum ama izinli oldugum günlerde dağa cıkmayı seviyorum bisikletime ince lastiklerden alsam sehir içi mutlaka daha akıcı olucakdır ama asıl ögrenmek istedigim dağ da nasıl bir performans gösterir birde jantta problem cıkartırmı birde denge kaybı saglarmı... kusura bakmayın cok soru sordum biliyorum.... yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
    nasıl bir ortamdan bahseddigim hakkında yardımcı olması için önceden yaptıgım bi gezinin linkini veriyim...
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=1087809#post1087809

2. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hem arazide,hem asfalt yolda kullanabileceğim lastik seçersen bu sorun ortadan kalkar 26x1.75 veya 26x2.00 Schwalbe maraton plus lastikler bu sorunu ortadan kaldırıyor. Ve aynı zamanda bu lastikleri raptiye veya diken ufak cam patlatamıyor.Fakat lastiğin tanesi 49 euro Bisiklet mağazalarından sipariş verilip bir müddet bekleme süresinden sonra geliyor. Jantlarında problem çıkarmaz eğer jantların 26 ise:)

Alkan Koç bunu beğendi.
  3. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    o biraz pahalı ben ikisi 50-60 lira civarında bişe düşünüyorum ama yinede yardım eddiginiz için saolun

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    söylediğiniz fiyat aralığında sadece rubenanın marathon taklidi lastikleri var taklit derken diş yapısının marathonlarla aynı olduğu demek istiyorum.çifti 50-60 lira civarında.patlama direnci ve yol tutuşu aynı kalitede değil ama işinizi görür.Bu sene cst de aynı yapıda lastik çıkardı ama cst almaktansa rubenayı tercih etmenizi öneririm.

Alkan Koç bunu beğendi.
  5. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    cok saolun ferhat bey bu markayı bi arastırcam