MTB (Dağ Bisikleti) Önerisi (Bütçe:800TL)

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar nakit olarak alacağım 800TL'ye dağ bisiklet önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi biraz arttırabilirim 850 olabilir.
Hidrolik disk olması tercihimdir. Şimdiden teşekkürler.
Not: Nakit ödeme yapacağım için aldığım yerde 10% indirim vardır. 900TL'lik bisikleti 800TL'ye alabilirim.

Scudo

Emre O.

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
b'Twin
ikinci el düşünürsen bunu önerebilirim (link)

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
@Emre Ocaklı
İlan yayında değildir hatası veriyor hocam.
@Ertuğrul

Evet bana da kaç haftadır en yakın gelen seçenek o. Sanırım onu alacağım. Boyum 1.76 ya da üzeri. Bacak boyum 85 civarındaydı. Sizce 29" büyük olmaz mı?

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
İkinci el temiz bisikletlere bakmanızı öneririm. Güzel bisikletler bulabilirsiniz.

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
@Hakan ÇELİK

Çoğu il dışında ve kargo falan filan derken biraz pahalıya geliyor. Ayrıca bisiklete binmeden, iyice bakmadan alasım da gelmiyor açıkçası. :/

@Doğukan Şık

Salcano'nun HD frenli ve ucuz modellerinden NG 550'yi daha çok beğendim. Sanırım parçaları da NG 650'den daha iyi. :) Başka model veya marka var mı aklınızda hocam? 900 TL olabilir bisikletin fiyatı. Nakit ödeyeceğim için 900TL'lik bisiklet 800TL'ye iniyor.

Doğukan Şık

Aktif Üye
Tepki
39
Bisiklet
Salcano
Ben yeniyim biraz. Bende salcano ng 650 v fren kullanıyorum. Şunun için önermiştim bisikletle birlikte kask,eldiven ve diğer ekipmanları o paraya alabilirsiniz.

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
@Doğukan Şık

Haklısınız hocam ama almışken idarelik alayım diyorum çünkü bir daha bu parayı bulamam. Sadece 1 hakkım var yani :) Öneriniz için teşekkürler.

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Bütçeni aşar ama bu bisiklet hem tasarım hemde özellik bakımından salcanodan daha üstün bisiklettir. Peşin 900-950 TL'ye alabilirsin fakat kolay kolay bulamassın.

(link)

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
Şu Sedona'nın 700'lü modellerine bayılıyorum ya çok güzel duruyorlar. Ama bütçeyi aşıyorlar maalesef :/

Emre O.

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
b'Twin
@Rotinda A.

yeni link : (link)

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
@Emre Ocaklı

Salcano astro modeli güzel hemde maşası kilitlenebiliyor ama il dışı olduğu için biraz soğuk bakıyorum