MTB Bisiklet Seçimi

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Öncelikle Selamünaleyküm arkadaşlar, forumu 2 haftadır takip ediyorum, üye olmak bugüne nasip oldu.
Öncelikle aranızda yeni olduğumu belirtmek isterim ki daha 2 hafta öncesine kadar Salcano, Bisan , Bianchi gibi bisikletlerin kalitesiz , Sedona , Kron , Whistle , Scott gibi markaların ise kaliteli olduğunu bilmiyordum.
Aynı şey çift amatisör için de öyle, cahillimize verin . Tek amatisör görünce gülüp geçiyordum bindiğimiz bisiklet 150TL'lik ağır mı ağır, shimano parçası bulunmayan dandik bir bisiklet . 6 yıllık .

Bana şöyle güzel bir MTB bisiklet önerebilir misiniz ? MAX Fiyat : 650 TL .

Aklımda 100 lira pahalı olsa da : KRON CX 1000 (750 TL)
KRON CX 500
SEDONA BORLA
SEDONA 711V var.

sizin de önerilerinizi almak isterim . Hangisini seçmeliyim ? Almışken iyi bir şey olsun istiyorum, temiz kullanırım . Parçalarını zart zurt değiştirmem . Belirtirken yanında ağırlıklarını da yazarsanız çok memnun kalırım arkadaşlar .

edit : KRON CX 250 var baktığım yerde 450 civarı fiyatı var. Ne kadar doğru olur buna bu kadar para vermek ? Sedona yokmuş, ama başka yerlere de bakacağım önerileriniz doğrultusunda .

Scudo

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Tolga kardeşimizinde dediği gibi. Sedona 711 seni uzun süre tatmın eder.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Yücel

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Sedona 711 V'nin tam fiyatı ve ağırlığı nedir ? ( Türk Lira'sı cinsinden )

erol baybo

Üye
Tepki
7
@KAAN SEVER

SALCANO 211 MD-ASTRO 210 V MODELLERİNEDE BAK DERİM.BENDE İNCELEME AŞAMASINDAYIM SENİN DEDİĞİN MODELLEREDE BAKTIM.SEDONA 711V İLE SALCANO 210V ARASINDA SANKİ Bİ FARK YOK GİBİ GELDİ BANA TEKNİK ÖZELLİK OLARAK.

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@erol baybo

Sedona daha iyi, Salcano'dan .

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04