Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mtb arazisi mi :P

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Stalker97 tarafından paylaşıldı.

1. Stalker97

Stalker97 Üye

Adı:
    berkin
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bugun bisikletime gezerken bi arazi buldum uzaktan cok guzel mtb alani gibi duruyordu sonra dedim dag bisikleti dağ icindir ama girdigimde bazi yerler kirik cam,kiremit,tugla gibi seyler vardi ve baya bi taş ben burda bi 10-15 dk dolandim dolansam bi zarari olurmu bisiklet ghost se-1000 lastik cst nin disli 2.2 lastigi (aldigimdaki) ve maşa xct suntour :D

bu arada bi kac resim

Ekli Dosyalar:

2. Emre Asilar

Emre Asilar Aktif Üye

Adı:
    EmreAŞLR
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kucuk taslardan bisey olmazda kirik camlarin oldugu ortamda bulunmayin derim:D bugun kirik camdan lastigimiz patladi bisiklet kiralama yerinde yaptirdik 10 lira istedi mecbur kaldik verdik:naslyany:

3. Stalker97

Stalker97 Üye

Adı:
    berkin
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @Emre Asilar hmm disli lastik diye bazen camlarin ustunden geciyodum bidaha grcmem peki buyuk taslar ve kirik kiremit benzeri taslarda bi sorun olur mu? bu arazide surmek baya bi zorladi her donusde lastik kaymasi taslar frlan cidden zormus

4. Emre Asilar

Emre Asilar Aktif Üye

Adı:
    EmreAŞLR
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Mecbur kalmadikca gecmeseniz iyi olur.Allah korusun lastik tasdan kayar dusersiniz lastik patlar riske girmeyin derim:)

5. Stalker97

Stalker97 Üye

Adı:
    berkin
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @Emre Asilar dogru diyorsunuz baska bi mtb alani bulmaya calisicam artik :D kopekler olmasa birkac yer daha bulmustum ama gorur gormez havliyorlar o yuzden yaklasamadim araziye:(

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    bence lastikten ve bisikletten önce bu tip yerlerde araziyi koruduğunu sanıp bölgesini sahiplenen başı boş köpeklere dikkat edin.

Stalker97 bunu beğendi.
  7. MakRo

MakRo Kıdemli Üye

Adı:
    Alperen Atman
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    cam varsa kesinlikle uzak durun öte yandan evimiz arkasında koskoca bir orman sınır başlamasına rağmen orman yolunda da sürmeme rağmen bizim bu taraflarda dikenler bolca mevcut attığın resimdeki yere çok benziyor kuru ot diye girip toprak alanda dolaştığım halde bir günde arka tekerimden 10tane diken çıkarmam neden oldu onun için 5km asfalta gidip ardında daha temiz bir zemine sahip orman yoluna gidiyorum gitmesi sorun değilde gelirken rampa yoruyor :D ve kuru otlu yerde camdan çok diken vardır buna emin olabilirsin