MTB aranıyor...

Scudo

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Bende 2009 TFS 500 kullacısıyım forumda satılan bisikleti gördüm.2009 ile 2008 de bazı farklılıklar var fakat yinede oldukça ucuza satmış arkadaş.O bisikleti o fiyata bilmiyorum birdaha veren olur mu.Şu anda indirimde olmasına rağmen 2009 TFS 500 ün sıfır fiyatı 1500-1600 arasında.O fiyatta verirsen yarı fiyatına vermişsin demek =) Hele benim gibi birkaç değişiklik yaptıysan o fiyata satacağıma rafa kaldırırım kullanmasam bile :)Eğer insanın ihtiyacı yoksa paraya o fiyatlara satmaz.Yükseltme yapacaksa yine satmaz ;)Umarım istediğin bisikleti bulursun.TFS yi oldukça öneririm.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar bende carootec ekstrem var xt donanım zaten stelerde özelliğine bakarsan görürsün hidrolik disk fren magura juliy xt arka aktarıcı xt ön aktarıcı xt dişli xt zincir deore fites kolları falan filan orjinali neyse o annıycan 1000 euroya alındı zamanında ama bana ufak kalıyo 16 inç sanırsam pedal göbeğinden sele borusu 43 geliyo annaşırsak satabilirim tabi seninde tarzına uyarsa kadrosu falan ama inan tam bi dağ bisikleti