Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

msn yardım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında zafersidal tarafından paylaşıldı.

1. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    az önce uzunca ve rasgele:eek: alınmış bir isim beni msn listesine eklemiş, bir site adresi verdi gel ordan konuşalım filan dedi, kim olduğunu sorduğumda ise cvp vermdi ve çıktı :boese157: . bikaç arkadaşa sordum başka kişilerde onları eklemiş listesine aynı siteye çağırıyor aranızda böle bi duruma düşen varmı diye soracaktım. sitede bence virüs var gibi geliyo siz ne düşünüyorsunuz.
    o değil bide çevrimdışı gözüktüğüm halde nasıl biliyor ve konuşmaya başlıyor

2. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    çevrimdışı göründüğünde seninle konuşuyosa msn programı kullanıyodur discovery veya msn plus tarzı bişi olabilir bide dediğin gibi o sitede virüs olabilir çünkü öle sitelerin çoğunda virüs vardır ya da hackerlerin sitesi falan olabilir bilgisayarını hackleyebilirler

3. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    O bir msn virüsü.
    Sık sık seni öyle uzun isimler ekleyip senin sorularına cevap vermeden otomatik metin kullanarak sitelere davet edecektir.
    Kanmayın.

zafersidal bunu beğendi.
  4. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    o virüs bulaşınca sanada aynısı oluyor. yani sende herkese otomatik olarak göndermeye başlıyosun çevrimdışı , çevrimiçi kişilere farketmiyo..sakın kanmayın..

zafersidal bunu beğendi.
  5. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Evet aynen. Ayrıca bu sıralar çok yaygın.ne bilim facebooktan hey mustafa önder sen çıplak veya www.kimengellemis.com dan bulmuşmuş adresini beni merak ediosan siteye girer bakarsın. veya ne bilim arkadaşlık stiesi adı altında abuk sabuk linkler veriyolar. Sizi davet ediyolar. Ben o linklerin hiç birisine güvenmiyorum. Bence benim fikrimce heps tuzak ve yüzden 90ı virüs içerikli. Bence hiç bişeye tıklamayın. Size her gönderilen dosyayıda kabul etmeyin. Hem siz zarar görüyosunuz. Hemde msn kişi listenizdekilerde sizden zarar görüyor.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

zafersidal bunu beğendi.